Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dienas prieks

undiness

Beatrise11

Mans prieciņš - Andu kondors zooloģiskajā dārzā atkal ir savā vietā un novēro perimetru. Laikam putnu gripas draudi beigušies, jo iepriekš pata bija kaut kur pazudis un būris apklāts.

Tas manī rada sajūtu, ka kaut kad šī kovidsērga arī beigsies un dzīve atgriezīsies atkal normālajās sliedēs.

kristel

Beatrise11
O, šī laba ziņa. Es katru rītu braucu garām un arī ievēroju, ka putns kaut kur nozudis. Tad izlasīju par putnu gripas ierobežojumiem Zoo.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Kafijas koks atkal ziedēs, ilgi šoreiz gaidīju ziedus.

Naglaarviitni

Ē, paskaidrojiet, mīnusotāji, kāda iksa pēc nomīnusoti Vinnny, kristel un
Beatrise11? Cilvēki padalījās, par ko viņiem prieks. Forši. Kādai cāļa īgņai atkal PMS? Un, davai, nemuldiet par "pirkstiņš paslīdēja, netrāpīju, kur vajag".

Toč kaut kāds nevis cālis, bet maitasputnu kolonija.

Vinnny

Naglaarviitni, ja par sevi ssprotu, nesaprotu par

Papildināts 26.05.2021 18:05:

par kristel un Beatrisi.

Optimists optimistiem optimists.

Beatrise11

Man liekas, ka kāds te plosījies pa vairākiem profiliem. Ej nu sazini, kas ir tas trigeris, mēness stāvoklis vai kas cits, tas tikai tam mīnusotājam zināms.

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

labrencija
Patricia L

Ir taču covid, kā jums var būt kāds prieciņš?! Jāgruzās par visu, ko nevar. Kādi kondori, kādas puķītes?!!! Trakās

kristel

Patricia L

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18394767