Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdības radību mājā “Harmonija”

Karlinaangel

Cucamonga
Es nevienā vietā neesmu Jums neko pavēlējusi, bet gan pretēji, palūdzu Jums!

Dzirdēt es diemžēl neko nevaru, varu tikai lasīt un ar pirkstu bakstīt pa ekrānu tikai sevis dēļ! Bet lai nu kā, es neko sliktu nevienam cilvēciņam nesaku par viņa atsauksmēm un viedokli, jo visi ietur pieklājības normas, neviens cits šeit nebļauj par to cik vienaldzīga nostāja ir par šo visu, bet gan pretēji, nav krievu laiki, kad bija lielajās pilsētās pa vienai galvenajai slimnīcai un Tevi dzemdētāju aizveda uz tuvāko slimnīcu un bija jādzemdē, tajos laikos izvēle bija tikai par to, vai dzemdēsi, stāvus, guļus, tupus un rāpus! Es neesmu ārsts, lai es zinātu kura slimnīca vai vieta būs vislabākā, jo man nav bijusi pieredze un iepriekš neesmu par to interesējusies. Kad man tas ir aktuāli, es jautāju un gaidu reālas atbildes, jo ne visās slimnīcās Tu tiec uzņemts kā cilvēks! Dažviet diemžēl Tu es kā vnk gaļas gabals un nevienam neinteresē kā Tu tajā brīdī jūties! Un par ārstu attieksmi var spriest ne tikai ap dzemdētāju un jaundzimušo, bet gan par dažāda veida slimniekiem! Vecu cilvēku, kam nav piederīgie un kas ir spējīgs tikai gulēt, pat ne paēst ieved palātas stūrī aiz sienas, atnāk ar ēdienu, vienu karoti bāž mutē zinot, ka cilvēks nav spējīgs sagremot, tieši tāpat pagriežas un aiziet, atstājot nabaga sirmo cilvēku vnk nomirt!

Vai arī cilvēks, kam sirdī nomainīti 3 asinsvadi, lai līdz sirdij tiktu, atzāģēts krūškurvis, pēc tam ieliktas trubiņas no plaušām, kas izvada lieko šķidrumu, vai tāds cilvēks nav pelnījis kaut nedaudz līdzjūtības un maigumu no ārsta puses? Bet izskatās ka nē!! Pieaudzis vīrietis sēž gultā un ieraugot ģimeni raud, cilvēks kurš raud tiešām, ja ir noticis kas traģisks, jo nav no ārsta puses ne mazākās līdzjūtības un maiguma, viss tiek izdarīt brutāli!!!

Tad kā, lai es iegūstu iespaidus par attiecīgo iestādi? Kā tad savādāk, lai es zinu, ka tieši šajā stacionārā man un mazajam sniegs palīdzību nepieciešamajā laikā, kad pret mani izturēsies kā pret sievieti, nevis nejūtīgi cilvēku?

Kā lai es zinu, ka šajā dzemdību iestādē manu bērnu nesačakarēs?

Vairumā slimnīcu, ārsti un vecmātes smaida un skraida uz pirkstgaliem un izdarīs visu Tavā labā, ja Tu tikai parādīsi ka Tev ir nauda, ko Tu viņiem samaksāsi!!

Papildināts 13.08.2019 09:55:

Ir grūti no jūsu komentāriem saredzēt smaidu, bet es tiešām ceru, ka jūsu intonācija rakstot šo visu tiešām ir saulaina un smaidīga un jūs to visu rakstāt tikai no labākās sirdsapziņas! Lai nu kā, paldies Jums par jūsu viedokli! Tiešām liels un apjomīgs viņš jums ir!

Cucamonga

Karlinaangel
Mani teksti ir manas pārdomas un subjektīvais viedoklis. Kam jūs to garo penteri sarakstījāt un kādā saistībā ar manis teikto, es nesaprotu. Es paudu savu subjektīvo viedokli šaurā tēmā.

Papildināts 13.08.2019 10:05:

Ar mani Jums satikties tik un tā negribētos. Un vienalga būtu-vai es smaidu vai ņirdzu.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Cucamonga
Tekstu rakstīju, lai saprastu, ka kā gan mūsdienās topošās mammas zin, kur ir labākā vieta dzemdēt, ja dzemdības ir pirmās, katrā nodaļā strādā dažādi cilvēki, vieni līdzjūtīgi, citi nejūtīgi, es zinu ko es vēlos sagaidīt no personāla, bet es nezinu, kurš personāls spēj nodrošināt normālu cilvēcīgu attieksmi, tāpat arī ar pašu slimnīcu, kura spēs dot man vajadzīgo!! Tieši tāpēc šeit tiek veidotas šādas diskusijas!

Jūs savas pārdomas varat rakstīt savā personīgajā dienasgrāmatā, bet šeit diskusijās lieki nepiedrazot un rakstīt par to, kas cilvēkam tiešām interesē! Nevis konkrētam cilvēkam šajā gadījumā man veltīt tik nepieklājīgā veidā savas pārdomas!

Mums noteikti nebūtu pa ceļam!

Cucamonga

Karlinaangel
Kur un ko man rakstīt, laikam jau atkārtojos, man padoma nevienam nav jālūdz.

Es neko neesmu rakstījusi par laipnu vai nīgru personālu vai izvēles balstīšanu uz šo parametru. Es rakstīju tikai par to, kur es pati nedzemdētu un nevienam savam rādam un draugam neieteiktu. Un mans viedoklis balstās uz citiem kritērijiem, kas izkristalizējušies darba procesā.

