Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdības radību mājā “Harmonija”

Karlinaangel

AsTheCopperStatue

Čē pē gadijumā ved uz Siguldu.
Un Sigulda pārved uz Rīgu.
Šis bija noteicošais, kāpēc izvēlējos Strdiņus. Man bija svarīgi, lai čē pē gadījumā neviena lieka sekunde netiktu veltīgi izniekota, pavadot to ceļā no slimnīcas uz slimnīcu. Pofig visādas skaistās ekspektācijas par dzemdībām, man galvenais, ka apkārt profesionāļu komanda, kas spēs laicīgi sniegt palīdzību man un bērnam turpat uz vietas. Tas arī radīja drošības sajūtu.

Как медное изваянье

zirnis7

Ja kas, Jūrmalas slimnīca piedāvā "mājdzemdības stacionārā". Tā varētu būt alternatīva.

Cucamonga

zirnis7
Uz Bulduriem vispār neskatītos. Viedoklis subjektivais.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

AsTheCopperStatue
zirnis7

Lieta tikai tāda, ka esmu no Limbažu puses, kamēr tiktu līdz Stradiņiem vai kur nu vēl Jūrmalai , sen jau būtu piedzemdējusi pa ceļam!!

adaata

Karlinaangel
Njā, Vidzemes slimnīcā dzemdību palāta ir kā slimnicā, RDzN ir mājīgāk. Blakus palātās notiekošais toč tajā brīdī netraucē.

Vidzemes slimnīcā ir ūdensdzemdības pieejamas.

Bet jā - ietektu pārdomāt, kas būs, ja kaut kas aiziet ne tā.

Cucamonga

Karlinaangel

Nezinu,kas Tu par izņēmumu, bet visātrākais dzemdības nav ātrākās par 2h un tas jau ir ļoti attri un traumatiski auglim.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

queque

iuz
Čp gadījumā ved uz Valmieru, jo tur ir neonatoloģijas centrs.

AsTheCopperStatue

Karlinaangel
Un kas ar Limbažiem? Tur nav dzemdību nodaļas?

Papildināts 10.08.2019 12:21:

Cucamonga
bet visātrākais dzemdības nav ātrākās par 2h un tas jau ir ļoti attri un traumatiski auglim.
Nesaki vis Man 1.00 sākās kontrakcijas un 2.58 mazā jau uz punča Strados. Labi, ka mēs tuvu dzīvojam un naktī satiksme nekāda, bet arī ar visu to cienītais uz 80km /h mauca uz visiem dzeltenajiem pār krustojumu un Strados iebraucām caur operatīvā transporta šlagbaumu pie pašas nodaļas trepēm, jo apsargs, ieraugot, saprata, ka apbraukt ap kvartālu, nolikt auto un vēl aiziet es vnk nepaspēšu

Как медное изваянье

adaata
Tiku Vidzemes slimnīcā maksas palātā un tur viss bija pat loti labi - sava duša, wc, ledusskapis, tv, divgulamā gulta, viss jauns izromontēts un galvenais ērti iekārtots. Personāls vispār uz 10 ballēm. Ja dzīvotu Limbažos, vispār galvu nelauzot brauktu dzemdēt uz Valmieru.

queque

Jābrauc iepazīties ar vecmāti, viņai apm 1x mēnesī ir lekcija par ūdensdzemdībām tur uz vietas. Ja uz vietas sapratīsiet, vai tas jums der, vai ar vecmāti sapas, tad runāsiet, ko un kā.

Tas, kas aprakstīts cenrādī, tad arī ir + ceļa izdevumi, ēšana.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18394893