Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vadīklas

Cucamonga

Cucamonga

Pirmo reizi esmu dusmīga uz servisu. Nē, naudu var nopelnīt, veselību neesmu zaudējusi, bet otro reizi gada laikā mainīt bremžu diskus ar klučiem man rada stresu. Man puse dienas jāpavada servisā. Diski deformējušies (vadiklas esot bijušas ierūsējušas). Un visas detaļas jaunas, ne lētākas. Tad jautājums - pa gadu (nepilni 50000km) vadiklās var tā ierūsēt, ka tagad tur tie kustīgie stieņi ar sildīšanu , laušanu un citiem paņēmienam jālauž ārā un jāatjauno to kustība? Vai iepriekšējo reizi uz tām vvadiklam neviens nebija skatījies). Ar pirmajiem diskiem nobraucu 120 000km un nekas tur nedeformējās, ar pērn mainītajiem knapi 50 000.

Braukšanas stilu neesmu mainījusi.

Robčiks viedokli īpaši gaidīšu. Man patīk pragmatiķi un reālisti.

Papildināts 13.08.2019 14:48:

Skaidrs, kolīdz mašīna saka vibrēt man jābrauc uz servisu, un bez visa šitā es reizi 6menešos vedu mašīnu uz profilaksi. Profilakses laikā skatās tās vadiklas? Man tagad atsevišķi uz šo būs jāuzstāj?

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

PuupoliiC

... Mmmmmm

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Cucamonga

PuupoliiC
Paldies. Sēdot elpoju dziļi. Es no laukiem. Man pat aiziet pilsētā nav kur. Sēdu ar savu ūdens pudeli un tirgu nopirkto gaļu. Nav žēl naudu. Žēl sevi. Servisu mainīt negribu, bet turpmāk stingri precizēšu vai vadīklas apskatītas

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

robchix

Pie taa noved haltuuristu darbs pa leeto.

Pirmie diski nobraucaas labi. Tos mainot, bija obligaati jaauztaisa suportu profilakse.

Visdriiizaak tas dariits netika, vnk panjeema tupi nomainiija diskus un kluchus, suportus atspieda nepaskatoties ne vadiiklu staavokli, ne cilindrus. Za to mainja droshi vien pa leeto.

Un re kur sekas. Visdriizak suporti ja ne jau bija nostaajushies, tad tuvu tam. Un tad logjiski ka suports nestaigaa, kluchi neatiet no diskiem un tie nokarst un sametaas kad iemauc pelkjee.

To ka detaljas bija no daargaa gala, to var garanteet tikai ja esi pircis pats. Ir milzum daudz razhotaaju un serviss var teikt ko veelas, un likt savu uzcenojumu taa ka leetais kljuust par neleeto, un reaali daargais gals par seviskji daargu.

Normaalas bremzes ir Textar, Brembo, Zimmerman, mans meistars iesaka ATE, kas skaitaas labaakais no pejamajaam. Cenas videejaas klases auto ap 50 eur par disku, apmeeram tikpat par kluchu komplektu. Protams cipari var atskjirties atkariibaa no auto markas. Un ir leetais gals par apmeeram 18 eur tajaas pashaas pozicijaas.

Savaa laikaa vienam autinjam uzlika BluePrint, reaals meesls.

Bet tas, ka mainot bremzhu diskus un kluchus ir suportiem jaataisa profilakse, tas ir viennoziimiigi un neapstriidaami. Un ja vienreiz suporta vadiiklas jau ir ieseedushaas un ticis tiiriits, njemta nost ruusa utt utml, tad par cik ruusu iznjemt aaraa no poraam nevar, tad shis process buus jaaveic ik pa paaris gadiem, pat ja nav jaamaina kluchi un diski, citaadi atkal suporti nostaasies. Diemzheel ir pieredze.

Un tas maksaa, jo tur suports ir jaaizjauc, jaatira, jaaskrubina nost un laukaa ruusa. Iespeejams ka leetak pat sanaak nopirkt jaunas vadiiklas un cilindru ja to var nopirkt konkreetam auto, nekaa tiiriit apruuseejoshaas. Vai pat panjemt ruupnieciski atjaunotos suportus, piemeeram Pasaatiem tie maksaa ap 30 eur, kas mani reaali paarsteidza.

Profilakses laikā skatās tās vadiklas?

Prncipaa nee, neskataas kaa taadas. Buutu jaapaskataas kaadaa staavoklii ir to putekljusargi, buutu varbuut jaapakustina ar roku, vai ir lufte, respektiivi, ka nav ieseedushies, bet manupraat uz to paaraak neiespringst.

Peec idejas, mainot diskus, kluchus, buutu jaaveic suportu profilakse vai tiiriishana un remonts, ja nepiecieshams. Ar to buutu jaapietiek. Ja to neizdara, tad jau var gaidiit visaadus paarsteigumus. Pie tam, neticu, ka kluchi noiet 120 000. Diski varbuut jaa, bet kluchi tajaa laikaa buutu jaamaina, jo tie vnk fiziski neiet tik ilgi, (ja lieto bremzes) un ja tos mainot nekas cits nav dariits, tad ir jaabuut prieciigam, ka shaize ir tikai tagad notikusi.

