Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdības radību mājā “Harmonija”

Karlinaangel

Naglaarviitni

adaata
Visus nosauktos vairākumā gadījumu atsijā pirms dzimšanas; ja ir patoloģijas, tad mājdzemdības "neņem". Harmonijā - nezinu, Siguldā ņem tikai pēc 36. nedēļas. Tāpēc runāju par to, ka slimnīcā nonāk tikai nepamanīti gadījumi, turklāt tie, kas radījuši problēmas. Tas par "medicīnisku iejaukšanos" bērnam.

Ļoti būtiska normālām dzemdībām ir sievietes pašsajūta, gari neatkārtošos, esmu te jau x reižu teikusi, ka lielu daļu dzemdību norises problēmu izraisa psihosomatiskie iemesli. Uzņemšanā uzburkšķ, sieviete zemapziņā aizveras. Tālāk ir ķēdīte - dzemde neveras, stimulē, sieviete zemapziņā jūtas vēl sliktāk utt. Tā rodas daudzi "labi, ka dakters izglāba" stāsti. Lai gan, ja personāls nebūtu izturējies kā pret voblu uz konveijera, dakteram nebūtu jāglābj.

Cucamonga

Jauna ēra
Nē. Es izjūtu pienākuma apziņu “uzklabinatt”, tik daudz es drīkstu. Tālāk ar šo informāciju vari darīt ko vēlies. Man klabinat ir tikpat daudz tiesību cik Tev.

Papildināts 13.08.2019 07:54:

dreamgirll
Neviena dzemdību iestāde neuzrāda savas darbības rezultātu, kuram pēc tam nepieciešama nopietnāka terapija.

Papildināts 13.08.2019 07:59:

Vārdu saliktu s-fizioloģiskas dzemdības norāda tikai uz to, ka bērns dzimis caur maksti, tāpat kā ķeizargrieziens nenorāda uz iepriekš prognozēto procesu un patoģenēzi

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

adaata

Naglaarviitni
Mātei lielākoties noklemmē, ja nenotiek tā, kā iedomājas.

Man Harmonijas ideja patīk. Es par to, ka attālums līdz lielajām slimnīcām ir >1,5h, Sigulda ~40min. Akūtā situācijā tas var būt liktenīgi.

Un ne jau tikai dzemdību traumas rada risku, ņemot vērā attālumu, arī citas, nekonstatētas, problēmas to var radīt. Un resursu dēļ tos riskus lielās slimnīcas novērš efektīvāk.

Papildināts 13.08.2019 08:13:

Tāpēc nesaprotu loģiku, kadēļ tikai par dzemdibu traumām jautāji Cucamongai.

Cucamonga

adaata
Tu tiešām esi dzelžaini loģiska. Trauma ir tikai daļa no neparedzamā dzemdību procesa, kur eksistē arī citas komplikācijas, kas prasa neatliekamu iejaukšanos un aparatūru. Un cilvēkus, kas mācētu ar to rīkoties. Nu kaut vienu cilvēku.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

adaata

https://www.spkc.gov.lv/lv/statistika-un-petijumi/statistika/veselibas-aprupes-statistika1

Papildināts 13.08.2019 08:41:

Oficiālā statistika. Informācija gan tikai par dzemdību skaitu.

dreamgirll
Bulduriem ir slikta slava ka vietai, kur var keizarities vai iet ar vieglam dzmedibam. Vini absoluti neesot gatavi sarezgitam dzemdibam un draudiem jaudzimusa dzivibai. A, un ka tur brauc daudz arpus ES rezidente dzemdet - Ukraina, Kruevija. Zinu, jo pazistu tadus - tur smuki redz esot un pa naudu izcilu attieksmi dabut. Zinu vienu realu stastu, bet pirms daudz gadiem. Atra palidziba zidainim tika saukta jau dzemdibu laika un uzreiz parvietots uz BKUS - mate palika lidz izrajstisanai slimnica. Stastija, ka arsti esot bijusi nervozi un pasi panika, kas isti nepalidzeja pasa dzmedibas.

Cucamonga

adaata
Pat uzliku brilli. Tajā tabulā nepamanīju aili par dzīvi dzimušajiem, bet dažādu iemeslu dēļ mirušajiem pirmajā dzīves mēnesī. Iemesli-visdažādākie.

adaata

Cucamonga
Tie ir visi skaitļi, kas LV ir pieejami par dzemdībām, un kuri ir ticami. Varbūt rakstot spkc, var dabūt sīkāk, bet tik interesanti man vēl nav.

Cucamonga
Tad lūdzu nākamreiz manis veidotās diskusijas šķir tālāk un nebāz savu degunu nemaz, ja nevari atbildēt par saviem vārdiem! Nav mammām jālasa jūsu nesmukie un aizvainojošie komenti!

Nesaprotu daudzus ārstus, ja darba dēļ neproti būt pieklājīgs, tad nestrādā darbu , kuru nevari panest! Elementārai pieklājībai darbā ar cilvēkiem ir jābūt! Arī pret jaundzimušajiem darbā esat tik rupja? Ceru, ka nē un, ka kļūdos!

Paldies!

Cucamonga

Karlinaangel
Nes vai Tava pavēle man ir ka saistoša. Un nez vai pati lolo par to ilūzijas. Tu neko nevelies dzirdēt, kāds cits sadzirdēs. Tā ir forumu priekšrocība.

Papildināts 13.08.2019 09:22:

Es nekad un ne ar vienu neesmu rupja. Nez kur esat saskatījusi tādu nelāgu lietu. Na drīkst lūgt-parādiet ar pirkstu, kurā vietā es esmu pārkāpusi pieklājības normas. Ja runājam par darbu-es savu izvēli izdarīju jau 11 gadu vecumā, un joprojām to neesmu nožēlojusi. Līdz ar to esmu ļoti gandarīta, kas liek man ik dienu smaidīt. Darbs un ģimene.

Ja jums izvēles ir tikpat greizās kā secinājumi par cilvēkiem, jums dzīve iet kā pa ciņiem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18394893