Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Savs bizness

Odonella

Odonella

Sveikas meitenes, šobrīd hobija līmeni tirgoju brenda apģērbu, kas nav orģināls. Tie sastāda 200-300€ mēnesi. Nelieku lielu uzcenojumu, to daru caur mājām. Man gribētos pašai drīzāk kādu vietiņu savu un paplašināties, nezinu kaut vai tirgu uztaisīt skaistu showroom vai kaut kur citur.

Bet cik es zinu tad to nevar darīt vispār, jo visu var VID konfiscēt. Vai kādai ir pieredze šajā jautājuma un var palīdzēt?

Reģistrējies kā saimnieciskās darbības veicēja, reģistrē savu showroom kā struktūrvienību, izvēlies nodokļu maksāšanas veidu, deklarē VIDam ienākumus un pelņu, un VIDs neko nekonfiscēs.

Odonella

Bet ja tās ir viltojuma apģērbs?

Belle

Kur te bizness? Nelegāla saimnieciskā darbība ar viltotām precēm. Ieteicams palasīties par iespējamajām sekām: https://lvportals.lv/norises/290995-viltotas-preces-kaitejums-valsts-ekonomikai-un-cilveka-veselibai-2017

Cucamonga

Odonella
Parasti tiem viltojumiem, ja vien ražoti rūpnieciski Ķīna, Turcija vai Vjetnama, ir izmainīts viens burts vai daļa no burta, saglabājot vizuālo līdzību, bet vairs neiederas zem panta:viltojumi tirdzniecība.

Ja tā ir-vari droši reģistrēties un darboties. Uzrādīsi atšķirību un uz priekšu. Šito viltotāji pasaka pirms gadiem 10, kad itāli ieviesa mega lielus sodus PIRCĒJIEM, tad saka parādīties līdzīgie, bet ne identiskie uzraksti

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Cucamonga
Viltojums skaitās prece gan ar analogu, gan ļoti pietuvinātu nosaukumu. Šā iemesla dēļ "viens izmainīts burts" (piemēram: Adidas - Adibas) situāciju neglābs. Prece var būt vispār bez nosaukuma, bet līdzko būs uzlikts kaut kāds Nike vai Gucci logo, tā tas automātiski skaitīsies viltojums.

Cucamonga

Sausais_koks
Itālijā glābj. Tad jau laikam Latvijā citi likumi un traktējums.

Papildināts 14.08.2019 18:27:

Logo un nosaukums nedaudz, hmmm deformēts. Pamanāms tikai tuvāk ieskatoties. Vairs neskaitās viltojums, jo nav brends, kas apstiprināts patenta.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Cucamonga
Tu mani sašāvi. Es biju Tevi iedomājusies kaut kā citādi, nevis staipām līdzi made in ciganijas ražotu Louis Vuitton rokassomu par 15 euro štukā...Lai nu čiepiņa 123 to būtu darījusi, bet ne Cucamonga!

Cucamonga

Semolina
Es atbildu tikai uz autores jautājumu , un tas nozīmē tikai to, ka es atbildu uz to, kas tiek jautāts.

Mana informētība par Italiju nav saistīta ar manu iepirkšanos, bet gan vispārējām zināšanām, kas man nepieciešamas darbam.

Mana soma ir lielās meitas vecā vidusskolas soma un SanMarīno pirktā no name ādas somiņa-mugursoma. (ja tas tev škiet svarīgi).

Cucamonga
Lāāābi. Atbilde pieņemta.

Pastāstīšu atgadījumu pirms pāris gadiem Spānijā. Guļam mēs, tātad, ar vīru pludmalē. Pienāk viens melnādains "biznesmenis" un piedāvā rokas pulksteņus. Par 20 eiro gabalā. Uz vīra jautājumu, kāpēc tik dārgi, viņš ar sašutumu balsī atbildēja - bet tas taču Rolex!

Biznesmenis kā tēmas autore.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18395165