Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dienas prieks

undiness

solar wind

undiness
tip policijas suns?

FirstAustria

Pēc 2 nedēļu maksimālās saldumu izslēgšanas no ēdienkartes, vakar apēdu vafeli...... Gandrīz aptumšo jās acis, cik bija garda. Un vakar no saldumu ne ēšanas 1.5kg ir pazuduši no mana formīgā auguma

Pagulēju diendusiņu divas stundas, sen tā nebija bijis

Ugnii

Izrādās mums laukos ir īsta vecā olu plūme, pēc ilgiem laikiem ir arī 5 liiielas ogas.

Ugnii, tas ir sausmigi gardas...garso pec istam plumem.

Papildināts 06.08.2019 16:47:

Mums pagajuso gadu bija tik daudz to olu plumju, ka ar vinam nosita vienu pelenu, krita ka akmeni...

Mazie priecinji: Vakar viens radinjsh bija ieskreejis ciemos, atstiepa man tiiik skaistu saulespukji. Taa silda sirdi! Shodien biju shopingaa, uz atlaideem sapirkos labas (un vajadziigas) lietas par nereaali zemaam cenaam.

Lielais prieks: Slimais beerns beidzot ir uz pekaam! Fuuuu!

Shito teemu vajadzeetu turpinaat ar atkaartojumiem taapat kaa "Ko gatavojam shodien" virtuves nodaljaa, citaadi patiikamaas lietas paskrien garaam neieveerotas.

Beidzot man kļuva labāk. Alleluja!

Alija

Saņēmos aiziet pie manikīra.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Ermenegildo

Mājās bija palicis vēl aizvakar iesāktais vīns, ko beidzot, pēc garas dienas, var iemalkot pie vakariņu kabača un cepīšiem

Pēc ilgstošas mellās strīpas atkal sāk rādīties gaisma tuneļa galā

"The worst things in life come free to us..."
If you change nothing, nothing will change!

Dzeerveniite

a es izkāpu no taksometra un pēc 5 minūtēm man atnāca ziņa vacapā no šofera, ka es esot simpātiska ar skaistu smaidu

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18394767