Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Otrās dzemdības pēc 10 gadiem

Pundurtrusis

Sveiki, gribētos dzirdēt jūsu pieredzi, kā gāja dzemdībās? Pirmais bērniņš piedzima pirms 10 gadiem, gaidu otru un ir lielas bailes, jo pirmās dzemdības bija smagas.

iuz

Pundurtrusis
pēc pusotra mēneša pastāsīšu Bail nav, lai arī cik smagas un ilgas būtu bijušas pirmās. Gaidam mazo visi trīs

Pirms 2 nedēļām bija dzemdības ar otro bērniņu! nebija gan 10 gadi starpā, bet 7,5 gadi! Tādas izteiktas sāpes jutu apmēram 1.5 h un tas jau kopà ar kontrakcijām un izstumšanu! viss noritēja ļoti ātri! Sāpes bija stiprākas nekā bija pirmajās dzemdibās, bet toties viss ļoti ātri beidzās un nepaspēju nogurt! visu laiku biju pie pilnas saprašanas un izspiešanā varēju rātni klausīt vecmāti un ar pāris spiedieniem mazā bija uz punča! Mani psiholoģiski ļoti labi sagatavoja grāmata Gaidības un radības ar prieku (man šķiet, ka tāds bija nosaukums). Galvenais nebremzēt procesu un ļauties sāpēm, atbrīvot visu tur lejā pie katras kontrakcijas un elpot! Es kontrakcijas pārcietu pozās, kurās visvairāk sāpēja, un centos atbrīvoties.. Vecmāte teica, ka tas arī bija tas, kas lika visam notikt tik ātri! + dzēru aveņu tēju kādas 4-5 krūzītes dienā un smērēju Weledas eļļu starpenes masāžai! Tikām cauri bez ne viena plīsuma! Lai veiksmīga satikšanās

bitite_13
Lasu un smaidu - gandríz 100 %, identiska pieredze júsëjai! Pat ełłu to pašu lietoju hahaa!

Oträs dzemdíbas daudz apzinätäkas, bez stresa, gandríz nemaníju atvëršanäs posmu. Praktiski uzreiz dzemdëju, lídzko tiku slimnícä.

Starp dzemd. bija 9 gadi.

Papildināts 04.08.2019 23:43:

Arí iesaku to gråmatu izlasít! Tas dod labu pamatu un mazina satraukumu.

Vël bija atškiríba starp dzemd., ka pirmajä bija epiziotomija, bet otrajä bija plísumi. Un viennozímígi plísumi bija daudz pozitíväki jau pašå plíšanas procesä par epiziotomiju, kå arí plísumiu šuves praktiski just nevarëja pëcdzemdíbu periodä, kamër pëc epiziotomijas es nevarëju praktiski apsësties 2 mën.

Domāju ka katras dzemdības ir savādākas. Ja pirmās bija vieglās,kaut gan stimulētas,tad pēc otrām domāju nekad mūžā. Trešās trīs stundas,un puika bija uz punča pat īsti nesapratu. Tagad pēc 11gadiem gaidu ceturto,būs interesanti. Vēl nieka 5nedeļas

Starpā bija 13 gadi,otrās dzemdības vieglas un ātras,tg būs trešaas,starpā 5 gadi,ļoti ceru uz tik pat vieglām,kā otrās

Pirms diviem mēnešiem arī biju panikā gaidot trešās dzemdības

BTango

8g starpā. Dzemdības pilnīgi citādākas - gan sākums, gan norise. Pirmās 8h, otrās - 12h.

Abas foršas, varētu teikt, ka man patīk dzemdēt

Paldies, par atsauksmi. Arī dzeru aveņu lapu tēju un lietoju to pašu eļļu. Nākamnedēļ došos iepazīties ar dzemdību nodaļu. Vēl neesmu izlēmuši, kur labāk Jelgavā vai Bulduros. Bailes vairāk saistās ar personāla attieksmi. Pirmajās dzemdībās mani steidzināja, ūdeņus pie mazāa atvēruma pārdūra, vīrs vecmāti pa nodaļu skraidīja meklēja, lai gan bija līgums noslēgts, beigās bija šausmīgi plīsumi un griezums. Viss tikai tāpēc, ka maiņa gribēja laicīgi mājās tikt. Kārtīgi nepārbaudīja, vai visa placenta ārā, 3 dienas pēc izrakstīšanās atkal biju slimnīcā uz tīrīšanu.

Tas, ka nebūs viegli ir skaidrs, bet gribētos vismaz, lai mediķi nepasliktina visu savtīgu nolūku vadīti.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18394679