Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Svaigas atsauksmes par dzemdībām Jūrmalā!?

Pundurtrusis

Ginekologs ieteica braukt uz Bulduriem (Jūrmalas slimnīcu), bet gribētos dzirdēt atsauksmes no māmiņām, kuras ir tur bijušas. Kāda pieredze, personāls, vai varēja tikt pie ģimenes palātas? EA ņēmāt vai nē? Ārsti procesu nevajadzīgi nesteidzināja?

Vai ir vērts ņemt līgumu ar vecmāti? Ja jā, tad kuru iesakāt?

Pundurtrusis
Dzemdēju šogad maijā tur, esmu ļoti priecīga par savu izvēli. Nemācēšu neko teikt par citām slimnīcām un salīdzināt ar Jūrmalu, jo man šīs bija pirmās dzemdības.

Mēs ieradāmies ap 22 slimnīcā, personāls bija pretimnākošs un laipns. Tā kā bija jau vakars, neviens no slimnīcas neizrakstījās un parastās ģimenes palātas visas bija aizņemtas, bet mēs paņēmām lux palātu.

Man bija EA, anesteziologs ļoti patīkams, visu izskaidroja, izstāstīja. Pēc tam nebija nekādu sāpju mugurā vai kaut kas tamlīdzīgs.

Viss process noritēja mierīgi, nekādas steidzināšanas nebija. Sākotnēji pie manis bija vecmāte Līga Rainska, bet pēc tam nomainījās Sarmīte Trautmane. Vairāk saskarsme bija ar Sarmīti, varu teikt tikai to labāko par viņu. Cik zinu, tajā naktī kopumā bija 4 dzemdibas, bet es jutos labi aprūpēta, līgums nebija. Vienigi nedaudz vēlāk tikām uz palātu, jo vecmāte tajā laikā bija citās dzemdïbās. Arī ar pēcdzemdību aprūpi un bērnu ārstu un māsiņu padomiem/palıdzību biju apmierināta.

Marta_martaaa
Liels paldies, ka padalījies ar savu pieredzi. Šodien ar vīru aizbraucām izrunāt mūs interesējošos jautājumus (vairāk sirdsmieram). Runājām ar galveno vecmāti, ļoti pozitīvu iespaidu atstāja. Izlēmām līgumu neslēgt ar nevienu vecmāti, bet noteikti ņemsim ģimenes palātu, ja būs brīva un epidurālo pēc situācijas. Jau internetā pieteikumu dzemdībām nosūtīju.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18395085