Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pēdējais mēnesis.

Ksusha

Sveikas meitenes kāda ir jūsu pašajūta pirms dzemdībām? Kā uzvedās bebuks? Kā pašas jūtaties?

Bante2019

Sveika man rīt 34.nedela,spēkā nav, tas ļoti izteikti. Dažubrīd vājums, jaatgulas, spiediens te augšā, te lejā... Baigā apetīte uz saldumiem, bēbis ļoti aktīvs un pēdējās divas nedēļas brīnos, ka varu sataustīt pat mazo dibentinu izsoiezamies.... Kustības šad tad diezgan sāpīgas, bet nu ne tā, ka jāsūdzas... Pieņemu ka viss pieder pie lietas. KĀ jūties pati?

Bante2019 mums sākusies 37 nedēļa, mokos ar sāpēm katru dienu, bebuks aktīvs, un kustības tik spēcīgas, ka liekas tulīt kājiņa izlīdīs ārā . Spēka nav. Pēdējās dienas guļu, apetītes īsti nekādas. Katru vakaru izejam pastaigāties, naktis īsti nogulēt nevaru, bebukam mana ērtā poza nepatīk.

Bante2019

Turies!!! Tev galīgi vairz nav ilgi, un drīz jau noteikti būs jūsu tikšanās!!! ja tagad 34.nedelaa tas dupsis vai gurnins tik ļoti izspiežas, iedomājos ka tas ir vēl vēlākā laikā...

Man 35.nedēļa, mazā aktīva un daudz bakstās, dažbrīd arī sāpīgi iebaksta. Pa nakti grūti pagulēt. Arī daudz staigāju, dzeru aveņu lapu tēju un lietoju willeda eļļiņu.

Es abās grūtniecībās, par spīti tam, ka visur vilka un lauza, kustēju riņķī līdz pēdējam. Otrajā grūtniecībā gan beigu laiku atceros ar mērenu šaušalu, raudādama pa grīdu rāpoju un kasīju nost meitas salīmētos plastilīnus

Arī mums pēdējie metri..36 nedēļa..uz wc skrienu bieži, naktī kādas 3-4reizes.. mazā aktīvi kustas, dažreiz sāpīgi..miegs, miegs, miegs..daudz guļam...bet visumā šis viss piederas pie lietas un ar nepacietību gaidam lielo satikšanos...

Man 36w ,kkā kustos,vēl ar velo braucu,naktis gan apnikušas.Uz wc jāstaigā.Katru dienu piemeklē BH treniņkontrakcijas.Bieži ir aizdusa.

Tēju sākšu ar 37w dzert.

Ksusha
Paldies par tēmu! Es, jau kādu mēnesi tādu taisījos atvērt, bet tā arī neatvēru. Man šobrīd 35./36. nedēļa. Ja iepriekš biju pat diezgan izveicīga, ar nelielu vēderu, tad tagad augu pa stundām un kustos kā pīle. Sajūta, it kā no iekšpuses lejas galā spiež melone. Bērniņš vingro ļoti spēcīgi un dažbrīd pat nepatīkami. Naktīs grozos no viena sāna uz otru, jo ļoti sāpīgi noguļas gurni, ar visiem dormeo matračiem. Principā, es jau esmu pavisam gatava satikties ar pastarīti

Ancite

Sveikas!

Man sākusies 41.nedēļa

Mazajam laikam tur ļoti labi iepaticies. Biju uz toņiem, saka, ka viss ok un lai gatavojos kuru katru mirkli lielajam randiņam.

Man visgrūtākās ir naktis. Absolūts bezmiegs, lielais vēders traucē. Mazais mierīgāks, vietas jau ar trūkst.

Daudz staigāju, cenšos ar mazo spītnieku sarunāt, lai beidz mocīt mammu un stresināt tēti, jo uz katru manu vaibstu un tam sekojošo "au", vīrs ir gatavs lēkt mašīnā

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18395107