Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Valmieras Dzemdības nodaļas jaunākās atsauksmes.

Baibish

Labvakar

Atsauksmes esmu lasījusi bet pāris gadus vecas. Labprāt uzzinātu pēdējā gada laika atsauksmes un pieredzi šajā nodaļā.

Tieši pirms mēneša Valmieras dz.n. piedzima mūsu meitiņa. Atsauksmes vislabākās. Gan daktere Kumpiņa brīnišķīga, gan vecmāte Ilze.

Piedzemdēju bez ne viena plīsuma un jau pēc pāris stundām varēju šiverēt Tikām arī pie ģimenes palātas.

Ēdiens - nu man pietika un arī nesūdzos - bija ok. Bet es neesmu izvēlīga.

Dzemdēju jūlija sākumā, personāls lielisks,vecmāte Sanita, kas pieņēma vēl lieliskāka. Iestāšanās dienā no vienas dakteres gan bija jāuzklausa pārmetumi, nezinu vai man domāti vai ginekoloģei pie kā uzskaitē biju(man bija ierosināšana), bet nākošajā dzemdību dienā tā pati daktere bija arī ļoti laba.

Ēdiens šad tad bija labs, šad tad ne visai. Neuzskatu, ka dzemdētājai jādod rīsi un kāposti, bet visādi citādi ok. Ja ciemiņi nebūtu veduši ēdienu, tad no vakariņām līdz brokastīm būtu grūti izvilkt.

Un par krūstbarošanu, viena vecmāte saka tā, otra citādāk. Un žēl, ka ātrāk nepamanīja ka vajadzīga piebarošana, ka mums ar to krūti nesanāk tā kā vajag. Kura rezultāta dēļ meita nonāca bērnu intensīvajā terapijā, bet tur ātri uzēdām un devāmies mājā.

Jā, un mums bija ģimenes palāta. Viss lieliski tikai pirmajā dienā, kad piedzemdēju gulta likās pa augstu.

es arī labprāt dzirdētu jaunākās atsauksmes

Es dzemdēju pirms gada. Nu, man bija pašai plāns, ko es kā gribētu dzemdību laikā darīt, ja bērnam un man viss kārtībā, bet vecmāte neļāva darīt to, ko man ķermenis saka. Bet citādi vecmāte ļoti precīzi visu stāstīja, ar dakteri satikos tik iestājoties un toņus skatoties vienreiz, bija ļoti jauka.

Bijām ģimenes palāta, ēdiens bija ok, bet par maz tomēr.

Man gan nedaudz liekus satraukumus pediatre ieviesa. Nokļuvām jaundzimušo intensīvajā terapijā, lai gan tur nākamajā dienā dakteres teica, ka mierīgi varēja iztikt bez.

Kopumā laba pieredze, personāla attieksme tāda pati, kā man pret viņiem

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18395379