Sāp naktī salauzta sirds. Arī dienā.

Sarkana_puke

Slēdza Sarkana_puke: "Dzīve turpinās! :)".

Zinu, ka daudz jau te runāts par šo tēmu, bet reāli gribas kaukt un šobrīd arī maukt

Pēc šķiršanās pirms 3 gadiem bijuši vairāki attiecību mēģinājumi, bet visi beigušies ar neko.

Pēdējais gadījums – kādu brīdi satikos ar vīrieti, līdz atklāju, ka viņš uzturas iepazīšanās portālos (pat vairākos) un sarakstās ar citām sievietēm. Kopā nedzīvojām, tāpēc varu tikai minēt, vai viņš arī tikās ar viņām (un protams, kāpēc gan ne)

Stulbākais tas, ka biju (un joprojām esmu) iemīlējusies viņā, kopā ar viņu jutos viegli un labi, sevišķi pēdējos pāris mēnešus, burtiski lidoju, bijām kļuvuši ļoti tuvi un jutu, ka esmu viņam mīļa. Es vienmēr viņu atbalstīju it visā, uzmundrināju, samīļoju. Taču izrādās, ka nebiju gana laba. Ka meklējumi turpinājās. Tas tik ļoti sit pa pašapziņu

Un šobrīd dusmas mijas ar ilgām pēc viņa. Ar veselo saprātu saprotu, ka lai tas kretīns iet dillēs un jādzīvo tālāk. Bet uznāk brīži, lomkas pēc viņa. Skatos kopīgās bildes, tik daudz labu atmiņu mums kopā. Ar vienu sirds stūrīti gribētu, lai nebūtu par to uzzinājusi (idiote, ne?)

Papildus dusmu uzdzen arī tas, ka viņš nav ne atvainojies, nekā citādi mēģinājis ar mani kontaktēties. Tas nozīmē, ka esmu viņam pilnīgi vienaldzīga. Klusībā laikam cerēju, ka tomēr biju viņam svarīga, ka mēģinās vismaz aprunāties, lūgt piedošanu (un es, dura, laikam būtu gatava piedot). Bet nē, šis jau droši vien čakarē jau prātu nākošajai muļķītei (tas viņam labi sanāk).

Atspārdiet mani, lūdzu. Ierokos darbos, daru lietas, gatavojos nedēļas nogales pasākumam, bet smadzenes tik vārās un atslēgt nespēju. Šodien jo īpaši raudiens nāk par šo debilo situāciju.

Nereti pieķeru sevi pie domas, ka dažām necila izskata (piedodiet, nevienu negribu apvainot) sievietēm ir vīrietis pie sāniem, bet man jau vairākus gadus tikai neveiksme pēc neveiksmes. Nav tā, ka man par katru cenu vajag veci pie sāniem, bet ja viņš pagadās, tad kāpēc nevar būt normālas attiecības? Nevis tikai vienas vienīgas sirdssāpes.

Saprotu līdz kaulam. Man bija līdzīga situācija. Laiks pagājis mazāk, pamazām sāku atkopties.

Skatos kopīgās bildes, tik daudz labu atmiņu mums kopā
NESKATIES! Es izdzēsu visu, nekad vairs neesmu skatījusies viņa FB profilu, negribu neko ne zināt, ne redzēt no viņa pagātnes. Priekš man uzplēst vecās brūces?

Solitude
mana situācija pavisam svaiga, vēl nedēļa nav pagājusi kopš uzzināju..

Bildes jau izdzēsu.

Sarkana_puke
vai, tad jau vēl viss priekšā. Nespēja noticēt, ka tas noticis, dusmas, depresija, pieņemšana. Var jau būt, ka viņš uzrodas un kaut ko mēģina atjaunot.

Dusmošanās ir ļoti labas emocijas, kas palīdz pārvarēt šādas situācijas. Labāk ir dusmoties, nekā skumt, cik viņš bija labs, bet aizgāja.Cik ilgi jūs satikāties?

Solitude
Sanāk kādi 8 mēneši. Kopš jaunā gada.

Sarkana_puke
Pārgāja rozā brilles viņam, aizgāja.

Papildināts 13.08.2019 16:19:

sevišķi pēdējos pāris mēnešus, burtiski lidoju, bijām kļuvuši ļoti tuvi un jutu, ka esmu viņam mīļa. Es vienmēr viņu atbalstīju it visā, uzmundrināju, samīļoju. Taču izrādās, ka nebiju gana laba.
Pilnīgi tā, kā man bija. Varētu padomāt, ka viens un tas pats vīrietis. Mēs kāreiz pirms jaungada izšķīrāmies. Varbūt ir arī! Tiešām jūtu līdzi.

Solitude
Par tām brillēm nezinu. Mums tas sākums bija tāds diezgan šaubīgs. Viņš brīdināja, ka ir sāpināts no iepriekšējām attiecībām, līdz ar to gribēja visu pamazām. Es neiebildu, un taisnību sakot, baigi lielās cerības uz viņu vispār neliku. Bet kaut kā pamazām, pamazām mēs satuvojāmies. Jo sevišķi pēdējos mēnešus, ļoti sajutu, ka esmu viņam mīļa, viņš ciemojās arvien biežāk, kopā pavadījām arvien vairāk laika. Sajutos ļoti tuva ar viņu.

Tieši tāpēc arī ir sāpīgi. Ka tas notika tad, kad bija vislabāk.

Bet man ir aizdomas, ka tie iepazīšanās portāli ir bijuši vienmēr. Viņam bieži bija noslēpumainas sarakstes (neko nepārmetu, jo viņam darba jautājumi whatsapā notika), bet reizēm sajutu, ka tur nav tikai darbs.

Patricia L

Sarkana_puke
Bet, vai nepastāv iespēja, ka viņš vienkārši tur ir, bez aktivitātēm? Vai nepasteidzies ar secinājumiem? Kaut gan, vismaz būtu centies atvainoties un attaisnoties.

Patricia L
Vot pasaki man iemeslu, kāpēc vīrietim, kuram ir sieviete, jābūt iepazīšanās portālā. Un pat divos?

Otrapuse pat ļoti labi var redzēt, ka cilvēks ir aktīvs tur. Un es pavēroju. Bija aktīvs katru dienu. Teicās, ka tur tik pļāpiņas lasot. A ko lasīt Tinderī? Citu sieviešu profilus tikai, cita tur nekā nav.

Kapriza

Sarkana_puke
Tu streb karstu. Realitāte pret virtuālo realitāti.

Nu ko Jūs...tā nebiju es! ( iepriekš pazibējis leoparda trencis privātā lidaparātā; reiss Rīga- Maskava city).

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18395143