Ģ.ārsta zīmogs mātes pasē,Stradiņi.

nešpetnā

Slēdza nešpetnā: "Slēgts".

Labrīt! Meitenes, sakiet, lūdzu, kā Jums Strados gāja ar to ģimenes ārsta zīmogu mātes pasē, noteikti bija jābūt? Manam bērniņam ārsts būs tas pats, kas jau gadiem visai mūsu ģimenei. Daktere ir arī pediatre un ir informēta, ka bērnu reģistrēšu pie viņas. Nesen pie viņas biju, bet neko par ierakstu mātes pasē neteica, es arī tikai tagad pamanīju. Tā negribas speciāli uz Rīgu braukt...Varbūt, pietiks, ja sarakstīšu visu info par dakteri pati, tikai zīmoga nebūs?

Biju RdzN. Daktere bija visu ierakstījusi info,bet arī nebija zīmogu uzspiedusi. Viss ok,neviens neko neteica. Turklāt,manuprāt, to ierakstu mātes pasē neviens tāpat neskatījās, par ģ.ā. man prasīja un divās veidlapās lika pašai ierakstīt viņas vārdu un prakses vietu.

spoko
Paldies! Tad labi.

Manmara

Mums arī nebija ieraksta no ģimenes ārsta un esot nedēļu pirms dzemdībām Bulduru slimnīcā pateica, ka obligāti jābūt. Tad nu fiksi šo jautājumu kārtojām. Bet vispār par to ir jābrīdina ginekologam vai ārstam pie kura esi uzskaitē, apm ap 20.nedēļu.. to mums arī pateica Bulduru slimnīcā.

Pirms gadiem mani nelaida mājās, kamēr nepateicu viņiem vismaz dakteres vārdu. Man pat nebija vēl izdomāta. Ātruma piezvanīju dakterei visu sarunāju un pateicu viņiem uzvārdu un ar to pietika. Viņi ierakstija sev vnk.

--D_elicate--

Pietika ar nosaukšanu. Tas nav viņu interesei, bet gan analīžu rezultātus nosūta uzreiz bērna ĢĀ.

Es pati visu sarakstīju, trūkst tikai zīmogs. Gan jau pietiks. Ģ.ārste mums forša un ir lietas kursā.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18394647