Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

kas tad īsti jāņem uz dzemdību nodaļu!

Baibish

Sveikas dāmas!

Šodien iepirku topošajam mazulim pirmās drēbītes t,sk. bodijus, plānos krekliņus, lācīšus,cimdiņus,cepurītes.visu pa trīs. Vēlos uzzināt kā ar tiem mazuļa pamperiem, kādu man paku pirkt? Vai ir vajadzīgi arī vienreizējie paladziņi? Un kas arī man kā māmiņai jānem līdz. Zinu ka dzemdību krekls, halāts, naktskrekls, tena pamperi ( aptuveni cik) higeniskās lietas. Man ārsts ir ļoti izmeļos, lai palasot internetā. Zinu ka daudzām paziņām doti saraksti pēc kuriem aptuveni iepērkas! Protams ko nezinu nezinu vai tādi saraksti eksistē!

Miegamice

Atkarībā kur dzemdēsi. Ja RdzN, tad viņiem mājas lapā ir saraksts ar nepieciešamajām lietām. Es pati youtube paskatijos citu māmiņu ievietotos video par somu saturu.

Indza

Katras slinīcas/dzemdību nodaļas mājaslapā ir saraksts ar lietām ko ņemt līdzi uz dzemdībām. Rekomendējošs protams, akmenī nekas nav iecirsts. Pat, ja aizbrauksi tāda kā stāvi no ielas, ne pati, ne bērns pliki nepaliksiet.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Pinotage

Saraksti ir mājaslapās. Vienreizējie paladziņi mazuļa pamperu maiņai noderēs, labāk paņemt vairāk. Es kā pirmos pamperus pirku bamboo nature, gribējās dabīgākus. Iesaku sev paņemt arī našķus un tēju vai kafiju, ja tādas dzer. Dzeramo ūdeni. Vairākus dvieļus sev (rokas, seja, viss pārējais) un mazuļa dibenam. Man noderēja arī savas šķidrās ziepes (Stradiņi), uzreiz ienākot palātā varēju normāli nomazgāt rokas. Varbūt citur ir. Sev vairākas drēbju kārtas, var būt traka svīšana. Krūštura ieliktņus (kad 3.dienā sāks veidoties piens) un vairākus krūšturus. Es ņēmu vairāk pamperbikses kā ieteikts (kopā 4 vai 5), bija ērtāk pirmās 2 dienas pēc dzemdībām. Pēcdzemdību josta noderēja (akūts ķeizars).

Piekrītu par pamperbiksēm, es visas 3 dienas slimnīcā tajās nodzīvoju, jo šķita ērtāk nekā paketes un apakšbikses.

Internetā tiešām ir daudz sarakstu un slimnīcu lapās arī. Iesaku paņemt našķus (man bija zemesrieksti un daudz auzu batoniņi) un māmiņtēja arī noderēja.

Ostore

Es arì pamazam kàrtoju somu lidzi...vados pec saraksta kas ielikts ir Stradinu lapà jo visdrizak tur bus jadzemde...galvenais domaju ir nopirkt pamperus mazajam un sev....un ertu naktskreklu un udeni ,kadu naski no veseligà gala....man drebites ir loti daudz...visadi bodiji,kreklini,biksites,cepurites un zekites....bus lidzi divas somas.

man patika skatīties youtuba video, ko citas mammas ņem līdzi, tur var atrast arī dažādus knifiņus un labus padomus.

adaata

Baibish
Iesaku mantas pakot vienā koferī, lai mazāk mantu ārā rakstoties. Koferim vēl pluss, ka nav jānes, bef var vilkt. Tāpat vēl sanesīs puķes un dāvanas nepacietīgākie.

Mazulim pirku Huggies Elite Soft 1. izmēru, 20 ar kaut ko gabali iekšā, palika vēl pāri pēc 3 dienām, pamperi patika, nevaru sūdzēties.Paladziņus viennozīmīgi vajadzēs, arī ejot uz pārbaudēm tie būs vajadzīgi.

Pati dzemēju ar sporta krūšturi mugurā, līdz ar to bija ērti un varēja viegli uzreiz mazuli uz krūtīm uzlikt, nebija nekas jāvelk nost. Ņem ērtas drēbes, trenniņbikses, krekli utt. Sev pamperus izlietoju kādus 4 vai 5, otrajā dienā dakteres, kas nāca apskatīt mani, jau teica, ka neesmu veca ome, lai beidzu nēsāt pamperus Man gan nebija diezko patīkami viņos staigāt.  Paketes gan ieteiktu tādas lielākas un biezākas.

adaata

Krūzīti tējai

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18394601