Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pēdējais mēnesis.

Ksusha

Lell2019 kas to zin, varbūt viena otrai blakus dzemdēsim

Man pirms dzemdībām liekā svara nebija, bet mazā tāpat apēda mani, uzņēmusi esmu tikai 6 kg. Pirmajā grūtniecībā, kad gaidīju dēlu, uzņēmu 8 kg, bet tad man bija pazemināts svars.

Pundurtrusis un kā pēc dzemdībām? Nenāca klāt nez no kurienes kg?

kadikite87

Man ar pagaidām +12 kg,un pēdejais datums ir 16.09.kad vajadzēs iet rosināt,ja ātrāk nesāksies, būs pilnas 41.ned., tad jau mēs te vairākas uz vieniem datumiem...

Kadikite87 taaa vien sķiet, ka mums tas Ziemassvētku brīnums trāpijies .

kadikite87
Izskatās gan.

Ar ko saak ierosinaasanu?

Man deva kaut kādas tabletītes ik pa stundai. DzN iestājos 9 no rīta. 11 bija pirmā tabletīte, tad apskate. Tusējos pa pirms dzemdību palātu. 12 ieradās vīrs, tad ap pulkst. 15 sakutu mazas intresantas sāpītes. Vīrs vēl nosmējās, ka man galvā sāpot. tad ap 16:30 aizgāju līdz wc. Izdalījās korķis. Man šoks, pirmais bebis tomēr aiznesos līdz vecmātei. Pastāstīju, kas un kā. Viņa teica, ja ūdeņi nav nogājuši, gaidam. Aizčāpoju līdz palātai. Hops. Paliku starp durvīm. Sāka gāzties ūdeņi. Stāvu smejos, vīrs pa galvu pa kaklu kaut ko ķer. ap pulkst 18:30 uzveda uz dzemdību zāli. Un 20:45 meita izdvesa savu pirmo kliedzienu.

Par sāpēm, bija šausmīgas. Plēsa visu. Bet tiku sveikā cauri ar 2 minimāliem plīsumiem.

Papildināts 06.09.2019 09:12:

Dzemdības ilga vien 4h55min.

kadikite87

Ir vēl laikam kkāds pulverītis un gēls,kurš labāks un ātrāk iedarbojas,nezinu... iepriekš abas reizes puikas paši pieteicās,vēl jau nedēļa laiks mums, var jau būt,ka paši pieteiksies.

Papildināts 06.09.2019 09:39:

Ksusha
Tad jau Tev tik feinas ierosinātas dzemdības,super...

Laiks mums vēl ir.. jāļauj mazajiem pašiem lemt.

Jā. Vīra mamma teica, ka varu futbola komandu dzemdēt. bet nē. Paldies.

Lell2019
man visas 3x ierosinaja ar gēlu un proces aizgaja kā pa diedziņu. Tagad gaidot ceturto ceru uz brīnumu ka dzemdibas pašas sāksies

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18395107