Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ko "nedrīkst" un kas nav vēlams dzemdībās.

integraaale

integraaale

Sveikas,

Meitenes padalieties ar lietām ko īsti nevar dzemdībās. Esmu dzirdējusi dažus "labāk ne":

*nedrīkst būt gēla nagi? (Jo med. personāls nevar novērtēt nagu krāsu, ja nu nepieciešams)

*nevar dzemdēt ar kontaktlēcām?

Un papildus - ko jūs vilkāt mugurā? speciālas dzemdību drēbes?

Diskusija atvērta visiem jautājumiem

integraaale
nagi man bija dabiskie, nekrāsoti.

Labākais apģērbs - Mothercare veikalā iepirktais grūtnieču naktskrels ar kņopītēm/spiedpogām priekšā, kurš pilnībā attaisāms/atraujams vaļā 1 sek. Dzemdēju tajā, un bija ideāli uzlikt bērniņu uz krūtīm, jo tērpu var attaisīt vaļā, cik gribi no abiem galiem ! Iesaku!

Ar kontaktlēcām dzemdēt drīkst! Vakar tieši jautāju dakterei.

EmmEmilija

mea
Pirkts tepat, Latvijā?

EmmEmilija
Nē, to nakstkreklu es pirku Anglijā pirms 2 gadiem. Varbūt kas tāds vairs nav pieejams, bet bija ideāls dzemdību un pēcdzemdību apģērbs.

Nezinu, vai tā ir taisnība. Izspiežot nedrīkstot acis turēt ciet, varot izspiesties ārā no dobumiem. Mamma zināja sievieti, kurai dzemdībās tā esot gadījies (vēl padomijas gados), esot vesta uz Maskavu operāciju taisīt. Kāds zinātājs varētu pakomentēt. Šobrīd izklausās galīgi crazy, bet es savās dzemdībās izmisīgi centos acis turēt vaļā.

Sviestabeka
Nezinu vai var izspiesties ārā no dobumiem, bet var būt tīklenes plīsums, īpaši ja vēl ir augstāks acs spiediens. Acu spiedienu visiem nepārbauda, taču tas var būt virs normas jebkuram, arī ja redze ir laba un neliekas, ka vispār ir kādas īpašas veselības problēmas.

LadyLala

Abās reizes dzemdēju ar gela nagiem un kontaktlēcām. Ārsts nekad neminēja, ka tā būtu problēma.

Mugurā vilku naktskreklu un pieskaņotu halātiņu. Pirku parastā veikalā, Rosmē, ja pareizi atceros, tik izmēru lielāku naktskreklu paņēmu.

Hiacintte

Acis turēju ciet visu izspiešanas laiku, man tā vieglāk. Spiediens bija pārbaudīts, jo doka sūtīja pie acu ārsta. Neviens arī nelika spiest ar vaļā acīm.

Dzemdēju ar gēla nagiem un kontaktlēcām acīs, parastā naktskreklā

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18395619