Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

"Tīrīga" jaunie līgumi

Li

Vai kāds ir mēğinājis ar Tīrīgu vienoties par citiem atkritumu izvešanas nosacījumiem kā standarta līgumā?

N-tos gadus mums ir pieticis, ka mazo konteineri izved reizi mēnesī (visu cenšamies šķirot). Jaunajā līgumā tāda opcija nav, mazākais ir reizi 2 nedeļās. Kkā nejēdzīgi - tādi nosacījumi neveicinās citus uzsākt śķirot, jāmaksā par to, ko nevajag.

Varbūt ir kāds papētījis un ir cits Tīrīga pakalpojums, ko izdevīgāk izmantot ğimenei, kura maz saražo atkritumus?

Cucamonga

Man gan nav Tīrīga, bet CleanR, bet domāju, ka tas pats vien būs, atšķiras tikai dzīves vietas. Aizpildot līgumu caur internetā, bija opcija izvēlēties individuālu grafiku. Vai ierakstīt, ka vēlies savādāk....

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Li, tas ir tikai bizness, tiešām domā, ka viņus interesē tavi atkritumu šķirošanas paradumi? Vari turpināt šķirot, bet izvešanas cenas tas nemainīs...

To, ka tas ir bizness, es saprotu, tāpēc jau interesējos par citu lietotāju pieredzi. CleanR bija OK reizi mēnesī, Tīrīgai nevaru atrast.

Papildināts 14.08.2019 10:07:

Njā, laikam bezcerīgi, jo Rīgas domes noteikumos nr.90 ir šī prasība par reizi 2 nedēļās.

Mums arī līdz šim bija 2 reizes (pamats - jau minētie noteikumi Rīgā), BET bija mazais konteiners. Jaunajos līgumos tāda nav, mums arī sanāk maksāt divreiz vairāk par neko...

Cucamonga

Li
Uzzvani uz kontakttelefonu. Es to līgumu pirms nedēļām 2 aizpildīju, un esmu gandrīz pārliecināta, ka bija opcija uz retāku izvešanu (bet man tiešām nav Rīgas pilsēta, varbūt tāpēc tā)

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Siikalina
Cik tas ir - mazais konteiners?

Mums līdz šim bija reizi mēnesī un tad tikai puse pielikta, jo šķirojam. Tagad būs 2x dārgāk un 4x biežāk nekā vajadzētu. Paskatiet vēl, ka tā nav krāpšana?! Tas pats, kas oik!

Papildināts 14.08.2019 10:13:

Mums 0,24 m3 konteiners.

0,24 ir klasiskais izmērs. Mēs pārgājām uz 0,12 (tāds slaids eksemplārs, haha), kad sākām šķirot. Maksājām 1,83€ par reizi.

Papildināts 14.08.2019 13:17:

Salîdzinājumam - iepriekš izmaksas bija 3,66€/mēnesī, bet tagad - 10,10€/mēnesī. Lieliski.

black sand

It ka jau runāja ka tos līgumus ar šo apšaubāmo monopolu pārskatīs jo tas tapat kā daudzi citi Rīgas Domes dibinājusi ir baltiem diegiem šūts. Tik nez kad tas notiks.

Conejito

Es pat nezinu, kas mums ved, tīrīga vai ne-tīrīga, bet mēs mājas sapulcē aplēsām, cik apmēram mums vajag daudz un bieži nešķirotos konteinerus, šķirotos, stiklu utt., nodevām info apsaimniekotājam un tālāk jau apsaimniekotājs tur tīrīgojas. Mums uz visu māju iet 2 nešķirotie konteineri nedēļā, viss pārējais, ved, tiklīdz pilns - 1 mazais stiklam, 3 lielie šķirotie. Bet mums nav maza māja, 40+ dzīvokļi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18395179