Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Labrocis vai kreilis?

KristaSkaistaKr

KristaSkaistaKr

Sveikas māmiņas!

Sāku domāt, no kāda vecuma var teikt ,ka mans bērns ir kreilis vai labrocis ? Bērnam ir 1 gads un 8 mēneši, ēd ar kreiso roku, zīmē(ja to var nosaukt par zīmēšanu ) ,ar kreiso roku, krūzi tur ,bet ir lietas ko dara ar labo roku.Dzirdēju ka tas tiek pārmantots vecākiem ,bet ne es ,ne tētis nav kreilis .

Ne tikai no vecākiem var pārmantot. Man tika mantojums no tēva māsas.

Sognare

PUPSITE
Bet man ģimenē un arī tēta ģimenē neviens nav kreilis, tādēļ sāku aizdomāties, vai pastāv iespēja, ka tomēr mūsu mazais būs kreilis?

Papildināts 04.08.2019 01:47:

KristaSkaistaKr

Man mazais ar mēdz ēst ar kreiso roku , un neviens ar nav ģimenē kreilis, ne manā, ne drauga. ir lietas ko dara ar vienu roku, ir ko ar otru

korncanga

Man abi bērni ir kreiļi.

Mūsu ģimenē un rados nav neviena zināma kreiļa.

Bet, ja labi padomā, kāda tam nozīme, būs bērns kreilis, vai nē?

Tā vienkārši ir un mēs tur neko nevaram pasākt. Nav vairs senie laiki, kad izsita vēlmi darboties ar labo roku.

Sissi3

Starp citu,var pavērot arī paši sevi...Reizēm kādam no vecākiem ir pašiem kaut kas no kreiļa...Kā atver pudeli,ver adatā diegu,kuru kāju pirmo paceļ,lai vilktu bikses utt. Mans puika ir kreilis,nelaužu.Lai dara,kā grib.Piedāvāju izdarīt ar labo roku,lai darbina abas.

http://lbyf.lilypie.com/lKeCp2.png

http://lagf.lilypie.com/0MmUp1.png

Es tāpat visai pasaulei esmu kā skabarga pakaļā.Dodiet man vairāk brīva laika pārdomām,un es kļūšu vēl lielāka skabarga...

ICH BIN BEKLOPPT UND IMMER GUT GELAUNT...

KristaSkaistaKr

korncanga
Nebūt nemēģinu mainīt, atļauju darboties ar kuru roku grib ,jau no paša sākuma, kad sāka mācīties ēst, ņēma karoti vai dakšu kreisā rokā neredzu problēmu, jo darbojas arī ar labo roku . Vairāk mazs pārsteigums, jo nebiju domājusi, ka varētu būt kreilis.

FirstAustria

Man vecākais bērns laikam mantojis no tēva, ja var to mantot.... Abi kreiļi. Es un jaunākais bērns labroči.

Es ļāvu kā grib, lai ir kreilis.

B/d grupiņā ir 6 kreiļi.

KristaSkaistaKr

Sissi3
Lasīju, ka var mājās veikt testu, bet tas gan jau lielākiem bērniem , iedevu lādīti lai attsaisa un izņem mantiņu ārā. Pavēroju ar kuru roku to dara tad tā esot dominējošā. Ar labo roku turēja, un ar kreiso taisija vaļā , tad par roku sakrustosanu uz krūtīm , itkā saka ka dominējošo roku liks virspusē, kas interesanti , es lieku kreiso roku, virspusē ( šo pēc izlasīšanas pamanīju)

Ļoti reti, bet ir cilvēki, kas ar abām rokām darbojas līdzīgi veikli.

Cucamonga

Nav ģimene kreilu. Liela meita kreile. To, ka vadoša būs kreisā roka-pamanīju jau ap 2 gadiem. Metu bumbu, devu mantiņas...stiepa kreiso roku pa priekšu.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18394645