Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Juris Belēvics - atsauksmes ?

SantaMarija

Lūdzu padaļieties ar atsauksmēm, man drīz konsultācija pie viņa ( par dzemdību vadīšanu).

No manis tās labākās, pirmajās dzemdībās biju viņa maiņā Ogrē, ļoti rūpīgs, uzmanīgs.

Zuzuu
Paldies

SantaMarija
Slēgsi līgumu vai vnk tā tiksies?

Bille

Tikai tās visvisvislabākās atsauksmes. Nevienu sliktu vārdu nevaru pateikt.

Vislabākās atsauksmes, dzemdēju Ogres slimnīca pie viņa savu trešo bērniņu. Ar labu humora izjūtu, uzmanīgs utt. Pārņēma drošības sajūta.

Paldies meitenes, braukšu uz konsultāciju ar mierīgu sirdi

Papildināts 15.08.2019 08:58:

Zuzuu
Man nosūtījums no sava ginekologa par dzemdību vadīšanu ( ķeizars vai pati varēšu).

Susurz

SantaMarija
Super dr. Esmu laimīga, ka dzemdēju viņa maiņā. Kā jaut te saka - ir gan humoriņš, gan profesionalitāte, gan rūpīgs un uzmanīgs.

Viedokļu dažādībai. 2015.g Pieņēma dēlu (1. dzemdības). Priekš manis par brutālu. Jāpiebilst gan, ka man pret gin vīriešiem “parastajās” vizītēs nebija iebildumu (ir gadījies būt pie 3), bet dzemdībās gan galīgi garām. Arī anest. tajā reizē bija vīrietis (epidurālā) un besīja, ka “māca” ko darīt- visu laiku bija galvā tā doma, ka Tu taču nezini kā tas “pa īstam” ir.

Piebildīšu, ka man tomēr patika individuālāka attieksme- nevis uķi puķi, bet kad ir arī kāda emocija tam kurš pieņem dzemdības (Beļēvičš bija tāds konveijera variants). Tāpēc slēdzu līgumu uz otrajām dzemdībām. Uz trešajām arī noteikti slēgšu.

Nebiju gan pie viņa uz dzemdībām, bet gan uz tā saucamo “saglabāšanu” 23.nedēļā. Jauks vīrietis likās, ievēro piesardzību, nenāk runāt par sīkumiem, no sērijas, ja viss ir labi, tad labi. Ir humoriņš savdabējs, bet piezemēts. Galvenais, lai Hardijs Liepnieks netrāpās asistentos, no tā šermuļi metās... viņa humors daudzām nav saprotams... interesants vīrietis (viņš tikai retos gadījumos piedalās dzemdībās, ja nav kas palīdz).

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18395111