Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dienas prieks

undiness

Jums ir bijuši specifiskie svētku, brīvdienu garastāvokli čakarējošie momenti?
Jā, kad jāsastrādā iepriekš nepadarītais.

Citādi jau viss smuki - saulīte spīd, putni dzied, ceriņi ap kvartālu smaržo.

BODOLLINO

Vakara prieks- Kanādas vēstnieks, kuršpats personīgi pieńem pukjes no hokeja faniem un vēl pasaka paldies par skaisto spēli!

Charly

BODOLLINO
Reti kurš māk skaisti zaudēt

raginagi

Papildināts 22.05.2021 17:51:

Vienk burvīga diena

Mēs neredzam visu tā, kā tas ir, mēs redzam visu tādu, kādi esam.         Kad kļūstu vecāks, es arvien mazāk uzmanības sāku pievērst tam, ko cilvēki saka. Es vienkārši skatos, ko viņi dara. /Endrū Kārnegī/

Eksistencialas_skumjas

Jums ir bijuši specifiskie svētku, brīvdienu garastāvokli čakarējošie momenti?
Ir bijuši, kad pārāk sadomājos un tās gaidas, ka nutik būs pārspēj realitāti Nu neko, strādāju ar sevi. Un ir otrādi - kāds mazs nieks pārsteidz negaidīti un lieliskais svētku noskaņojums garantēts!

Kuģim, kurš nezin savu mērķi, neviens vējš nav ceļavējš

raginagi

Mēs neredzam visu tā, kā tas ir, mēs redzam visu tādu, kādi esam.         Kad kļūstu vecāks, es arvien mazāk uzmanības sāku pievērst tam, ko cilvēki saka. Es vienkārši skatos, ko viņi dara. /Endrū Kārnegī/

Dienas prieks bija aizbraukt uz Rundāles pils Franču dārzu un redzēt, ka tuvumā terasēs dod ēst.

raginagi

Cucamonga

Vakar šķūnī bērni atrada daļu no mana pirmā suņa izstāžu uz sacensību medaļām. Nostalģija uzviļņoja lielāka kā doto skatoties.

He-he-he

Vinnny

Jūsminos par dzejnieknarcišu smaržu. Beidzot pie tām tiku, no narcišu šķirnēm vismīļākās.

Un mans vakara prieciņš ir kaktusa pumpurs. Pirms pusotra gada no mammas paņēmu mazuli, iestādīju, un nu mazais ziedēs.

Optimists optimistiem optimists.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18394767