Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Futbols 4gadniekam Rīgā

Ronja11

Meklēju futbola nodarbības savam 4 gadus vecajam enerģiskajam puikam. Rīgā (vislabāk Ķengaragā un latv. val) Esmu jau izvandījusi internetu un īsti neko pirmērotu neesmu atradusi. Tāpēc labprāt uzsklausītu ieteikumus no cāļmammām.


picka

LEEVON skola ir vislatviskākā, tā dzirdēju no vienas mammas, kas arī daudz info meklējusi.

Mana meita tikko iestājās šai skolā. Nodarbības gan no Ķengaraga patālu - augustā Purvciemā, septembrī - Kr. Barona ielā, no oktobra - VEF rajonā.

Futbolu gan četrgadnieki nespēlēs, vairāk tādi kā vingrinājumi, lekšana, skriešana, uzmanības trenēšana, koordinācijas trenēšana. Līdz oktobrim āra stadionā.

Līdz oktobrim 35€, no - 50€ mēnesī. Nodarbības 2x nedēļā pavēlu vakaros - plkst. 19:30-20:30., no oktobra klāt nāk arī peldēšana svētdienās.

Nezinu par LEEVON, bet vislatviskākā ir JDFS Alberts Nodarbības gan Ķengaraga pusē arī nebūs- Āgenskalns (RVVĢ), Centrs (49.vsk.- šeit gan saprotu, ka bērnu grupiņa tāda vecuma bērniem vēl pavisam neliela), Jugla. Nodarbību cena 45 EUR mēnesī, vasarā iespējams iepauzēt, maksājot, ja nemaldos, 20 EUR mēnesī.

Elīna78

Leevon ir ļoti laba,ja der rajons. Treneris Māris- super,tieši mazajiem.


princesite675

Arī ejam Leevon. Visi treneri runā latbiski. Citās skoals kur interesejos treneri krievvalodīgie. Mazajam patīk.

Paldies par ieteikumiem un viedokļiem.

picka, Elīna78

Kādos pulksteņlaikos ir nodarbības Jūsu mazajiem bērniem?

Futbola Parks, iesaku!

picka

Ronja11
2015./2016. gadā dzimušajiem

Augustā: Rīgas Klasiskās ģimnāzijas stadionā (Purvciema 38) - no plkst.19:30-20:30.

Septembrī - Centra Sporta kvartālā stadionā (Kr. Barona 116a) no plkst.19:00-20:00.

Oktobrī nodarbības būs VEFā (Brīvības 197b).

Ejam Metta, treneri runā latviski, bērniem, kam nepieciešams, paskaidro krievu/angļu valodā. 2x ned. Nodarbības Olimpiskajā.

sākām leevon, bet man īsti nepatika koncepts, rudenī/ziemā pieaug maksa, jo ir baseins un kā mums teica vēl vieglatlētika. Nu nav 3-4gadniekam 4 nodarbības nedēļā nepieciešamas ārpus dārziņa. Cik parunāju ar citiem, teica, ka izlaiž tās papildnodarbības regulāri, bet tai pat laikā vienoties opcijai pa 35€ nevēlējās.


picka

elinite
Kādas cenas ir Mettā?

Manuprāt, tas baseins ir ļoti vērtīgs, jo tas nav tikai pliks baseins, tur reāli māca peldēt, justies brīvi udenī. Manējā pilnībā to vēl neprot, tāpēc būšu tikai sajūsmināta, ja iemācīsies. Mēs tāpat nedēļas nogalēs bieži vien uz kādu atrakciju parku (tai skaitā arī baseinu) brauktu; tad vēl jo foršāk, ka te to varēs darīt kopā ar treneri.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18395147