Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ilear - grāmatvedības pakalpojumi

Mracemir

Pircēja/pārdevēja vērtējums:

0 / 0

Degran - drošības sistēmas uzstadīšana un apkalpošana Rīgā un citas pilsētas.


"DEGRAN" ir ģimenes uzņēmums, un mūsu vērtības atšķiras no lielo uzņēmumu vērtībām. Mūsu komanda sastāv no savas jomas speciālistiem, un tā jau daudzus gadus ir nemainīga. Mums ir pieredze daudzās drošības sistēmu jomās. Gadu gaitā esam noteikuši jomas, kurās esam vislabākie, un koncentrējamies uz tām. Mēs piedāvājam: Videonovērošanas, apsardzes un ugunsdrošības signalizācijas uzstādīšanas un apkalpošanas pakalpojumus. Un arī domofonu un piekļuvēs kontroles sistēmas.
Mēs piedāvājam videonovērošanas sistēmas mājām, ofisiem, bāriem, autostāvvietām un citiem objektiem.


Videonovērošanas sistēmu uzstādīšana:

- Jebkuras sarežģītības līmeņa videonovērošanas sistēmu uzstādīšana, sākot ar vienu un līdz vairākiem desmitiem videokameru.

- Video varat apskatīt attālināti ar viedtālruni, planšetdatoru vai jebkuru datoru, izmantojot interneta starpniecību.

- Vecu videonovērošanas sistēmu modernizācija un to integrācija kopējā drošības struktūru kompleksā.


Videonovērošanas sniegtās priekšrocības:

- Iespēja pārraudzīt ražošanas un biznesa procesus jūsu uzņēmumā arī jūsu prombūtnes laikā.- Izmantot to, lai nodrošinātu papildu aizsardzību Jūsu uzņēmumam un īpašumam.

- Iespēja pārraudzīt savu darbinieku darbu, pakalpojumu kvalitāti.- Varat atrisināt dažādas strīdīgas situācijas.

- Varat uzlabot sava uzņēmuma drošību.

- Ļoti ērti izsekot visam, jo to var izdarīt gan no galda datora, gan no planšetdatora vai viedtālruņa un no jebkuras pasaules valsts.


Mūsu klienti vienmēr paliek apmierināti un iesaka mūs saviem draugiem un kolēģiem, kā arī atgriežas paši. Mēs sadarbojamies ar labākajām apsardzes firmām Latvijā. Un nepieciešamības gadījumā varam pieslēgt vai pārslēgt Jūs pie jebkura apsardzes uzņēmuma pēc Jūsu vēlēšanās, kā arī ieteikt Jums piemērotāko. Piedāvājam optimālus risinājumus jebkuram budžetam. Varam Jums ieteikt, kur ir iespējams ietaupīt, nezaudējot kvalitāti.

https://www.degran.lv/videonoverosana


Pircēja/pārdevēja vērtējums:

0 / 0

Wilo Baltic


Wilo izstrādā dziļurbuma ūdens sūkņu risinājumus, kas nosaka jaunus nozares standartus apkures, kondicionēšanas un dzesēšanas, ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmās.
1998. gads WILO vēsturē tika iezīmēts ar meitas uzņēmuma „WILO Baltic” izveidošanu Baltijas reģionā. No uzņēmuma Rīgas biroja tiek apkalpotas divas Baltijas valstis – Latvija un Igaunija. Baltijas reģionā WILO ienāca 1998. gadā, un 2008. gada aprīlī uzņēmums WILO BALTIC atskatījās uz desmit veiksmīgas darbības gadiem. Mātes uzņēmuma starptautiskā pieredze, WILO ražojumu stabilā kvalitāte un, protams, uzņēmuma darbinieku profesionalitāte un entuziasms ļāvis šajos gados izveidot solīdas ilgtermiņa darījuma attiecības ar valsts un municipālajiem uzņēmumiem, vadošajām celtniecības materiālu tirdzniecības firmām, būvuzņēmumiem un montāžas kompānijām.
Mūsu produkti: sūkņu grupas apkures, kondicionēšanas, dzesēšanas sistēmām, kā arī ūdensapgādei un kanalizācijas sūkņiem.

