Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

dzīve Jelgavā

Madara3

Sveiki! Pastāstiet, kurā rajonā Jelgavā labāk dzīvot, ja ir mazi bērni?

Vīgriežu ielas rajons, pie lielā Elvi uz Rūpniecības ielas. Varbūt vēl varētu būt arī Sudrabu Edžus iela.

Kļavaslapa

Centrā. Ja ies pulciņos, kādas ārpusskolas aktivitātes, tikt no mikrorajoniem uz centru diezgan sarežģīti, pilsētas sab.transports tāds- nekāds.

Lumpy

Nav ne vainas dzīvot arī Pārlielupē - centrs ir gana labi sasniedzams skolas laikā. Ja vēl ar velosipēdu brauc, tad visa Jelgava, principā, ir viegli sasniedzama.

Papildināts 11.08.2019 18:21:

Kopumā visur labi dzīvot.

"Un taurētāja krūti
Šķēpi un cirvji šķeļ,
Bet taures skaņas pilī
No miega Miervaldi ceļ.."

Miegalacis

Varu neieteikt RAF, brrr, pretīgs rajons. Vislabāk centrā būtu, jo kā jau te teica, no nomaļā kas vietas var būt grūti vajadzīgajā laikā tikt uz centru.

Milda_BLJINOVA

Pārlielupē. Zoc un ledus halles rajons.

Elza

Labs ir Mežciems pie Jelgavas. Pēc sajūtas lauki, pēc fakta - labi dzīvokļi un nesliktas mājas, kursē pilsētas autobuss ar vienu no blīvākajiem un regulārākajiem grafikiem, attālums no dzelzceļa stacijas - 5 km, tā ka faktiski pat ar kājām ejams, ar auto vispār kuiļa rūciens, blakus apvedceļš uz Rīgu. No tālākām vietām Tērvetes ielas garā aste nav īsti froša no sasniedzamības viedokļa, kamēr centrālā daļa ir ļoti patīkama. Māras ielas apkaime ne sevišķi, arī tā saucamā Žukovka. Arī rajons ap un jo sevišķi aiz šobrīd strādājošā tirgus man nepatīk - tuvu attīrīšanas stacija, vispār drusku pamestības un bomzīguma sajūta. Pārlielupe, izņemot RAF mikrorajonu (jo tālāk no Rīgas ielas Kalnciema virzienā, jo izteiktāk, pie Rīgas ielas vēl ir OK), Prohorova ielas mikrorajonu starp 2 sliežu ceļiem un Garozas ielu otrpus sliedēm (ne centra daļu), ir laba, ērta un patīkama.

Kapriza

Elza

Raf blokmaajas nenovaakt, bet visaadi citaadi- tuuliņ buus fresh asfalts pa Loka maģistraali, tur visur ir privaatmaajas. Jelgava uzlabojas. 4.vsk, ZOC tuvu, baseins un kas tur veel. Es par Paarlielupi.

Elza
Prohorova ielas apkartne man gan nešķiet laba. Tur tāds kontingents tajās barakās dzīvo, vismaz pāris kilometru rādiusā labāk tālāk no turienes būt.

Kalnciema ceļš un Loka maģistrāle noteikti labāka, manuprāt

Kapriza

zilaciite
Es ar par prohorova ielu nobriiniijos, peedeejaa vieta Jelgavaa, kur kaaju spert.

Papildināts 02.11.2019 10:54:

Veel jau autore nemineeja, vina meklees iires dziivokli, pirks viņu vai maaju buuvees. Tad nu izskata labaakos rajonus. Jo dazos rajonos ir vien privaatmaajas, taa ka uz iiri pat gribot neko nedabuus.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18394997