Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Varat pakomentēt rezultātu?

Liiga80

Mana daktere palūdza vīram uztaisīt spermogrammu. It kā šķiet ka rezultāti ok, izņemot to daļu par defektiem. Tur nav ok vai ne? Vismaz tāds iespaids radās palasot citas līdzīgas tēmas

Conejito

Man dakteris kādreiz teica tā - jāskatās kopējais daudzums un, ja tas ir liels (ja pareizi saburtoju, tad te ir liels), tad 3% no tā ir daudz vairāk nekā kādam 4 vai 5 no mazāka apjoma. Es teiktu, ka ļoti labas analīzes.

Conejito
Paldies, nedaudz nomierina

Hiacintte

Laba spermogramma

Man viram lidziga bij (ir) ..un viena daktere teica-loti labas. Teica ka problema mani...izmeiginaja uz manim visu-ka uz izmeiginajuma trusīša...beigas aizgaju pie citas-kas pateica ka "sūdīgas" viram analizes..tad tiku vel pie citas dakteres-kas pateica ka -nav labas!..Beigas lai ziantu ka mani nav probelma aizgaju uz dzemdibu namu-uztaisiju olvadu parbaudi-man viss ok. Un dzemdibu nama daktere pateica-ka nav sliktas un nav labas analizes..ka vajadzetu aiziet pie viriesa daktera tomer..pacelt to morfologiju

rozebezerkskiem
Paldies, laikam visprātīgāk būs aizdzīt vīru pie ārsta lai paskata to rezultātu pirms mesties man pārbaudēs

Hiacintte

Liiga80
Aizejat uz neauglības klīniku un tur jūs abus kompleksi izmeklēs. Kur šīs analīzes ir veiktas?

Hiacintte
Vīrs uz Ava clinic gāja taisīt analīzes

Hiacintte

Liiga80
Tad visam jābūt ok. Viņi paši neko neteica?

Hiacintte
Vīrs pie rezultātu saņemšanas prasīja vai pēc rezultātiem nevajadzētu pierakstīties tālāk pie ārsta , bet viņi neko nekomentēja vai ir labi vai slikti

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18395091