https://wilo.com/lv/lv/

Pircēja/pārdevēja vērtējums:

0 / 0

Izoterms
Kopš dibināšanas dienas uzņēmums „IZOTERMS” rūpīgi plāno savas attīstības stratēģiju rūpnieciskās ražošanas jomā. Kopš metālvelmējumu tirdzniecības uzsākšanas 1991.gadā, uzņēmums mērķtiecīgi pozicionē sevi Baltijas tirgū kā celtniecības metāla konstrukciju ražotājs, piegādātājs un metālapstrādes specialists. No 1999.gada uzņēmums ražo arī rūpnieciski izolētas cauruļvadu sistēmas centralizētiem siltumtīkliem.
Ātri montējamās vieglās metāla konstrukcijas no IZOTERMS ļauj ātri un efektīvi uzcelt objektus ar tikai tiem raksturīgām arhitektoniskām īpašībām un konstruktīviem risinājumiem. Vieglo metāla konstrukciju izmantošanas iespējas ir ļoti plašas. Tās ir piemērotas noliktavu kompleksu, loģistikas terminālu, izstāžu un tirdzniecības paviljonu, gaisa kuģu angāru, dzīvojamo augstceltņu, daudzfunkcionālu sporta kompleksu un sabiedriskā transporta tranzīta mezglu izbūvei.
Uzņēmums „IZOTERMS” ir arī lielākais rūpnieciski izolētu cauruļvadu ražotājs Baltijas reģionā. Apjomīga siltumtīklu nodrošināšana ar „IZOTERMS” produkciju uzsākta jau 1999.gadā. Straujie rūpnieciski izolētu sistēmu ražošanas tehnoloģiju uzlabojumi pieprasa nodrošināt nepārtrauktu mūsu inženieru un tehnisko speciālistu profesionālo izaugsmi. Pastāvīga tehnoloģisko procesu ievērošanas kontrole, jaunu tehnoloģiju un materiālu ieviešana nodrošina mūsu produkcijai augstu kvalitāti un tehnisko uzticamību. https://izoterms.lv/lv#

Papildināts 17.09.2019 19:21:

RIMSI žalūzijas


Žalūzijas mūsdienās paliek arvien populārākas, jo tiem ir daudz priekšrocību. Mēs to zinam, jo mūsu kompānijas darbības pamatveids ir sauli necaurlaidīgu sistēmu izgatavošana, pārošana un montāžas veikšana. Mēs rūpējamies par to, lai mūsu sistēmas ne tikai aizsargā pret saules stariem, bet arī izskatās atbilstoši ēkai, kur tie tika uzstādīti. Piedāvājam košus printējumus uz viegli mazgājama materiāla bērnu istabas žalūzijām, bieza materiāla solīdas sistēmas ar spēcīgu aizsardzību pret saules stariem Jūsu birojam, vai romantiskas pasteļu sistēmas guļamistabai. Tā kā kompānijas sortiments ir daudzveidīgs, Jūs viegli varēsiet izvēlēties kvalitatīvas žalūzijas jebkuras telpas logiem. Visi mūsu klienti paliek apmierināti, jo mēs zinām ko darām. Izmantojiet mūsu BEZMAKSAS uzmērītāja pakalpojumu un novērtējiet arī Jūs mūsu kvalitāti un izpildies termiņus.


