Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pēdējais mēnesis.

Ksusha

ZiemasZieds

Krustnaglina86
Vot šitos padomus - Tev bezmiegs, bet kāds saka-izgulies! Jā, kāds pateica un uzreiz miegs virsū

Nettle

Pēdējais mēnesis ir grūts, bet fantastisks. Uztraukums, nogurums un laime. Pēdējais brīdis šādā sastāvā. Iesaku atpūsties un izbaudīt.

Krustnaglina86

ZiemasZieds
Pēc tam ilgi atcerēsies manus vārdus

ZiemasZieds

Krustnaglina86
Paldies, man ir jau bērns. Ar otro neesmu vēl finiša taisnē, bet atceros tos tekstus no pirmās reizes. Bezmiegu diemžēl tas tāpat nelikvidē... Vēl bija - ēd gardumus daudz, pēc bērna dzimšanas nedrīkstēs. Tas nekas, ka kuņģis jau gandrīz kaklā iestumts un gribot nevar neko ieēst

Vai kāda domā dzemdēt Valmieras slimnīcā?

Laikam pēdējās nedēļas būs visgrūtākās...vēders aug pa stundām, parādījušās galvassāpes un sirds skrien.

Nešpetnā aga. Spēka nav, viss sāp, naktis negulētas. Spiež. Gribās jau to mazulīti rokās turēt un ucināt. Meita arī pienāk pie punča un saka nu tak brālīt nāc. Gaidu Tevi.

Ancite

Ksusha
Cik mīļi

Biju dzirdējusi par uzskatu, ka mazajiem saglabājoties +/- tāds režīms kā vēderā. Manējais sāka ballēt ap 23:00 vēderā. Tagad, kad esam satikušies, notiek tas pats. Visu dienu mierīgs, daudz čuč, bet naktī acis lielas, čalim otrā elpa.

Es tā padomāju par savām bezmiega naktīm pirms dzemdībām. Nu kā tā varēja būt. Kā varēja būt tā, ka nenāk miegs. Tagad es atdotu dvēseli par 4h laba, cieša miega. Vismaz 4h!

Krustnaglina86

Ancite
Es brīdināju, ka tā būs

Ancite mamma mani arī jau brīdina, par to, ja negulēšu pa naktīm, mazais arī negulēs. Nu ceru, ka būs savādāk tomēr.

Papildināts 23.08.2019 14:35:

jā, meita atgriezusies no vasaras atvaļinājuma, tagad kā pielipusi. Ik pa laikam pienāk. Samīļo, sabučo punci. Vakar sasmējamies ar vīru. Sēžam ēdam, pienāk. Brālīt zini ko mamma teica, tad kad iešu uz dārziņu Tu nāksi ārā. Es tā padomāju rīt iešu uz dārziņu.

Papildināts 23.08.2019 14:36:

sēdējām smējāmies. stāstu meitai ka tomēr būs jagaida, kad brālīts pats izdomās nākt. Neviens nevar zināt kad. viņa tāda es zinu. Bet man tik ļoti jau gribās viņu sabučot. ) ceru, ka tāda pati attieksme būs, kad brālītis mājās būs.

Ancite kā jums klājās? Kā mazais?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18395107