Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dienas prieks

undiness

Umcis

Es beidzot izgulejos

Mēs neredzam lietas tādas, kādas tās ir. Mēs redzam lietas tādas, kādi esam mēs.

Katram savs

Man darbā izdevās izdarīt sarežģītu lietu, pusdienu cīnījos.

Un no siltumnīcas atnesu lielu bļodu ar skaistiem tomātiem.

kristel

Kārtoju bufeti. Nebiju to darījusi vismaz 1,5 gadu. Tagad puse pustukša un nezinu ko vietā salikt

p.s. a kas reģipsim par vainu bija?

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Conejito

RS autobusa šoferītis izlaida mani no trīsstūra, kur baisi ilgi jāgaida. Tāpat vien, ar smaidu.

Es te par gurķiem. Pārziemojuši divi franču estragona stādi un arī 4 no tā stāda spraudeņiem iegūtie stādi. Gurķi ar franču estragonu ir kaut kas sevišķs. Tarhūna limonādes garša.

Ieskābējām gurķus. Tas variants bez etiķa, citronskābes, kad ieskābst paši siltumā. Fantastiska garša. Vienu porciju aizlaidām drusku par tālu, būs regulārāk 2x dienā nākamajām porcijām jākontrolē.

Jūlija sākumā stādītie karupeļi labi aug. Būs jāpamēģina drusku iestādīt arī augustā, cik daudz paspēs izaugt. Maija sākumā stādītie ražo labi. Nekas papildus nav dots, tajā vietā bija pļava.

Sēž kafejnīcā cilvēks. Ne viņam laptops, ne planšete, ne telefons.

Vienkārši sēž un dzer kafiju. Un skatās apkārt.

Joprojaam priecaajos kopsh vakardienas par meitas istabas jauno seju, vinai tas buus surprise.

Laiks ir tas, ko nekad nedabūsi atpakaļ, tāpēc izvēlies uzmanīgi, kam to veltīt...

Iespējams ir VISS !!! Neiespējamais gluži vienkārši prasa vairāk laika....

Nebaidieties kādu zaudēt, jo zūd tikai tie, kas jums ir doti pieredzes gūšanai. Bet paliek tie, kurus jums ir lēmis liktenis.

kristel

Raimonds1
Cik sāls/cukurs uz 1l?

Papildināts 06.08.2019 22:24:

Raimonds1
Taviem pļavas kartupeļiem arī bumbuļi labi, vai laksti smuki? maniem laksti smuki, bet bumbuļi nu tā. Esmu 3x uzgāzusi sarkano kristalonu.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

kallisto

Arī pāris dienas vecs prieciņš, bet pēc ilgām mocībām beidzot noliku tiesības!

Pinotage

Dienas prieciņš - bēbim atradu humpalās labu ziemas kombinezonu pa lēto (1.25€)

solar wind
Nu nē, parasta apsardze. Viņi starp sētām staigājot, lai nekāpj pāri.

Papildināts 06.08.2019 23:10:

kristel
Vaina nekāda. "Meistars" всю малину испортил, reģipsi nevajadzēja. Lietu esmu slēgusi, pieņēmu visu kā ir. Būs labi!

Kamēr es pa laukiem, mājās ieviesies Xiaomi

Cilvēki, kas aprunā aiz muguras, vienmēr tur arī paliks.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18394767