Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pēdējais mēnesis.

Ksusha

kadikite87

Man ir 40.ned 3.dienas, tiik ļoti gaidu,kad sāksies,bet nekas īpaši par to neliecina...pirms 2 ned.liekas bija vairak visadas velkošas,durstošas sajūtas vēdera/dzemdes rajonā. Patreiz mazais tik cik drusku mierīgāks, pati ar īpaši nestresoju,jo zinu,ka pēc 4-5 dienām tāpat satiksimies! Daudz staigāt grūti, gurni un cirkņi sāp,viss plešas, naktīs ar grūti mainīt pozas, vēl tik drusciņ...

Nu jā. Man par tām sāpēm arī liekas, ka pagājušo mēnes vairāk sāpēja. laikam vienkārši esmu pieradusi. Ehh. Nevaru jau vairs sagaidīt. Nu es ceru, ka puika tomēr izdomās pats nākt ārā, ja nē, tad tik nākam nedēļ tiksimies, ja vien DzN nepateiks, ka var vēl pastaigāt.

Man vakar jau visu dienu bija spīdoša un vēl koša sajūta... Mazā ir bik zemāk pārkārtojusies, šodien ar velk un spiež... Redzēs, kā līdz vakaram ies...

Vakar bija uz 40 nedelam apskate no vecmates puses.

Eh dzemdes kaklins vel stingrs un ciet, pat gļotu korķi nemanīja.

Izskatās ka nostaigāšu vēl 10 dienas un būs ierosināšana

Lell2019 nu man šodien noteiktais usg datums. Pašajūta nav no labākajām. Velkoša sajūta, izdalījumi palikuši savādāki. Pamodos pirms modinātāja. Pirmais aizdomīgi izgāja vēdars, kurš parasti tikai iziet pēc rīta kafijas dīvaini izdalījumi parādījās, biezi. Es jau priecīga. Ceru, ka šodien sāksies. vīru jau brīdināju, teicu lai tel nenomet kautkur, lai varu sazvanīt.

Uzrakstīju pagaru tekstu un pazuda...

Lai nu kā - kā jums iet Ksusha, Lell2019, Pundurtrusis, kadikite87?

Pundurtrusis
Nebiji vakar Bulduros uz lekciju?

Man šodien pilnas 38 nedēļas, taču pamazām gribētos runāt ar mazo, lai pošas uz izeju

Rassa pamazām. Vēl pa mājām. Gaidam, kad kaut kas sāksies un nebeigsies. Sāpes pāris h pamoda un pazūd doka saka viss ok esot. Ļoti ceru, ka sāksies līdz 17.09. Jo kaut kā negribās doties uz ierosināšanu. Kā pati jūties?

kadikite87

Biju pie dakteres, ir gandrīz 41.ned., mazulis nav vēl pilnībā noslīdējis, dz.kakls garšs, 3.cm, analīzes labas,ūdeņi daudz, ļaus staigāt līdz 19.09....tā kā laiciņš vēl ir ko atpūsties, izbaudīt mieru un cerams,ka mazulis pats pieteiksies, bez ierosināšanas...

Nu man jau šķiet, ka man tomēr būs ierosināsana... žēl, mazais negrib laikam vēl nākt... runajamies ar mazo, staigaju daudz... dzīvokli jau no visiem stūrīšiem izberzusi. Bet mazais, kā sēž tā sēž. ehh...

Rassa
Uz lekciju nebiju. Iet interesanti... Tajā vakarā kontrakcijas palika stiprākas un regulāras, aizbraucām uz Bulduriem, pielika paklausīties tonīšus. Atvērums 1 cm, daktere uz mani lielām acīm skatījās un teica, ka citas ar tādām kontrakcijām pa sienām rāpojot. Gala rezultātā, braucām mājās un kontrakcijas palika retākas, vēlāk pazuda.

Aizvakar un vakar pamazām gļotu korķis izdalījās un vakarā atkal sākās kontrakcijas, bet vēlāk pazuda.

Nu ceru, ka drīz.... Pirmdien gan man pieraksts pie ārsta... Redzēs ko teiks!

Papildināts 14.09.2019 04:47:

Ar pirmo bērnu man treniņkontrakcijas nebija vispār... Vienkārši sākās dzemdības un viss, tagad katru vakaru zīlēju, jo nevar saprast ir vai nav.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18395107