Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pēdējais mēnesis.

Ksusha

Man jau ķeizara datums nolikts-5.09., ja nepasteigsies ātrāk. Man jāpievienojas, gandrīz, visām Jūsu sajūtām- naktīs 100x uz WC, dienā nāk miegs, bērniņš baksta, tiešām, kā īsts spēkavīrs, treniņkontrakcijas tādas, ka jāpastāv un jānogaida līdz pāriet. Tā kā man ir grūtnieču diabēts, jāievēro specifiska diēta, kas man nākusi par labu-jūtos vieglāk un svars maz pieaudzis. Pastaigāt gan grūti, mazais konkrēti spiež uz apakšu.

Ksusha

Tiešām paldies par tēmas atvēršanu! Pievienojos augstāk minētajiem simptomiem - naktis ar wc vizītēm, bebis dažbrīd ļoti sāpīgi iebaksta, jūtos liela un ne pārāk veikla.

Man 34 nedēļas

Tāds izteikts raudulīgums arī uznāk, uz kašķi ar mājiniekiem iziet ir vieglāk par vieglu...

Ancite Man vīrs katru rītu dodoties uz darbu, saka, lai zvanu ja kas. Un tad kad kaut ko vajag vienkārši pajautāt zvanu un šim jau panika.

Ksusha
Mhm..jo tuvāk nāk, jo vairāk viņi uztraucas..

Katru dienu liekas, ka nu tulīt tulīt būs, bet nekā. Gtibētos, lai viss ātrāk beidzās un varētu savu bebuku uz rokām nēsāt. Savādāk jau fiziski vairs nav iespējams izturēt.

Rassa man ar kaškiem ir līdzīgi. Vienu brīdi viss kārtībā, līdz kkas noiet greizi. 5min laikā, garstāvoklis tā sagriežas. Pēc 15min atkal mīļa, jauka. Vīrs jau ir pieradis pie tā, tākā īsti uzmanību tam nepievērš. Pienāk samīļo un viss kārtībā.

Papildināts 13.08.2019 23:41:

Kur plānojat dzemdēt?

Ancite

Ksusha

Es ar savu lielo bezmiegu mēdzu pa nakti kādam uzrakstīt, kas ir online. Lai paīsinātu laiku. Vienu nakti redzu, ka mamma online sēž. Uzrakstu "Guli?", un, gaidot atbildi, sanāca brīnumainā kārtā iemigt.

No rīta pamostos, no mammas miljons ziņas, 3 zvani, pati nikna, ka tā nedrīkst darīt Tiklīdz neatbildu 10 min laikā, tā visiem šķiet, ka jau dzemdēju.

Bet tie jautājumi no radiem, draugiem... "Nu, kā iet?", "Jūs vēl divatā?" utml. Man kaut kā nekaitina, bet vīrs gan uzvelkas mazliet

Man ar draudzeni ir līdzīgi. Šodien pirmā diena kad nav zvanijusi.

Papildināts 13.08.2019 23:58:

Zvana, raksta katru dienu. Kā neatbildu, tā saceļ trauksmi. Sazvana manu vīru, satrauc viņu.

dream

Ancite
Ha haa, man tas pats. Jau tuvojas dzemdiibu datums un mamma katru dienu zvana- nuuu, kaa iet meitinj, un ja nepacelu , tad panika saakaas, a ja nu jau dzemdeet aizbraucu

man pashlaik rit 39 nedeela, baigi nesuudzos- taa kaa pa dienu diezgan aktiivai sanaak buut, tad miegs naktii arii labs (man arii matracis super pateiciigs manam milzu veederam, loti miiksts, kaa maakoniits).

Vieniigais loti jau gribaas satikt savu princesi, man shkjiet, ka meeneshgrupinjaa jau 80% meitenju ir piedzemdeejuahas, tad paliek arvien gruutaak un gruutaak moraali gaidiit satikshanos ar savu bebi.

dream
Kā jūsu grupiņā - daudzām dzima agrāk? Esmu Oktobrēnos, mums daudz sarunu, nez kā tas būs. Kam ātrāk par noteikto laiku, kam vēlāk Man 32.nedēļa, traki smagi nav, kaut puncis paliels. Plānoju vēl 5 dienu auto izbraucienā paspēt doties šo sestdien āpus LV.

Papildināts 16.08.2019 10:14:

Augusta meitenes - padalieties ar vidējo statistiski, kā ar dzimšanu termiņos ir realitātē.

Seinna
Par tiem termiņiem, es ierakstu googlē "kurā nedēļā sākās dzemdības" un man izmet vairākas cāļa diskusijas. Principā, jau no tās 37.-42.ned. visām tur arī ir, bet man šobrīd tāpat patīk vakaros pasēdēt un palasīt, kā kurai gājis. Kautkā nomierina mani tas.

Es, vienkārši, to nakts bezmiegu nevaru izturēt! Visu nakti grozos- tad spiež, tad dur, tad WC....pamodos 9-ņos, tagad jau nāk atkal miegs.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18395107