Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Stress

Nensija334

Čau, strādāju ne smagi fizisku , sēdošu darbu. Esmu 12gr.ned, šonedēļ pie ārsta. Darbs man ir stresains un vadība nav no jaukākajām. Kad sastresojos jūtos slikti, sāp galva, vemju. Vai es ārstam varu prasīt dnl un atpūsties mājās? Jūtos izpumpēta...

Hiacintte

Tas nav iemesls sēdēt uz lapas. Ir pašai jāstrādā ar sevi un jāsamazina ikdienas stress.

Hiacintte
Ok,paldies.

Nensija334
Protams,ka vari! Es uzskatu,ka šajā laikā Tev ir visas tiesības atpūsties!

Johanna

Jā, un tad ir brīnums, kāpēc valsts grib stingri ierobežot šādas "slimības" lapas, padarot to ņemšanu finansiāli neizdevīgu.

Žēl, ka jācieš godprātīgām topošajām māmiņām, kurām patiešām ir veselības problēmas.

Papildināts 13.08.2019 15:35:

Atpūsties ir visas tiesības - pastāv atvaļinajumi, tai skaitā - bezalgas

Karla2018

Nensija334
Vari ņemt!

Johanna
Man ir slikti visu laiku ,biju slimnīcā pie sistēmām.

Tagad atgriezos darbā un jūtos nekā.

Johanna

Nensija334
Ja ir tik slikti kā apraksti, kāpēc ginekologs jau nav iedevis lapu?

Tas sliktums un slimnīcas no darba stresa? Piedod, spšaubu. Kā tad līdz grūtniecībai strādāji, ja darbā stress tāds, ka sistēmas jāliek?

Protams, ka lapu izdīksi, vienalga - ir reāla slimība vai vienkārši gribi atpūsties. Es tikai norādu, ka tas nav smuki.

Šādos gadījumos nemaz nav žēl, ka dekrētnaudu saņemtu daudz mazāku - kā tas bija plānots no valsts puses.

Johanna
Nē, tā saucās toksikoze. Man te nav vajadzīga skolotāja. Es labāk pasaudzēju sevi un mazuli,nekā mocos..

Papildināts 13.08.2019 16:36:

Johanna
Un dekrētnauda vispār šoreiz nav svarīga

Ja Tu juties slikti un Tev ir stress - tas var kaitet mazajam un pabusana majas abiem naks tikai par labu. Es domaju, ka lapu drikst nemt un ir janem. Neviens Tev ordeni par to, ka parkapu sev pari, mocijies un gaji uz darbu, tapt neiedos.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18395121