Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

ūdens dzemdības RDzN un citur

Partinella

Conejito

Partinella
Varu tagad jau padalīties savā pieredzē - dzemdēju ūdenī Siguldā ar līgumvecmāti. Pilnīgi pa pliko, nu kādi tur peldkostīmi vai vēl kas, tajā brīdī man būtu pilnīgi vienalga, kaut mani ltv1 tiešraidē rādītu. Siguldā ir ļoti mājīga ūdens dzemdību zāle un viss ļoti forši. Vienīgais, ka man izrādījās, ūdens tomēr bremzē nedaudz kontrakcijas un palēnina procesu, tāpēc pašās beigās kāpu ārā un beibe piedzima "uz sauszemes".

Partinella

Conejito
, tāpēc pašās beigās kāpu ārā un beibe piedzima "uz sauszemes".
Paldies par dalīšanos pieredzē! Tas nozīmē, ka vajadzētu tomēr sagatavot arī komplektiņu (nu tur kādu kokvilnas naktskreklu uz štripītēm) tam, ja nu jāpārceļas uz galda, vai ne?

Conejito

Partinella
Nu, beidz, nectu tur ģērbsies tajā brīdī, neko. tāda pati plika piedzemdēju, uzreiz dabūju bēbi sev uz krūtīm un mums abām pārsedza pāri segu. Priekš kam kaut ko vilkt, ja tūlīt jāvelk nost āda-āda kontaktam. Dzemdību zālē bija ļoti silts.

Papildināts 06.09.2019 12:12:

Kontrakciju laikā vazājos garā t-kreklā un apenēs, beigās pamperbiksēs, kad ūdeņi sāka tecēt. Man arī bija iepirkts speciāls dzemdēšanas krekls ar pogām priekšā,bet nevajadzēja.

Partinella

Conejito
Eh, nu man šis viss ir galīgi tumša bilde Apsveicu ar meitiņu!

Conejito

Partinella
Paldies!

Tu galvenais nesatraucies par šo visu, tie ir galīgi sīkumi. Paņem līdzi dzemdējamo kreklu, ja nu ir tā, ka vannā nemaz nekāpsi un gribēsies kaut ko uzvilkt, bet tici man, tajā norisē dr~bju jautājums tevi nesatrauks un būs visticamāk pilnīgi vienalga, kas mugurā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18395421