Gaidām Jūsu zvanu!

https://rimsizaluzijas.lv/

Pircēja/pārdevēja vērtējums:

0 / 0

MP SIA: Laulības šķiršana ar kvalificētu juristu palīdzību


JURIDISKAJĀ BIROJĀ MP ir apvienojušies spēcīgi nozares speciālisti ar mērķi nodrošināt augstu pakalpojumu kvalitāti. Birojā praktizējošo juristu un advokātu apjomīgā pieredze, sniedzot juridiskos pakalpojumus Latvijas un ārvalstu komersantiem, ļauj birojam kļūt par izcilu piemēru, kā ar zināšanām un pieredzi, varam nodrošināt savu pakalpojumu kvalitāti. Mēs zinām, kā un esam to pierādījuši, un esam gatavi uzņemties jaunus izaicinājumus, un uzveikt tos. Mēs strādājam ar vietējiem un ārvalstu klientiem, sākot no līgumu un atzinumu gatavošanas līdz pat pārstāvībai apjomīgās un sarežģītās civillietās.


Stājoties laulībā, vairums pāru neaizdomājas par šķiršanās iespējamību, un tas ir tikai saprotami. Tomēr kopdzīves laikā reizēm rodas tādi apstākļi, kad laulības šķiršana ir vienīgā izeja. Iemesli tam var būt daudz un dažādi, taču laulības pārtraukšanas procedūra visiem ir vienāda. Izlemjot izbeigt laulību attiecības, nereti rodas dažādas strīdīgas situācijas, kurās var noderēt jurista palīdzība.


Svarīgi saprast, ka laulības šķiršana ir darbietilpīgs un ilgstošs process, un jebkura emocijās pieļauta kļūda, piemēram, aizpildot pieteikumu par laulību šķiršanu, var šo procesu padarīt vēl ilgāku un mokošāku. Juridiskais birojs „MP” piedāvā augsti kvalificētu juristu palīdzību laulības šķiršanā. Mūsu juristiem – Latvijā vadošajiem speciālistiem juridisko pakalpojumu jomā – ir plaša un daudzveidīga profesionālā pieredze ģimenes strīdu risināšanā, tāpēc jūs varat būt droši, ka laulības šķiršana noritēs iespējami ātrāk un bez liekiem sarežģījumiem.


Vēršoties pie mūsu juristiem, jums tiks sniegta kvalitatīva palīdzība:

- laulības šķiršanas dokumentu noformēšanā,

- laulāto kopīgās kustamās un nekustamās mantas sadalē,

- tiesu procesos,

- laulībā dzimuša bērna aizgādības jautājumos,

- bērna alimentu jeb uzturlīdzekļu jautājumos.

http://mpc.lv/juridiskie-pakalpojumi/laulibas-skirsana/


Pircēja/pārdevēja vērtējums:

