Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dienas prieks

undiness

Kurkulis

mans šīsdienas prieciņš - beigušies Ramstein koncerta dārdi aiz loga un prieciņš bonusā - ka nepaspēju izbesīties.

Pasakas - tie ir briesmīgi stāsti, kas saudzīgi sagatavo bērnus avīžu lasīšanai un televīzijas ziņu vērošanai.

FirstAustria

Mazliet dulla galva un stīva mugura pēc Rammstein. Spēros ar velo un pusnaktī atpakaļ, bet sajūta laba.

Papildināts 07.08.2019 08:25:

undiness
Vakar tos suņus pie sētas redzēju. Skaistuļi.

Mans vakardienas prieciņš - saņēmu dāvanā jaunpienu, šodien būs sacepums - kas var būt labāks par šo!

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

kristel
Cik sāls/cukurs uz 1l?

skābētajiem - 3 ēdamkarotes uz 2 litriem, cukuru neliek

marinētajiem - tas pats, 2 ēdamkarotes uz litru

Taviem pļavas kartupeļiem arī bumbuļi labi, vai laksti smuki? maniem laksti smuki, bet bumbuļi nu tā. Esmu 3x uzgāzusi sarkano kristalonu.

Laba raža. Nekādas vainas. Lai gan pēc superražas netiecamies, lai būtu augsne kam citam uz nākamo sezonu.

Sēž kafejnīcā cilvēks. Ne viņam laptops, ne planšete, ne telefons.

Vienkārši sēž un dzer kafiju. Un skatās apkārt.

Beidzot šonakt uzinstelēju Smart ID. Un nevaru ne nopriecāties cik patiesībā ērti! Sanāca uzreiz ielogoties divās bankās, gan Swed gan Luminor! Patiešām ērti! Arī Swedbank aplikācija ir feina! Jo nezinu, kāda vecā, ar logrīku ātri var redzēt atlikumu! Priecājos!

marinētajiem - cukurs 2 ēdamkarotes uz litru

Šodien pārmaiņas pēc baravikas no saldētavas ar jaunajiem kartupeļiem. Nu tiem, vēlāk stādītajiem. Labs!

Sēž kafejnīcā cilvēks. Ne viņam laptops, ne planšete, ne telefons.

Vienkārši sēž un dzer kafiju. Un skatās apkārt.

Amnesia

Šorīt pirmoreiz izdevās perfekti izcept olas čuguna pannā. Pirms tam, lai kā centos, tomēr sanāca tāds puskultenis.

Izgāju no darba. Jāatzīmē katra diena, kad esi vesels, bērni veseli un viss Tev ir. Tie mani mazie svētki.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

PuupoliiC

... pamodos

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Sēncīši atsūtīja ne tikai skābenes un sviesta pupiņas, bet arī asteres! Tik ilgi ostīju, kamēr suses salika kājas krustā un atgādināja, ka no rīta viņai puķes vāzē maz interesē.

Papildināts 07.08.2019 10:34:

Cucamonga

Iznācu no darba, un ieelpoju svaigo Rīgas gaisu. Mana meditācija ir pastaiga ar suni. Voljērs nav risinājums.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18394767