Coeo ergo sum!

«Дрочишь, пьешь и неженат? Это Путин виноват!». Единственный правильный ответ на вопрос об ответственности за ваши проблемы — это вы.

Хрен, положенный на мнение окружающих, обеспечивает спокойную и счастливую жизнь.
Cucamonga

robchix
Nav pa lēto . Un nav Petjkas šķūnis.

Papildināts 13.08.2019 15:51:

robchix
Ja tik 50būtu par disku es vispār neraudātu.

Papildināts 13.08.2019 15:53:

Kluči negāja 120000 km, tos mainīja vēl pirmo disku “dzīves laikā”. Mani sabudina ideja, ka tagad es katru gadu cīnīšos ar saverptiem diskiem.

robchix

Kluči negāja 120000 km, tos mainīja vēl pirmo disku “dzīves laikā”

Suportus neapskatiijas. Otro reizi kad arii diskus mainiija, arii neapskatiijas.

Tagad izbaudi rezultaatu.

Ja suportus sataisiis, un uzliks normaalus diskus, tad paaris gadus buus ok.

Ja tik 50būtu par disku es vispār neraudātu.

Nu es jau saku, ka autinjiem detalju cenas atskjiraas. Manam Fiatam 50 par disku, Cik taveejam Suzuki, nezinu, nav taada auto man un taapeec cenas neincee. Paskaties tajaa pashaa e-parts cik maksaa pie vairumnieka klienta cenas. Servisiem ir leetaak, plus vinji uzmet veel savu procentu. un sanaak pa daargo.

Papildināts 13.08.2019 16:05:

Kas tev Suzuki Vitara? Daargaakais disks Zimmerman, 64 eur. Ja es pareizo gadu skatos (peec 15)

Cik serviss paprasiija?

Papildināts 13.08.2019 16:07:

Kaut kaa nav mega atskjiriiba starp 50 un 64...

Papildināts 13.08.2019 16:11:

var tā ierūsēt, ka tagad tur tie kustīgie stieņi ar sildīšanu , laušanu un citiem paņēmienam jālauž ārā un jāatjauno to kustība?

Var, ja pirms tam nav skatiitas vispaar.

Patiesiibaa peec shaadaam eksekuucijaam es skatiitos vai labaak nebuutu jaunu suportu vai vismaz skavu ar vadiiklaam uzlikt, jo ja pashus vadiiklu stieniishus var uzlikt jaunus, tad kaa to ruusu dabuut laukaa no pashaam liigzdaam?

Coeo ergo sum!

«Дрочишь, пьешь и неженат? Это Путин виноват!». Единственный правильный ответ на вопрос об ответственности за ваши проблемы — это вы.

Хрен, положенный на мнение окружающих, обеспечивает спокойную и счастливую жизнь.
Cucamonga

Nu labi. Izrunājāmies servisā. Teica kaut ko par tiem putekļu sargiem un iespēju, ka mainot eļļu nav apskatītas vadiklas. Turpmāk vienojamies, ka to darīs vienmēr manai mašīnai.

Diskusijas iespaidā apjautājos kas man bija par diskiem pirms gada likti. Tā kā viss datorizēts, tad puisis, kas nodarbojas ar detaļu pasūtīšanu godīgi teica, viņš nesaprot kā augstas klases diski tā savērpusies. Visdrīzāk jau nav skatīti vadīkli.

robchix

Vispaar, buutu bijis jaapieaug degvielas pateerinjam... ja tik mezhoniigi kluchi ir karsessjushi. (nav naakushi nost no diskiem) Faktiski to buutu jaajuut pat izkaapjot no auto staavvietaa.

Man kad puika maaciijaas braukt, nebija roceni atlaidis liidz galam, Peec 2 km diki bija nokarsushi taa, ka izkaapjot no auto es uzreiz saprau kas par lietu, jo no aizmugureejiem ratiem naaca juutams karstums.

Coeo ergo sum!

Cucamonga

robchix
Nu ja. Tā jau džeki atdodot man auto pateica-ka tagad man būšot ekonomija, pārjautāju vai pēc rēķina saņemšanas man vairs nebūs naudas . Grēkoju, pēdējo gadu nerēķināja patēriņu. Zinu, ka vidēji bij 8,5-9l uz 100km. Kaut kā zemapziņa padomāju, ka bāka tukšojas ātrāk, bet bija citi darbi un domas. Un nākamais-es, cilvēks kas brauc 28 gadus, vēl pirms pusgada secināju, ka bremžu pedālis palicis “zems”, bet sagaidīju vibrāciju

Papildināts 13.08.2019 16:53:

Un jā...atcerējos, teicu servisā, man teica kamēr auto bremzē labi un tā mana vienīgā sūdzība , ir Ok...

Par to putekļu sargu arī pajautāju. Pati es to neredzesot. Nu Ok. Jau braucu, pareizāk sakot stāvu Jelgavas remontos un garajos luksoforos. Laikam jau būs labi. Teica, lai strauji nebremzējot.

Tev šitās problēmas ar Suzuki, kam tik ap 3 gadi?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18395131