0 / 0

ACE Logistics Latvia - Pilna servisa kravu pārvadājumi ACE Logistics Latvia SIA ir uzņēmums, kas piedāvā kravu pārvadājumu un loģistikas pakalpojumus. ACE Logistics zīmola meitas uzņēmumi atrodas visās Baltijas valstīs un Baltkrievijā. ACE pakalpojumus kopumā var uzskatīt par loģistikas risinājumu. Risinājuma saturs būs atkarīgs no konkrēta klienta vajadzībām. Mūsdienās transporta un loģistikas pakalpojumu jomā, līdztekus transportēšanas pakalpojumam, arvien lielāku lomu spēlē pakalpojumu sniedzēja spēja atrast labākos loģistikas risinājumus un apkalpošanas kvalitāte. Šādi pakalpojumi ir iespējami pateicoties plašajam apakšuzņēmēju un partneru lokam, infotehnoloģijām, konkrētas transportēšanas procesā iesaistītās valsts normatīvo aktu un kultūras savdabības pazīšanai un, protams, saviem dedzīgajiem darbu izpildītājiem.
KRAVU PĀRVADĀJUMI – PIEREDZE UN ATBILDĪBAACE Logistics Latvia uzņēmuma mērķis ir būt par vienu no vadošajiem loģistikas pakalpojumu sniedzējiem reģionā. Lai to sasniegtu, kompānija Latvijā strādā jau kopš 1997. gada. Sistemātiski tiek izkopta pakalpojumu politika, lai piedāvātie kravu pārvadājumi būtu kvalitatīvi, droši un klientiem izdevīgi. ACE Logistics Latvia grupai izveidojusies stabila, ilggadēja sadarbība gan starp kompānijas meitas uzņēmumiem, gan sadarbības partneriem Latvijā un citās valstīs.
PILNA SERVISA KRAVU PĀRVADĀJUMI:- starptautiski gaisa, jūras un sauszemes pārvadājumi eksportam un importam;- autopārvadājumi un saliktie dzelzceļa kravu pārvadājumi no Ķīnas;- muitas starpniecība – dokumentu sagatavošana gan juridiskām, gan privātpersonām;- noliktavu pakalpojumi tiek individuāli piemēroti katra klienta vajadzībām – sākot ar preču saņemšanu un uzglabāšanu, līdz nodošanai gala lietotājam un atskaišu sniegšanai;- kravas apdrošināšana zaudējumu atlīdzināšanai, kas radušies saistībā ar preču pazušanu vai to vērtības samazināšanos, apdrošinot pret visiem vai konkrētiem riskiem pēc klienta izvēles.
Atbilstoši klientu vajadzībām un prasībām mūsu piedāvātie kravu pārvadājumi ietver plašu pakalpojumu loku. Mūsu pieredzējušie speciālisti sniegs konsultācijas, lai ieplānotu katram klientam vajadzīgos pakalpojumus, un sagatavos visu nepieciešamo dokumentāciju. Mēs labi apzināmies, ka laiks ir nauda, tāpēc strādājam efektīvi un ekonomiski.

https://www.ace.lv/kravu-parvadajumi/

Pircēja/pārdevēja vērtējums:

0 / 0

Kvikworks - Gaismas burti un baneri jūsu biznesam


Gaismas burti ir viens no prestižākajiem un efektīvākajiem gaismas reklāmas veidiem, noformējot ar tiem ēkas, to iekštelpas, kā arī popularizējot uzņēmumu produktus, pakalpojumus vai brendu. Turklāt tie brīnišķīgi izdaiļo un piešķir romantisku šarmu pilsētvidei vakara stundās. Mirdzoši un krāsaini gaismas burti, kas rotā ieejas tirdzniecības centros, veikalos, restorānos vai kalpo kā krāšņs pilsētas svētku atmosfēras dekoratīvais elements, ne tikai padara apkārtējo vidi skaistāku un piesaista garāmgājēju uzmanību, bet arī ļauj veiksmīgi paaugstināt zīmolu atpazīstamību.


Tāpat gaismas burti tiek plaši pielietoti kā gudrs interjera dizaina risinājums, piemēram, padarot pamanāmākus mazos veikaliņus tirdzniecības centros vai kalpojot kā efektīgs un gaumīgs logotips biznesa centru un viesnīcu apmeklētāju uzgaidāmajā zonā. Ja nepieciešams, gaismas burti var kļūt par oriģinālu un praktisku dekoratīvo elementu arī ģimenes mājokļu iekārtojumā.

https://www.kvikworks.lv/lat/produkti/gaismas_burti

Pircēja/pārdevēja vērtējums:

0 / 0

LGV - Vizītkaršu druka un dizains
Viss Jūsu uzņēmuma atpazīstamības veicināšanai - prezentreklāma, dažāda veida poligrāfijas pakalpojumi, vizuālā reklāma, gravēšana, zīmogi, vizītkartes.


LGV ir tiešais ražotājs reklāmas un poligrāfijas materiāliem ar vairāk 20 gadu pieredzi Latvijā. Esam viss vienā sākot no idejas, klienta vēlmes beidzot ar paša produkta ražošanu, un piegādāšanu līdz Jūsu durvīm. Esam plaša spektra speciālisti un varam pilnībā nodrošināt veiksmīgu un atpazīstamu firmas tēla izveidi!


