Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Līgumvecmāte Bulduros

Kortnija

Sveikas!

Septembrī bēbītis būs klāt, vēlos dzemdēt Bulduros ar līgumvecmāti. Lūdzu, padalieties pieredzē par vecmātēm ar kurām esat saskārušās. Es biju tur uz vietas, īsti tā neviens neko nepastāstija, teica tik, lai izdomāju, kuru vecmāti vēlos un tad iedos nr. Netā atsauksmes ir senas, gribētos dzirdēt pēdējo gadu pieredzi.

Un vēl jautājums - ja slēdz līgumu ar vecmāti, tad uzreiz tiek garantēts, ka tiksim pie ģimenes palātas?

Ļoti novērtēšu Jūsu pieredzi, paldies!!

mazaa_ciepa

Kortnija
Esmu divreiz dzemdējusi Jūrmalā. Vienā reizē bija Sarmīte Trautmane, otrajā Līga Rainska. Abas ļoti patika, jaukas.

Ģimenes palāta tiks tad, ja būs brīva.

Dzemdēju jūnija sākumā, līgumvecmāte Līga Rainska. Varu teikt tikai to labāko - profesionāla, atsaucīga, ļoti konkrēti spēja nokomunicēt, kas man pašai ir jādara, līdz ar to dzemdības izdevās vieglas. Ieteiktu! īstais cilvēks īstajā vietā!

Kortnija

Par ģimenes palātu vari nesatraukties, visticamāk tiksiet,jo vienvietīgās un divvietīgās tiek taupītas jūrmalniecēm. Kad brauksi slēgt līgumu, tad tiks veikta atzime līgumā par ģimenes palātu

*Daisy*

Kortnija
2 reizes dzemdēju Bulduros. Abas reizes bez līguma un abās bija foršaa vecmātes. Ja septembrī jau mazais klāt, es īsti neredzu jēgu līguma slēgšanai. Nav nekādas saiknes ar paredzēto vecmāti. Buldurus izvēlējos, jo tur visas, cik zinu, ir labas. Tad nu kāda starpība, pie kuras tiksi?

Papildināts 17.08.2019 23:56:

Ģimenes palāta ir pakalpojums par kuru Tu maksā un tad, ja nebūs brīvu vietu, nevienu ārā neizliks tik tādēļ ka Tev līgums. Ja būs vietas, tad viss fine, bet tas neietilpst līgumvecmātes cenā.

Jūrmalas slimnīcā vairāk ir ģimenes palātas, diezgan maza iespēja tikt pie parastajām. Taču līgums ar vecmāti to neietekmē.

Es biju aizbraukuši uz Jūrmalas slimnīcu un parunāju ar galveno vecmāti. Internetā ir jāpiesaka datums, kad dzemdē un jāsagādā viss, kas ir sarakstā. Līgumu ar vecmāti neslēgšu, ko nevienu nepazīstu, bet palātu skatās uz vietas pēc iespējām, kas ir brīvs. EA arī skatīšos pēc vajadzības.

Liels paldies visām par pieredzi un atbildēm. Mēs tomēr noslēdzām līgumu un ceram, ka tiksim pie ģimenes palātas

Septembrī gaidāms arī mans mazulis un Bulduri ir kā viena no opcijām ko apceram, ja primārā vecmāte Dobeles slimnīcā vēl būs uz slimī bas lapas... gribu ūdens dzemdības (jo tās visvairāk līdzinās mājdzemdībām). Bet tas nozīmē, ka līgums ar vecmāti slēdzams obligāti. Bulduros šādas dzemdības pieņem tikai vecmāte Līga un tādēļ ja būs jādzemdē tur- viņa kļūs par manu vecmāti.

Clleo

Kortnija
Kuru vecmāti izvēlējāties?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18394823