Papildināts 13.08.2019 10:19:

Radam vai draugam

Papildināts 13.08.2019 10:20:

Palūgšu vēlreiz iecitet vietu, kur es Jums nepieklājīgā veidā ko esmu sacījusi.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Cucamonga
Ir ļoti labi, ka jums atkrīt šī lieta kā padomu meklēšana, jo jums ir pieredze jau! Tākā man tādas nav, es meklēju padomu!

Domāju, ka nebūtu radušās šīs garās diskusijas, ja tieši tik mierīgi jūs arī tajā brīdī būtu uzrakstījusi to ka neiesakāt tajā un tajā vietā dzemdēt, bija kas jautāja kāpēc, bet nezinu kāda iemesla dēļ tomēr pateicāt, ka jums nav jāatbild uz to kāpēc!

Cucamonga

Karlinaangel
Darba specifika liek izdarīt secinājumus par redzēto. Laikam jāpaskaidro, ka dalīties ar savu viedokli es varu tikai subjektīvi redzot dzemdību rezultātu savā darbā. Tā kā es nerakstu apkopojošu darbu par sniegto kvalitāti un statistiku par nejaušības vai nezināšanas (nemākulības) radītājiem traucējumiem, es nedrīkstu minēt nedz diagnozes, nedz skaitļus. Tā kā, kā jau es iepriekš sacīju, Jums ir izvēle-sadzirdēt un ticēt vai ignorēt.

Man tas nerada nekādus uztraukumus vai raizes. Jums neuzliek pienākumu.

Papildināts 13.08.2019 10:31:

Jums mans padoms neder (neticat), nu labi. Iespējams kāds cits ieklausīsies. Tā taču brīvā griba.

Te bija runāts tikai par dzemdību traumām, bet dažām darbībām vai attiecīgi darbību neveikšanām var būt tālejošas sekas arī tad, ja bērns ir dzimis pilnīgi vesels. Iespējams Cucamongas viedokli ir formulējuši arī tādi gadījumi kā pirms gada notikušais: Harmonijā dzimušajam mazulim (pilnīgi veselam) netika iedots K vitamīns un pēc kāda laika mazulis miris ar asinsizplūdumu.

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/mirusa-zidaina-gimene-arsti-nepastastija-par-k-vitamina-nozimigumu.a301350/

Karlinaangel
Šis ir vērtīgs raksts, nav gan super svaigs, bet ietver informāciju gan par tehnisko nodrošinājumu, gan medikamentiem, kas or katrās mājdzemdībās un arī radību mājās, gan arī statistika :

https://www.mammamuntetiem.lv/articles/36438/dzemdibas-ka-satiksanas-svetki-kur-tos-piedzivot-majas-slimnica-vai-radibu-maja/?accept_cookies=1

Meža būdiņa ne tuvu nestāv

Piparmetra123
Potēšana/nepotēšana ir vecāku lēmums un dzemdību vietai tur ir maza nozīme.

Alija

Dzemdēšanu stacionārā nevar viens pret viens salīdzināt ar dzemdēšanu mājās vai mājdzemdību vecmātes uzraudzībā. Vienas un tās pašas dzemdības divos tik atšķirīgos apstākļos noritētu pilnīgi savādāk, jo attieksme pret grūtnieci tur un šur atšķirtas. Slimnīcā ir augstāks stresa līmenis, lielāks konveijers un kopumā dzemdību procesam mazāk sagatavota sieviete. Tas ietekmē dzemdību gaitu un rezultātu sievietei un bērnam. Dzemdējot mājdzemdībās, sieviete ir harmoniskāka, vecmāte ir mierīgāka, rezultāts parasti ir mazāk traumējošs, ja vien nav kaut kādi ekstra gadījumi.

Līdz ar to stāsti "kā es mocījos slimnīcā, labi, ka bija aparatūra" tikpat iespējams, ka nebūtu notikuši, ja tās pašas dzemdības notiktu mājās vai vispār cita personāla klātbūtnē.

Piemēram, mammas kolēģei būtu piedzimis piedzima vesels bērniņš, bet dzemdību zālē vienlaikus notika 2 dzemdības. Otrajai dzemdētāja bija daudz sarežģītāka situācija, tāpēc viss personāls bija tur, kamēr kolēģes mazais vienkārši piezima un nokrita uz grīdas. Invalīds uz mūžu. Slimnīcas dzemdību sekas, kas nebūtu iespējamas mājas apstākļos.

Nesaku, ka dzemdēt slimnīcā ir sliktāk (man kā racionālai būtnei diezgan vienalga bija, kur es to daru) vai biedēt, ka "krūmos" dzemdības ir hiperbīstamas, arī nav vajadzības. Vienlīdz bīstamas abās vietās. Tikai mainās riski un apstākļi, kas var ietekmēt gala rezultātu.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

adaata

Alija
Protams, ka "krūmos" dzemdības ir tikpat bīstamas kā slimnīcā, tikai ekstra gadījumā palīdzība ir blakus, nevis, saskaņā ar noteikumiem, vismaz 30 min brauciena attālumā.( turklat tas jāreizina ar 2, jo pie dzemdībam tak tur "ātrie" blakus nedežurē)

Tiek zaudēts laiks, kas bieži ir vissvarīgākais.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18394893