Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

plano aizkaru tīrīšana - kur?

Kermits

Kermits

Sveikas!

Iesakiet lūdzu, kur esat tīrījušas plānos dienas aizkarus un cik tas aptuveni izmaksā? Man ir 3 logi, no kuriem viens visas sienas platumā.

Paldies iepriekš.

Kaut kāds specifisks audums? Vai kādi īpaši traipi? Savus viemnēr esmu veļasmašīnā mazgājusi.

Mazgāju vēlas mašīna un parasti ir diezgan sausi un gludi uzreiz.

black sand

Nu ja aizkari ir vienā gabalā pa visu sienu (kas nav diez ko saprātīgs risinājums) tad visus velas mašina neiebazīsi un ja arī iebāzīsi tad saburzisies un neizmazgāsies. Labā ziņa ir ta ka jebkura veļasmazgātave tiks galā ar šo uzdevumu uz urrā.

Conejito

Mani interesētu serviss, kas izmazgā, atved, izgludina un sakarina. 3 lieli logi ar tilla plānajiem un dažādu audumu biezajiem. Vešenē vēl iebāzt riskētu, bet gludināt tos metrus.. Nneeeee...

Papildināts 13.08.2019 23:46:

Viens "logs" patiesībā ir vesela siena, 2gab plānie, 2 biezie.

black sand

Gludināt jau viņi izgludina bet parasti locījumā vietas tapat paliek

Conejito

black sand
Tāpēc jāgludina uz vietas pie klienta un uzreiz jākarina. Tā darīja, kad man šuvējkantoris pielika jaunus aizkarus - meitenes atveda maisos salocītus un tad pusi dienas 2atā gludināja un kāra. Rezultāts perfekts. Bet bažas, ko gan es ar to visu darīšu, kad pienāks mazgāšanas reize.

Es mazgāju vešenē uz delikāto režīmu. Man 5m stanga, audums x 1,5. Nav maz. Izmazgāju un uzreiz izkāru. Viss labi. Tumšos arī mazgāju, bet katru daļu atsevišķi, jo tie smagneji (blackout) un raustījos. Uz veļas žāvētāja (redeles) izkāru lai žūst pirms atpakaļ liku. Nav saburzījušies nevieni.

Lētais variants - uz svara pirktie aizkari gan saburzīti arī pēc mazgāšanas. Iestāvējies tad burzījiens.

Vaktēju tikai veļas mašīnu, lai varētu izņemt tiklīdz kā beigusies mazgāšana un nekas nesastāvas.

Conejito

Oxiss
Es nez.. Atceros to atšķirību, kā izskatījās tikko atvesti un no maisa izņemti un kā pēc gludināšanas. Man varbūt pārāk piekasīga acs, bet ļoooooti nepatīk kaut kādi negludumi uz tilla.

Conejito
Man ir plānie jau otro reizi pirkti Alan deko - ideāli, bez gludināšanas. Nevaru pat iedomāties, ko gludināšana varētu uzlabot. Pieļauju, ka audumiem var atsķirties speja burzīties un ka svaigākam baķim nekas saburzījies nebūs, ja šuvējas rūpigi darbojas un noliek pēc tam tā, ka neburzās.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18394861