Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pēdējais mēnesis.

Ksusha

Ancite

Ksusha
Mums nu jau labāk. Sākam aprast ar jauno dzīvi palēnām

Tik tas, ka man sev atkal un atkal jāatgādina, ka man nav visā jābūt perfektai. Gribas jau lai māja spīd un laistās, lai siltas brokastis, pusdienas, vakariņas, pati lai izskatos kā no žurnāla vāka un bērns vēl lai mierīgs. Realitātē naktis principā neguļu, bet no rīta, kad mazais guļ, lavos uz virtuvi traukus mazgāt. Vīrs jau saka, lai liekos tak mierā, tagad galvenais ir jaunākais ģimenes loceklis, kurš tagad, starp citu, ēdot, te rukšķ kaut ko piedāvā paņemt mazo, lai atpūšos vai padaru priekš sevis kaut ko, bet nē tak. Man tak pašai jātiek ar visu galā. Saprotu, ka riskēju ar to, ka viņš vairs nepiedāvās.

Nu tā.. vairāk mani tarakāni galvā.

Jūtu, ka par daudz stresoju arī par mazo - tad pumpa kaut kāda, kas man nepatīk, tad nabiņa man pa lēnu viņam dzīst un vēl kaut kādas muļķības. hormoni vai vienkārši sviests galvā, bet jūtu, ka esmu traka

Man bija tieši tas pats, kad meita piedzima. Visu gribēju paspēt izdarīt. Tad gandrīz sanāca, ka mēnesi no vietas ne gulējusi, ne dzērusi. ;D bet ar laiku pieradu. Sapratu, ka par traku tas viss. Pamazām visu lēnītēm dariju. Laidu meitu ar tēti pa āru staigāties, pa to laiku nomazgājos, savāvos atvēlēju laiku sev.

Vai vēl kādai BH kontrakcijas ir ļoti bieži un 24h diennaktī!? Ūdeni dzeru daudz, tas nevarētu būt pie vainas. Ja sēžu un pieceļos, vai otrādi, uzreiz ir kontrakcijas. Šis ir otrais bērns, pirmajā grūtniecībā tā nebija. 2.septembrī jāiet pie ginekologa, tad redzēs ko teiks, dzemdību datums 17.septembrus.

Pundurtrusis

Jā,man arī tā bija uz 36-37 nedēļu.Nesapratu,kas notiek,ka tik bieži.Tagad ir pilnas 39 un vairs nav tik bieži.Bija ļoti stipras,jau sapriecājos ka sācies process,bet nekā.Ārsts saka,ka tas viss ir normāls process un ar katru grūtniecību sajūtas var atšķirtirs.

merino
Paldies. Tad jau manīs kā būs. Pagājušajā vizītē daktere teica, ka otrs bērns un meitene varot būt ātrāk.

Tev ar 2 grūtniecība?

Grūtniecības bijušas daudz,bet dzemdības būs 3ās.Ar katru bērnu pavisam savādāk.Puika bija pārnēsāts,bet meita dzima ātrāk.Redzēs,kā šoreiz,nevaru sagaidit,jo slikti panesu karsto laiku.

Pundurtrusi man šonedēļ iet nu 39/40 ned. BH kontrakcijas man ir katru dienu. Viņas parādās paiet pāris h un pazūd. Rīt došos pie doka, redzēs ko saka

Man arī rīt pie ārsta

kadikite87

Man ar tūliņ 39.ned.nevaru jau vairs sagaidīt,grūti jau paliek,gurni sāp,viss stiepjas...abas iepriekšējās gr.dzima 41.3 ned., dikti ceru,ka šoreiz ātrāk dzims...

Nākamned.pie dakteres,tad redzēs ko teiks! Bieži dur dzemdes apakšu,iekšā makstī,cik saprotu,īsinās kakliņs

kadikite87
Man pilnas 38 nedēļas. Arī jūtu to dīvaino, no iekšpuses durošo sajūtu dzemdes apakšā. Nu pilnīgi reizēm liekas, ka tūlīt kādu roku, vai kāju izspiedīs cauri. Man trešā grūtniecība un tādas sajūtas nav bijušas. Jāsaka gan, ka abi vecākie bērni , jau bija piedzimuši- viens 36., otrs 37. gr. nedēļā ar akūtiem ķeizariem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18395107