Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

kas tad īsti jāņem uz dzemdību nodaļu!

Baibish

Melora

bērnam pēc dzimšanas pirmās lietiņas [cepurīte, krekliņš, zeķes] jāiesaiņo tā, lai vīrs var ērti iedot vecmātei/ vecmātei nav tavās mantās ilgi jārokas. kas attiecas uz visu citu - atkarīgs, cik ilgi sanāk uzkavēties slimnīcā. daži vienreizējie paladziņi, pamperbikses/paketes, veļa. un silti iesaku bērna pirmajām dienām mitrās salvetes - ar tām mekoniju ir vieglāk novākt, lieki neturot bērnu zem krāna. vnk 3x pieredze. nodaļā ir ļoti silti, tāpēc visas bērna jakas utt. būs vajadzīgas reāli uz aizbraukšanu tikai. respektīvi - mana pieeja - mazāk ir vairāk, centos lieki ar mantām neapkrauties

un lādētājs, grāmata, krūze un vēlams savi duramie [ja nebūs - iedos, bet man nepatika]

2 + 1, 2, 3 = ♥+∞

-Женщины — это не слабый пол, слабый пол — это гнилые доски.-  Фаина Раневская

-Where hope grows, miracles blossom.- Elna Rae

Es koferī lielu daļu saliku pa maisiņiem ar aizvelkamo augšu ar uzrakstiem. 1.bērna komplektiņš, cepurītes, bodiji, zeķītes un cimdiņi. Kārtība koferī un atrodams ne tikai man

Savus dzemdībām un uzreiz pēc dzemdībām vajadzīgos piederumus saliku atsevišķā nelielā sporta somā. Kad atbrauca vīrs pēc dzemdībām, tad to arī iedevu aizvest mājās, lai lieki vietu neaizņem.

Man pamperbikses gāja visu dzemdību namā esošo laiku. Šķita ērti, lai nav tā, ka vislaik jāvaktē gulta un palagi. Vienreizējie paladziņi, ko paklāt sev un bebim apakšā.

Bērnu šķidrās ziepes,pašai intīmais gels mazgāšanai pašai, šampūns, tualetes papīrs tāds kā man patīk ( mīksts ), bet RDz namā arī bija labs uz vietas. Dvieļi pašai (man vajadzēja daudz un vīrs katru dienu - sabijām 3 dienas, pieveda klāt tīros uz apmaiņu. Mājās jau biju paredzējusi ko tādu un tad nu tik ņēma pa komplektam un veda Dvieļi bebim - es, pēc rekomendācijām izmantoju flaneļa autiņus, jo maigajai ādiņai viss cits likās par raupju.

Dzeramais ūdens, našķi. Vislaik šķita, ka esmu badā pēc tā darbiņa

Mājās sagatavot sev un bebim kārtu izraktīšanās dienai, lai mājinieki atved.

Hiacintte

Vienreizējie paladziņi nav must have, var iztikt ar mazgājamajiem, kur otrā pusē ir vaskadrāna. Krekliņi un cimdiņi vispār īsti nenoder, jo ērti ir pidžammā vai bodijā.

Burkaans8

Hiacintte, cik lasīts, jaundzimušajam velk krekliņu un tad rāpuli/bodiju. Ņem un saproti, kā ir "pareizi".

Burkaans8
Pirmo reizi dzirdu par kreklinu, vilku bodiju, rāpuli un tad jacinu. Bet vispār domāju, ka tas ir pilnīgi vienalga, jāskatās jā pašam ērtāk

Hiacintte

Burkaans8
Lasīts varbūt, bet reālajā dzīvē, tas ir tik neērts apģērba gabals, ka tādu jaundzimušajam nafig nevajag tuvumā laist.

Abiem pēc dzimšanas pirmo vilka siltu pidžammu, vilnas zeķes un cepurīti, viss.

Burkaans8

Hiacintte, par krekliņa neērtumu piekrītu.

tiešām atkarīgs no vietas, kur dzemdē. un arī gadalaika.

es dzemdēju ziemas vidū, vilku bērnam gan bodiju, bikses, jaciņu, zeķītes, cepurīti. nopirktais rāpulis bija par īsu, bērnam garas kājas. beigās arī cimdi pat noderēja, jo telpās bija ļoti auksts, bet tos uz īsu brīdi liku. tagad vasara, diez vai to visu vajag ...

pašai tikai minimumu līdzi. nebūs laika ne matus veidot, ne štātēties, ne krēmus likt, kur nu vēl krāsoties. halātu. es dzemdēju slimnīcas kleitā. somā sagatavot līdzi apģērbu mājupceļam. manas bikses bija slapjas ar augļūdeņiem, vajadzēja prasīt vīram rakāties pa manām atvilknēm meklēt citas.

Pinotage

Manam (ziema) pirmās drēbes bija bodijs un garroku pidžama, cepurīte un vilnas zeķes. Cimdiņus neesmu vilkusi ne reizi (mājās vedot bija iepakots bunkerā, vēlāk pastaigās arī). Pēc tam vilku garroku bodijus un bikses, zeķes, jo palātā bija ļoti silts un pamatā bēbis bija man blakus (pie krūts, rokās, gulēja manā gultā). Pa virsu sedziņa. Kad bija jāved pie bērnu māsām, uzvilku plāno merīnvilnas jaciņu un cepuri. Citi bēbji bija krietni biezāk saģērbti, bet manam muguriņa un pat rokas vienmēr bija siltas. Par kosmētikas ņemšanu- atkarīgs, cik lieto ikdienā. Es ņēmu un jau nākamajā dienā uzkrāsoju skropstas un uzacis, bez tām izskatos briesmīgi. Tas lika justies labāk, jo pēc ķeizara jutos švaki.

Ljoljix

vairāk kreklinus, medz but taa ka mazulis nokakājas līdz pat kaklam un ne vienu reizi vien. un žāvētas plūmes - ja nu pašai gadās aizcietējumi.

Papildināts 10.08.2019 00:44:

Pinotage
kaadu vel kosmetiku? kad kartigi izdzemdējas tad lidz kosmētikai kā līdz mēnesim. tajā laikā bus svarīgi savākt savu kājstarpi un krūšu galus - kur nu vel tikt lidz kosmētikai.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18394601