Vizītkartes ir klasisks, prestižs veids, kā atstāt par sevi profesionālu iespaidu uz potenciālajiem klientiem un sadarbības partneriem. Vizītkaršu izgatavošana noteikti jāapsver ikvienam profesionālim, jo vizītkartes ne tikai pilda reprezentatīvo funkciju, bet ir arī ļoti praktisks veids, kā dalīties ar savu kontaktinformāciju, tiekoties klātienē.


Vizītkaršu izgatavošana:

Vizītkaršu izgatavošana piedāvā daudzveidīgas iespējas formātu, krāsu, materiālu un tehnoloģiju izvēlē. Ikviens, atbilstoši savai darbības nozarei, var iegūt klasiskas un elegantas vai neordināras un uzmanību piesaistošas vizītkartes. Tās var vēstīt par uzņēmuma piedāvātajiem produktiem vai pakalpojumiem ne tikai ar tekstu uz tām, bet arī vizuālo risinājumu. Radoši, asprātīgi veidotas vizītkartes garantēs, ka Jūs atcerēsies.


Vizītkarte un korporatīvais stils:

Vizītkartes, kuras izveidotas ievērojot organizācijas korporatīvo stilu, apliecina personas piederību tai. Kvalitatīvu vizītkaršu izgatavošana garantēs, ka atstāsiet labu iespaidu gan par sevi, gan organizāciju vai uzņēmumu, kuru pārstāvat.Atšķirieties, esiet pamanīts! Mēs realizēsim jebkuras idejas, piemeklējot tām labākos risinājumus, lai Jūs varētu atstāt lielisku pirmo iespaidu.

https://www.lgv.lv/poligrafija/vizitkartes/

Pircēja/pārdevēja vērtējums:

0 / 0

Mārtiņa riepu serviss - Jauni lietie vieglmetāla diski


Piedāvājam plaša dizaina spektra diskus no vairāk kā desmit dažādiem ražotājiem. Sākot no standartizētiem un askētiskiem, beidzot ar krāsainiem plauktiem un milzīgiem izliekumiem. Aizpildi formu zemāk un, pavisam drīz, Tu saņemsi savu lielisko disku piedāvājumu no Mārtiņa!


Tie šoferi, kuri guvuši autovadīšanas pieredzi ar dažādi aprīkotiem spēkratiem, spēj novērtēt, cik svarīgi ir labi diski. Auto modelim atbilstoši diski apvienojumā ar piemērotām riepām spēj būtiski sekmēt auto vadāmību, dinamiku un samazināt degvielas patēriņu. Kvalitatīvi diski ne tikai uzlabo auto veiktspēju, bet arī papildina tā vizuālo tēlu.


Lietie diski izceļas ar zemu svaru, labu izturību pret mehāniskiem bojājumiem un spēju pretoties korozijai. Zemais svars ļauj samazināt degvielas patēriņu. Materiāla elastība padara diskus vieglāk labojamus. Pārdomāts disku dizains dzesē bremzes, tā pagarinot to kalpošanas laiku.Tā kā ražošanas tehnoloģijas paver plašas dizaina iespējas un krāsojuma variācijas, diski kļuvuši par populāru auto dekorēšanas elementu.


Lietie vieglmetāla diski “Mārtiņa riepu” servisā pieejami no vairāk nekā desmit uzticamiem ražotājiem. Savai gaumei un vajadzībām piemērotu modeli atradīs gan askētiska stila cienītāji, gan tie, kas vēlas būt pamanāmi. Mārtiņa komanda ieteiks piemērotākos diskus gan pilsētas ielu, gan ekstrēmu bezceļu braucējiem.

https://martinariepas.lv/riepas-un-diski/jauni-lietie-vieglmetala-diski/

Pircēja/pārdevēja vērtējums:

