Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Otrās dzemdības pēc 10 gadiem

Pundurtrusis

suns19

Starp pirmām un otrām dzemdībām 13gadu starpība. Otras bija daudz straujākas un viss notika ātrāk. Atšķirībā no pirmajām, kad visu procesu pārcietu guļus gultā, nedaudz pastaigājoties, tad šoreiz gultā neapgūlos nemaz, visu laiku staigāju, apļoju gurnus. Pats izstumšanas process bija nedaudz ilgāks, bet viss ok, bez plīsumiem


Starp pirmajam un otrajam 11 gadi bija starpa.

Pirmas lenas, biju pargurusi, sazalota, pec dzemdibam knapi kustejos, plisumi nebija, bet stimuleja, dura udenus.

Otras bija daudz sapigakas, atras, nespeju rast pozu, kura atvieglot sapes, bet biju pie pilnas apzinas, udeni parplisa pasai pie 8 cm, vispar nekada iejauksanas no medpersonala puses, bez plisumiem un pec dzemdibam gaju ka tanks, tik labi jutos, ka nav smaga vedera un bebis blakam.

Gribu vel vienu bernu un, ja pirms otrajam dzemdibam baidijos, ka atkal jadzemde diennakts, tad tagad baiditos, ka piedzims loti atri un vel baiditos no atsapem. Pec otra berna brizam tik traki bija ka apgibu barojot.

Bet visa visuma ne no ka nebaiditos, jo viss atri piemirstas! Tu jau pati zini, ka nav izvele, tiksi ar visu gala un viss bus ok!

Pundurtrusis
Man pirmās bija smagas - dvīņi, plīsumi, vakuums un smags pēcdzemdību periods. Otrās ar 10 gadu starpību - ātras, vieglas, neviena plīsuma.

Abas dzemdības tika ierosinātas, jo nesākās. Pirmās arī stimulēja.

Pirmās dzemdības bija straujas, sāpīgas, bet saldi sāpīgas, tikai pozitīvas atmińas (mazpilsēta). Otrās pēc 12 gadiem - ilgi laiku mazulis gulēja škērsgułā, apgriezās pēdējās nedēłās, sākās cerīgi, bet diemžēl viss process rezultējās ar skābekła badu bērninam un neatliekamu keizaru... Godīgi sakot, bijām šokā gan es, gan daktere. Stradini, turklāt līgumdzemdības ar dakteri.


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18394679