Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

ūdens dzemdības RDzN un citur

Partinella

Paula

Partinella
Velc mugurā peldkostīma augšiņu.

ritamigla

Gribēju ūdens dzemdības RDzn, taču nesanāca (radās neparedzētas komplikācijas). Labi, ka līgums nebija noslēgts.

beauty is in simplicity

Partinella
Es ūdens dzemdību laikā biju plika, taču reāli dzemdību zālē bija tikai vecmāte un mans vīrs, līdz ar to nebija lieku cilvēku no kā kaunēties.

supreme

Es pat neatceros, bet laikam vannā biju plika visu laiku. Man arī nebija lieku skatītāju vai nevēlamu personu. Un tādos brīžos tam vispār nav nozīmes, plika vai ne plika. Man tā likās daudz ērtāk, jo, kad mazais bija klāt un izpeldējis mazu goda cilpu, paņēmu uz krūtīm, skin to skin..

Conejito

Man šis vēl priekšā, ja viss būs pēc plāna, bet es arī īsti nesaprotu, priekš kam kreklā līst vannā. Normāli klāt būs vecmāte un vīrs, ja arī vēl kāds, tad diez vai tāds, kas nav pliku sievieti redzējis.

Un, ko, ja sākās komplikācijas, nu nē, mājās tomēr lielāks risks, gan pašai gan bērnam...

Reāli samējos, tik daudz komentāri un neviens nav par ūdensdzemdībām RDzN bez līguma

meeneshi

Lai dzemdētu vannā rdzn līgumu nevajag. Uzņemšanā obligāti jāpasaka ka gribi uz vannu. Ja nemaldos, cena bija 280 vai kkas tāda. Vanna nav vienmēr pieejama, bet visbiežāk jau ir. rdzn ir 2 zāles ar vannām, kāda no tām gandrīz vienmēr ir brīva

Partinella

meeneshi
Kā noskaidroju, dzemdības ūdenī maksā 200 eiro. Ja pēc relaksācijas izdomā, ka tomēr kāps ārā no vannas un dzemdēs uz galda, tad jāsamaksā tikai 60 eiro par vannas izmantošanu.

Partinella
Es, kad dzemdēju vannā- biju pilnīgi kaila. Dzemdēju radību mājā Harmonija. Mazais piedzima un tieši tā- uzreiz jau skin to skin, nevis uz peldkostīma augšas

Ceru, ka šeit , laika gaitā, kāda apdeitos reālu pieredzi par dzemdībām ūdenī RDzN. Arī izlasīju, ka bez līguma tas ir 200 eur, kas ir ļoti ok, pretstatā, ja slēdz līgumu un tā tālāk... Es vēl domāju uzjautāt šos jaut. ( par vannu pieejamību) pašam Dzemdību Namam....

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18395421