0 / 0

Inhouse - Interjeru Dizains


Kvalitāte ir viens no galvenajiem kritērijiem un tieši tāpēc Jums piedāvājam tikai pārbaudītus ražotājus ar lielu pieredzi savā nozarē. Izslavētā vācu kvalitāte un skandināvu interjera dizains ir tas ko varēsi redzēt atnākot uz mūsu salonu.
Ekskluzīvas zīmolu mēbeles – tā ir izcila kvalitāte, unikāls dizains un augstvērtīgi dabīgie materiāli.
Pārstāvam pasaulē plaši pazīstamus virtuves mēbeļu un mīksto mēbeļu ražotājus kā Poggenpohl, Eggersmann, Leicht , Team 7, Loddenkempfer, Now!, Rolf Benz un citus.

Mūsdienu cilvēkam mājas ir ne vien viņa miera osta, bet arī labsajūtas, iedvesmas un jaunu impulsu avots. Jau 27 gadus mūsu prioritāte ir sajust un sadzirdēt klientu vajadzības un atbalstīt viņus sev ērtas un patīkamas dzīves telpas izveidē.
Mēs uzskatām, ka mēbelēm, tāpat kā labām kurpēm, ir labi jāder neatkarīgi no tā, vai mēs runājam par virtuvēm, guļamistabām vai dzīvojamām telpām.

https://www.in2house.lv/


Pircēja/pārdevēja vērtējums:

0 / 0

Tenapors - siltumizolācijas materiāli
Virzot SIA TENAPORS darbības politiku uz nepārtrauktu kvalitātes un klientu apmierinātības rādītāju uzlabošanu, apvienojot savā komandā labākos ražošanas nozares speciālistus, uzņēmums jau vairāk kā 20 gadus ir stabils, uzticams partneris saviem klientiem un piegādātājiem. Uzņēmuma darbības pamatvirziens ir vērsts uz vides kvalitātes uzlabošanu, kā Latvijas, tā arī citu pasaules valstu tirgū piedāvājot energotaupošus būvizstrādājumus, kuru pielietošana nodrošina efektīvu enerģijas izmantošanu. Visos uzņēmuma darbības posmos – gan slēdzot līgumus ar klientiem un piegādātājiem, gan arī jaunu produktu izstrādē, ražošanā, produktu piegādē klientiem, tiek ievērotas pastāvošās likumdošanas normas gan attiecībā uz vidi, gan arī ievērojot klientu īpašās prasības attiecībā uz produktu sertifikācijas procesiem.
Dāži no mūsu risinājumiem:
- Siltas grīdas, jeb grīdas siltumizolācija. Pie mums jūs varāt iegādāties siltinātos pārseguma veidņus, kuri ir domāti priekš parastām grīdām, ka arī atrast risinājumus priekš grīdām virs nesiltināta pagraba - šādi risinājumi var tikt izmantoti gan vietās ar nesiltinātu pagrabu, gan nesiltinātu bēniņu gadījumā. Atkarībā no situācijas ir 2 dažādi siltināšanas materiālu nostiprināšanas tehnoloģijas.
- Pamatu siltināšana no ārpuses, kura ir nepieciešama nesošo konstrukciju pasargāšanai no mitruma un sala ietekmes. Visbiežāk pielietotās lentveida pamatu konstrukcijas tiek veidotas vai nu no dzelzsbetona vai ķieģeļiem. Abiem materiālu veidiem ir noteikta salizturība un tajos iekļūstot ūdenim un tam sasalstot šo materiālu salizturība var tikt ievērojami samazināta. Pareizi pamatus siltinot no ārpuses un vienlaicīgi veidojot hidroizolācijas slāni tie var tikt pasargāti no priekšlaicīga slodzes noturības zuduma.
Vairāk informācijas par šiem un vairākiem risinājumiem Jūs varat atrast mūsu mājas lapā.

https://www.tenapors.lv/lv/

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18395437