Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdības radību mājā “Harmonija”

Karlinaangel

Cucamonga
Kāpēc gan man riskēt un braukt tik lielu gabalu???

adaata

Aylla
Biju maksas palātā. RDzN tāpat mājīgāk.

Un te runāju par palātu, kurā dzemdē. Tā arī mājīgāka likās. Tik ļoti pēc slimnīcas nē.

Kopumā Vidzemes sllimnīcā vairāk kā slimnīcā sajutos.

Cucamonga

Karlinaangel
Parasti riskē tie, kas dzemdē Harmonijas un meža mājās. Pārejās sievietes vie kad dodas dzemdēt.

Papildināts 10.08.2019 14:03:

Vienkārši

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Cucamonga
Es prasīju tikai atsauksmes un kā rīkojas attiecīgās situācijās!! Es neteicu, ka Tur dzemdēšu un es neprasīju, lai kāds kritizē!! Ja Tev nav bijusi pieredze Tur dzemdēt, vai Tev neviena pazīstama nav dzemdējusi, tad šī tēma nav aktuāla Tev!!

Jēziņ!!!!

Papildināts 10.08.2019 14:08:

adaata
Īpaši nevēlos Vidzemes slimnīcu, esmu nosliekusies par Siguldu! Un runas līmenī apspriesta Harmonija!

Papildināts 10.08.2019 14:09:

AsTheCopperStatue
Limbažos sen vairs nav dzemdību nodaļas! Īsti jau pat kā slimnīca neskaitās vairs!

Papildināts 10.08.2019 14:11:

Aylla
Neesmu tieši precīzi no Limbažiem, sanāk Sigulda nedaudz tuvāk par Valmieru!

Cucamonga

Karlinaangel
Man varbūt arī nav pieredzes dzemdēt, bet ir plasa pieredze redzēt dzemdību “produktus” no visas Latvijas. Un tur vairs Jēziņ arī neplaīdz

Papildināts 10.08.2019 14:25:

Es zinu, kur ir speciālisti, kas māk sniegt adekvātu palīdzību un kur viss notiek paštecē. Skaidrs, ka Tu drīksti vēlēties, ko izvēlējies....

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Cucamonga
Varbūt vari padalīties ar aptuveno statistiku, no kurienes ienāk kritiskie dzemdību gadījumi?

Cucamonga

Baltakaste
No šeit minētajiem es neizvēlētos nekādas Harmonijas un citas meža mājas un Bulduros arī svītrotu no saraksta. Ja nu tikai plānveida keizaram.

Karlinaangel
Nu Tev galvenais jātrod vieta, kur jūties droši, nemot vērā visus aspektus. Kad pati gatavojos dzemdībām biju sabijusies no visas tās slimnīcu padarīšanas, tad vēl salasījos “Gaidības un radības ar prieku” un tas vēl tikai piešāva ellu ugunij! Arī sāku apsvērt mājdzemdības, bet tad tomēr sanēmos un pieslēdzu veselo saprātu, aprunājos ar uzraugošo ginekologi un noticēju, ka vecmātes cenšas palīdzēt un ir jāstrādā komandā! Tā, ka visdrīzāk ir vienalga kurā slimnīcā dzemdēsi, svarīgi ir sadarboties un nebaidīties runāt ar personālu un nesatraukties, ja viss uzreiz neiet kā gribētos. Tagad jau ar vieglu smīnu lasu par satraukumu, ka pārdurs ūdenus, stimulēs, tas viss taču tiek darīts, lai palīdzētu, bet, kad pati gaidīju no tā visa baidījos. Laikam jau nesakarīgi rakstu, bet gribēju tikai pateikt, ka nevajag baidīties no 21. gs medicīnas un censties par visām varītēm atgriesties pie sentēvu metodēm, mūsdienu medicīna spēj darīt daudz un glābt situācijas, kuras citādi nebūtu ar dzīvību savienojumas.

Cucamonga
Paldies par info.

Karlinaangel
Man arī riebjas slimnīcas, man riebjas, ka iejaucas, kur nav jāiejaucas, bet jau 3x došos tikai un vienīgi uz Stradiņiem (pieļautu arī domu par DZN), jo, kad bija kritiska situācija pirmajās dzemdībās, tas bija minūšu jautājums paspēt uz akūtu ķeizaru. Jo Tu taču gribi dzīvu un veselu bērnu galarezultātā, vai ne? Man žēl, ja uzskatīsi atbildi par neiederīgu Tavā tēmā. Vienkārši Tevi te mēģina brīdināt, ka dzemdības ir absolūti neparedzams process.

adaata

Karlinaangel
Es jau arī esmu par visu dabīgo un eko-kukū.

Tomēr dzemdēju RDzN un Vidzemes sl. Tuvākajos mēnešos būs 3. dzemdības. Atkal slimnīcā.

Galvenais arguments - netiek zaudēta ne minūte transportējoties, ja kaut kas slikts notiek man vai bērnam. Un - neviens ar adatām un tabletēm virsū neskrēja, dzemdību soliņu atstiepa pēc pirmās prasīšanas ( uz galda neturēja). Bez līguma.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18394893