Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pēdējais mēnesis.

Ksusha

Pundurtrusi man ar meitu arī vispār nekādas kontrakcijas nebija. Nu labi. Esmu jau samierinājusies, 18.09 braukšu uz DzN, ar cerību, ka mani tur mājās neaizdzīs.

Ksusha
Turēšu par tevi īkšķus... Bet vēl jau dažas dienas ir, varbūt ātrāk satiksiet ies

Pundurtrusi paldies Tev. ) kā pašai? Kā mazais uzvedās?

kadikite87

Ksusha
Nu,vai jau esi stajusies RDz nama uz ierosināšanu,viss notiek???

Biju pie doka, šī saka varot vēl pastaigāt. Iedeva nosūtījumu uz KTG, rīt braukšu, bet brīdināju doku, ka mājās netaisos braukt. Runāšu DzN, lai ierosina. Nevaru vairs. Šodien cītīgi tīrās korķis. Ceru, ka šīs dienas laikā kkas sāksies. Kā pašai?

kadikite87

Ksusha
Cik tev nedēļas ir??? Cik saprotu, pēc 40.ned.tu vari uzstā uz ierosināšanu,un neviens prom nedzīs...

Man pašai nekā, mazais dikti omulīgi dzīvojas,spārdās, tā ka 4dien no rīta došos ierosināt!

Ja jau tev gļotu korķis tīrās,tad jau nu gan vari cerēt uz deīzu dzemdību sākšanos...

41ned5dienas. Nu es arī taisos uzstāt. Savādāk nevaru vairs. Man tākā cikls neregulārs bija, baidos tomēr par to, ka pārstaigāts būs. bet nu vīram teicu, ka mani rīt no turienes ārā nedabūs. visi jau nevar sagaidīt. Visi datumi, kuri man bija noteikti arī ir pagājuši.

Hāh, tad 4dien gaidīšu Tevi.

kadikite87

nu ja,tad jau 4dien tiekās... uzraksti,kā tev rīt gāja...

41 ned un 5d.,noteikti arā nemetīs, es tavā vietā nemaz neietu uz KTG, bet pa taisno uz uzņemšanu uz ierosināšanu...

Nu man ir tads plāns. Kad aizbrauksim un pa taisno uz uzņemšanu, mazums ja kkas. Tad pateikšu, ka mani uz KTG sūta. Nē, nē. Es tak prom bez bebuka neiešu.

Šorīt 9.17 piedzima meitiņa. 49 cm gara un 3.330 kg smaga. Dzemdības ilga 5h. Ir sīki plīsumiņi, bet pat nevajadzēja šūt... Dzemdēju Bulduros, vecmāte Kristīne, attieksme super. Viss personāls ļoti laipns un pretīmnākošs!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18395107