Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

ūdens dzemdības RDzN un citur

Partinella

Partinella

Sveikas,

varbūt te ir kāda, kura piedzīvojusi ūdens dzemdības Dzemdību namā vai kādā citā iestādē, un var padalīties, kā gāja? Man šobrīd šķiet, ka tā būtu pareizā izvēle, bet sabaidīja, ka bez līguma RDzN varot gadīties arī maiņa, kurā nav speciālistu, kuri pieņems ūdenī. Bet līgumu man īsti nav jēgas slēgt, jo var gadīties visādi - gana augsti riski. Es gan ceru uz to mierīgo un labo variantu, nevis ķeizarošanos un EA, un tad jau, ja nokļūšu RDzN, ļoti tās ūdens dzemdības gribētu.

Arī apsveru dzemdības ūdenī RDzN, bet līgumu slēgt negribās, ir kādai pieredze ar dzemdībām ūdenī tur, ja nav līguma?

picka

Partinella
Apsvēru ūdens dzemdības līdz brīdim, kad uzzināju, ka attiecigi tad nevarēšu dabūt epidurālo (jo ūdenī jau tādu neliek). Man EA tomēr bija svarīgāka

Nezinu kā ir RdzN, bet man bija ūdens dzemdības Ventspilī. Slēdzu līgumu ar vecmāti, jo tā bija obligāta prasība ūdens dzemdībām. Sākums bija labs, pie 8 cm atvērums iekāpu vannā. Ūdens tiešām palīdzēja atslābt un remdēt sāpes. Beigās gan nācās kāpt ārā, jo bija zaļi augļūdeņi, taču, paldies Dievam, mazulīte piedzima sveika un vesela. Noteikti iesaku dzemdību laikā iekāpt vannā, jo tas palīdz ķermenim atslābt un remdē sāpes.

Princesa

Agnese1304
Cik Jums tas izmaksāja, šādas dzemdības?

Papildināts 19.08.2019 23:37:

picka
Kādas pārdomas dzemdējot EA iespaidā?

picka

Princesa
Beigās nebija ne ūdens, ne EA, jo kad sākās sāpes, viss aizgāja strauji un pēc 53 minūtēm meita jau bija uz punča.

supreme

Labrīt!

Dzemdību scenāriju paredzēt nekad nav iespējams, tāpēc domāju, ja tāda doma par ūdensdzemdībām ir, tad ir uz to arī jāiet, un tad jau redzēs, kā iznāks. Un lielākoties visur ir tas līgums ar vecmāti jāslēdz, ja gatavojās dzemdēt ūdenī. Man ir pieredze ar ūdensdzemdībām Siguldā. Bija lieliski. Jūtos aprūpēta un drošībā, Mazā piedzima diezgan viegli un ļoti mierīga.Tagad gaidu ceturto un arī noteikti gribēšu ūdenī. Mani pārliecina tas, ka tas bērniņam ir vissaudzīgākais veids kā piedzimt. Protams tas ir ievērojami dārgāk, un dzemdībām sāku jau krāt tikko uzzināju, ka esmu stāvoklī. Manuprāt, tā ir jaunā cilvēka pati svarīgākā dzimšanas diena, pēc tam var arī iztikt bez klauniem un piepūšamajām pilīm... Bet tas mans viedoklis. Lai mums visām izdodas skaistas dzemdības!

Princesa
Visas dzemdības kopā izmaksāja 215 eiro. 200 eiro bija par līgumu ar vecmāti un 15 par 3 dienām palātā.

Partinella

Meitenes, liels paldies par komentāriem! Es uz Siguldu noteikti nevaru braukt, to jau ārsti piekodinājuši. Bet joprojām ceru uz pašu pozitīvāko scenāriju.

Man tāds varbūt muļķīgs jautājums - ko velk mugurā ūdens dzemdību laikā? To pašu krekliņu un tad tusē tās stundas slapjās drēbēs, vai arī pilnībā pa pliko kāpj vannā?

Vēl jau variants ūdenadzemdībām ir ar mājdzemdību vecmātiājās vannā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18395421