Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdības radību mājā “Harmonija”

Karlinaangel

adaata
Eko-kukū

(piedod, autore, par spamu)

Paldies visām par atsauksmēm , ieteikumiem un pa kādai kritikai! Apsverot visus +/- tomēr par labu Siguldas slimnīcai!

Baldi

Man ir 3 Harmonijas bērniņi, ļoti patika viss. Esmu paranoiska no slimnīcām un nav gluži tā, ka tā ir meža mājiņa, kur nekā nav, visu var droši braukt un izrunāt ar Aiju, arī par aparatūru, utt.(kas tur ir un ir arī jebkurai mājdzemdību vecmātei). Katra pieredze bija savādāka, bet labāku vietu iedomāties šobrīd nevaru. Bet katram ir savas izvēles un pārliecības, piekrītu, ka ir cilvēki, kuriem der tikai slimnīcas, jo tā ir drošāk viņiem.

adaata

Baldi

Nu, salīdzināji lielo slimnīcu aprīkojumu ar Harmonijas

Protams, nopietnas lietas atgadās procentuāli mazā dzemdību skaitā, bet attiecībā pret dzemdētāju tas ir 50:50 - būs vai nebūs..

Baldi
Zini, es pirms gada piedzīvoju akūtu ķeizaru ar savu piekto bērnu. Līdz 4tajam bērnam runāju tā, kā Tu šobrīd. Tagad, kad uz savas ādas piedzīvoju, kāda nozīme dzemdībās var būt katrai minūtei, saku, jo vairāk labu speciālistu un aparatūras tiešā, sekunžu un pāris minūšu tuvumā, jo labāk. (biju lielā un labā klīnikā ne LV, kur mani izkeizaroja 10min laikā, mazais 24h bija intensīvaja terapija, sākumā reanimacijā, ar atdzīvināšanas pasākumiem... Paldies Dievam, bez paliekošam sekām, padziļināti tiku pārbaudīta es un viņš. Perfekta grūtniecība, perfekts bērns, kura varēja nebūt, ja vēl 10minutes ilgāk kaut kas būtu kavējies...)

Papildināts 10.08.2019 21:31:

Piedošanu, negribu nevienu biedēt. Runāju par savu pieredzi. 4 bērnus pie dzemdēju pilnīgi dabiski, skaisti, laimīgi. Ar pēdējo sapratu, ka, ja tā būtu dzimis pirmais, nezinu, vai uz vēl kādu spētu saņemties.

Papildināts 10.08.2019 21:33:

Nē līdz 4tajam,lidz piektajam bērnam par dzemdībām runāju kā Baldi.

Not all tears are an evil.

Cucamonga

Kāda Harmonija. Tur, čē-pē, gadījumā nav neviena kas tam jaundzimušajam pat parastu katetru iekiks, lai medikamentus ievadītu. Tur nav neonatologa, kas izklausitu bērna sirdi un izvērtētu stāvokli, vai nav nepieciešama neatliekama palīdzība. Tur pat nav medikamentu...Ne, nu es saprotu, ka sievietes ir drosmīgas un iet ar pilnu krūti uz dabiskumu un atgriešanos pie mātes dabas krūts. Nenoliedzu, no 100 reizēm 99 viss izdodas. Bet kad neizdodas, tad pamēģini izcelt no jaundzimušo no krūmiem un mežiem... ai, man viens pīpis. Dzemdējāt kaut

Papildināts 10.08.2019 21:44:

Kaut aizkrāsnē. Darbu visiem vajag.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Es arī pirms gada apsvēru iespēju dzemdēt Harmonijā. Skaisti taču, vai ne tā.. Tomēr veselais saprāts ņēma virsroku, jo dzemdībām jābūt nevis skaistām, bet primāri - drošām! Tāpēc dzemdēju Rdzn un labi, ka tā. Izspiešana ne tuvu nebija Harmoniska un bērns neparedzētu/neparedzamu sarežģījumu dēļ gandrīz nomira. Dzemdētu Harmonijā - nez vai viņš man tagad būtu blakus.

iuz

queque
Nu tad Jūnijā Harmonija mānijās?

queque

iuz
Par ko mānījās? Par to, uz kuru slimnīcu ved? Varbūt, ka ir kas mainījies, kad tur dzemdēju pirmos divus bērnus, tad Aija strādāja Valmierā un tika izrunāts, ka, ja nu kas, tad Valmiera (pirms 4 gadiem).

Cucamonga
Vari pateikt konkrēti, cik gadījumi no Harmonijas ir aizbraukši pa taisno uz BKUS? Un cik pa taisno uz morgu?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18394893