Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pēdējais mēnesis.

Ksusha

Krustnaglina86

Meitenes - izgulieties no sirds, jēziņ, Es tagad būtu laimīga, ja varētu gulēt jebkurā diennakts laikā. Miegs ir svēta lieta. Man aug 6 mēn veca meitiņa un viņai aktīvais zobu periods...

Ancite

Seinna
Man noliktais datums bija 12.08.

Dēls piedzima vakar - 15.08 Sākās viss kā Holivudas filmās. Guļu naktī gultā, sāka gāzties ūdeņi. Stresā, tumsā pierāvos kājās, uzkliedzu vīram, lai iedzēš gaismu, un no manis vienkārši līst straumēm. Ne pilītes, reāla straume!! Un tā mēs abi šokā stāvam. Es skatos uz viņu un teku, viņš uz mani un jautā "vai tie ir ūdeņi"

Ancite sirsnīgi sveicieni.

Apsveicu ar dēliņu, lai aug vesels!

Ancite

Mīļš paldies!!

Ancite
Apsveicu!)) Kur dzemdēji?

Ancite
Dzemdības vieglas?

Varbūt ir kādi ieteikumi?

Ancite
Apsveicu! Tas ir tik interesantu, vēl tikko lasīt ka esi 2in1, tad pāris dienas vēlāk, ka dēliņš, jau ir klāt. Tas mani ta kā atgriež realitātē, ka arī mēs jau PATIEŠĀM drīz sagaidīsim pastarīti.

Ancite

Dzemdēju dzemdību namā

Nezinu, vai manu pieredzi vajadzētu jums lasīt, jo dzemdības bija pasmagas...

Nogāja tie ūdeņi, bēbis pēc 12h bija klāt. Ļoti strauji vērās kakls vaļā, sāpes tādas, ka pa sienām staigāju. Vienos naktī nogāja ūdeņi, četros no rīta kontrakcijas jau bija ik pa 3 min. Braucām uz uzņemšanu, kur man pateica, ka atvērums jau 5 cm.

Tālākais bija elle uzbraucām augšā, sāpes tādas, ka 4x vēmu, bet kakls apstājās pie 6 cm. Tajā brīdī vīrs uz mani skatās, saka, ka esmu galīgi zila un ņemsim EA, ka viņam vienalga, cik tas maksā. Pati izspiešana bija 40 min. Beigās visam pa virsu vēl iegriezums (pašai plīsumu nebija) un bēbim nabassaite ap kaklu 2x.

Bet tā sajūta, kad viņš Tev čuč blakus, atsver pilnīgi visu.

Ancite

Traki, gan Jums gājis! Galvenais, ka viss labi beidzās. Lai ātra atlabšana!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18395107