Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Portatīvo datoru remontserviss

enika

enika

Nepieciešams portatīvā datora remonts. Primāri dabūt ārā datus, bet, ja būs iespēja un tas nemaksās jauna datora vērtību, tad labprāt arī saremontētu (dators vecs, bet, pieļauju, ka vajadzētu kalpot vēl labi).

Palasot atsauksmes, ir skaidrs, ka šobrīd ir maz servisu, kuros būtu darbinieki, kas saprot, ko dara. Labprāt uzzinātu no pieredzes, kurus servisus ieteiktu kā kvalitatīvus, kas tiešām veic diagnostiku, nosakot datora vainu utt.

Cucamonga

enika
Jau padsmit gadus “draudzējos” ar datoristiem Jelgavā. Bet Tu jau arī nepateici dzīves vietu. Nez vai brauksi šurp no Daugavpils vai Liepājas

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

enika

Cucamonga
Taisnība Rīga būtu vēlami, bet ja speciālisti, kas zina, ko dara, tad var arī līdz Jelgavai aizdoties.

Cucamonga

Nav nekāda noslēpuma. Neraugoties uz īpašnieku maiņu, savus datorus pērku un apkalpoju NDD dators Akadēmijas ielā, Jelgavā. No Jelgavas stacijas 15min pastaiga kājām.

Visu norunājām, pirms ko mainīt -piezvana, izstāsta par cenu perspektīvu un citām iespējamajām opcijām.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Spoks

Nu jebkurš meistars vispirms paprasa "kurš pamuļķis tev šo darīja?"
Es ir gudrs, pārējie muļķi
jebkurā, pat viskrutākajā servisā var gadīties pamuļķis, kas nesajēdz ko dara. Ja es nemācētu savu kompi pats remontēt, izvēlētos cilvēku nevis servisu

Cucamonga

Spoks
Man grūti iedomāties vispārēji audzinātu cilvēku, kurš atļautos apspriest kolēģa darbu. Vismaz manā profesijā tas nav pieņemts. Tas tāds pamata ētikas standarts.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18395083