Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdības radību mājā “Harmonija”

Karlinaangel

Sveikas topošās un esošās mammas!

Esmu pirmā bērniņa gaidībās un ir pienācis laiks skatīties dzemdību vietu virzienā!

Tākā slimnīcas man ļoti nepatīk, esmu noskatījusi Radību māju “Harmonija”!

Vēlējos dzirdēt atsauksmes! Un cik izmaksā šāda veida dzemdības? Cenrādi es papētīju, bet tākā pirmais bērniņš, līdz galam nezinu kas no tā visa ir nepieciešams obligāti!

Saprotu, ka 800€ ir dzemdības šajā mājā, uzturēšanās 3 diennaktis un analīzes, vecmāte cik saprotu ir vēl +15€ , bet vai ir vēl kas vajadzīgs paralēli no tā visa? Paldies iepriekš!!

Pazīstami tur nesen bija. Samaksāja tos 800 un viss. Bija arī vismaz viena pēcdzemdību vizīte, kas vairāk bija konsultācija par barošanu.

Vienīgais, ka ēst gan nedod, jābrauc pakaļ uz Inciemu vai jātaisa pašiem. Tas tad jāieplāno..

Es ar domāju par to vietu. Bijām uz semināru par ūdensdzemdībām, apskatījām telpas utt. Iesaku, jo kaut nedaudz pazīstama vieta tomēr dod to drošo sajūtu. Tie semināri regulāri notiek, tagad būs 17.08. Jāseko mājaslapā līdzi.

Kad Tev paredzēts dzemdēt?

mazinskamitis
Ļoti burvīgi, man slimnīcas ļoti nepatīk, bet ļoti vēlos piedzemdēt netraucēti, mierīgā gaisotnē, drošībā un ūdenī!!

Jā par to ēdienu es lasīju, bet tas pat īsti nesatrauc!

Laiks vēl ir, decembrī tik jādzemdē, bet tākā pirmais mazulis, gribas izvērtēt visas iespējas un laikus visu izplānot!

Karlinaangel

Varbūt vēl man sanāk atsauksmi ierakstīt līdz tam

Bet līdz tam var palasīt šo veco, drausmīgo diskusiju. Pilna ar ķengām un kasīšanos, bet, ja izburas cauri, ir arī reālas atsauksmes atrodamas.

https://calis.delfi.lv/forums/tema/17697715-giemens-radibu-maja-harmonija/

Tik tas, ka sena.

mazinskamitis
Kad Tev jādzemdē?

Paldies!!!

Karlinaangel
Oktobrī

Princesa

Karlinaangel
Viss jau skaisti un smuki...bet par to drošības sajūtu varam padiskutēt....jebkurā gadījumā Tev ir jāsaprot, ka visi riski, kas var būt dzemdējot ārpus stacionāra.

Papildināts 09.08.2019 14:12:

Tagad tāda modes lieta dzemdēt ārpus stacionāra...es šai modei noteikti nesekošu, jo pastāv savi zināmi fakti, par dzemdībām ārpus mājām, ar visām ūber kūper labajām vecmātēm. Tas nav tā vērts!

Uh, tagad sekos lērums uzbrukumu...

Princesa
Es noteikti neuzbrukšu! Mēs jau arī ar vīru domājam kā ir tādā gadījumā, ja nu tomēr nepieciešams akūts ķeizars, nu vienmēr var visādi gadīties.

Protams man šis viss liekas ļoti vilinoši, jo kas var būt labāks par dzemdēšanu mierā un klusumā! Tāpēc laikam gribētu nočekot kad ir šīs lekcijas un ir iespēja satikties ar pašu vecmāti Aiju un izrunāt šīs lietas!

Esmu jau arī rezerves variantu noskatījusi Siguldas slimnīcu ar ūdensdzemdībām - cenas ziņā laikam nekas pārāk nemainījās!

Papildināts 09.08.2019 14:18:

mazinskamitis
Tad ar cerību, ka varēšu palasīt Tavas atsauksmes!!

iuz

Karlinaangel
Aizbrauc uzrunā visu uz vietas . Čē pē gadijumā ved uz Siguldu.

Cucamonga

iuz
Un Sigulda pārved uz Rīgu. Labāk nezaudēt laiku un dzemdēt Siguldā.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18394893