Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdības radību mājā “Harmonija”

Karlinaangel

Rosalia

Karlinaangel
Tad kā, lai es iegūstu iespaidus par attiecīgo iestādi? Kā tad savādāk, lai es zinu, ka tieši šajā stacionārā man un mazajam sniegs palīdzību nepieciešamajā laikā, kad pret mani izturēsies kā pret sievieti, nevis nejūtīgi cilvēku? Kā lai es zinu, ka šajā dzemdību iestādē manu bērnu nesačakarēs?

Diemžēl nekā. Vienu un to pašu ārstu vai vecmāti gan slavē un iesaka citiem, gan šausminās un iesaka no viņas turēties tālāk. Man draudzenei, dzemdējot tajā laikā iecienītas un saslavētas ārstes uzraudzībā, bērns guva dzemdību traumas un rezultātā nomira. Tai pašā laikā par šo ārsti vēl joprojām ir ļoti labas atsauksmes un daudzas māmiņas ir viņai ļoti pateicīgas. Garantijas nav nekam.

Cucamonga

Rosalia
Jā. Cilvēcīgais faktors. Tas pastāvēs vienmēr. Un tā kā dzemdības ir neprognozējams process un neviens speciāli pāri auglim (bērnam) neko nedarīs, tad turpmākā dzīve un sadzīve tik un tā paliks tikai un vienīgi vecāku pleciem. Vai biežāk-tikai mātes , pleciem.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Rosalia

Es atvainojos, bet no kura gadsimta ir šis stāsts? No padomju laikiem? Ja tas ir no mūsdienām, tad miniet konkrētu iestādi, kur tas notika. Citādi daža topošā māmiņa no šādiem stāstiem izspriedīs, ka visas slimnīcas ir drausmu vietas, kurām mest milzu līkumu, jo tur tavam bērnam ļauj izkrist uz grīdas.

Papildināts 13.08.2019 12:59:

Rosalia

Atvainojos, tas bija jautājums Alijai.

Alija

Luiize
Tas ir 15 gadus vecs stasts. Iestadi neminēšu. Nav Rīga.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Naglaarviitni

"krūmos" dzemdības
Ja jebkas (asistētas mājdzemdības, Harmonija), kas nav dzemdības DzN, Stradiņos, Bulduros un pusducī Latvijas lielāko pilsētu dzemdību namu, tiek nosaukts par "dzemdēšanu krūmos", neko labu tas neliecina par konveijera aizstāvēm.

Kā zināms, visskaļāk "ķeriet zagli!" bļauj pats zaglis. Šajā gadījumā - ja "parastais konveijers" ir jāaizstāv ar oponenta pielīdzināšanu idiotam, tas tikai norāda, ka patiesība ne tuvu nav vienos vārtos.

adaata

Naglaarviitni

Izlasiet Jūsu rakstīto otrās rindkopas beigās par oponentu. Man šķiet, Jūs esat tā, kura šeit pāriet no argumentiem uz personālijām.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18394893