Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ko "nedrīkst" un kas nav vēlams dzemdībās.

integraaale

Varbūt kāda ir dzemdējusi Bulduros, tur dod to kreklu, vai pašai dzemdējot jābūt? Sarakstā nav minēts.

Bella88

Pundurtrusis
Bulduros deva dzemdību kreklu iestājoties nodalā

Little My

integraaale
- Es kontaktlēcas izņēmu tīri savam komfortam, bet neesmu dzirdējusi, ka neļautu dzemdēt ar.

- Acis man lūdza ciet nespiest (drīkst pievērt) - tieši dēļ tīklenes plīsuma iespējamības.

- Dzemdēju speciālā dzemdību kleitā (nepirku Latvijā), kas no priekšas un aizmugures ir pogājama ar kniedītēm (var noraut nost sekundes laikā, ja kaut kas notiek), kā arī ir piemērota krutsbarošanai.

- Parasti palūdz novilkt krūšturi, lai var bērnu uzreiz pielikt pie krūts, kā arī tas ir svarīgi, lai ārsti var sniegt palīdzību, ja to pēkšņi vajadzēs.

Mango19

mea
Vai gadījumā ir vajadzība pēc 2 naktskrekliem, nav tā, ka tas, kurš mugurā dzemdējot, procesā kļūst netīrs?

Mango19
Atkarígs, kåds un cik ilgs dzemdíbu process. Dzemdëju vëlu vakarä un uz nakti bija tikaitas1 viens naktskrekls.No ríta to noğėrbu, uzvelkot citu halätiňu.Vakarä jau braucäm mäjäs.

Ljoljix

Jaa, nedrīkst acis vērt ciet pie spiešanas- meitenes jau rakstīja kapēc nedrīkst. Vēl nebūtu vēlams sist vecmātei vai māsiņai, vīram gam drīkst.

Hiacintte

Mango19
Nebija vajadzīgi 2 naktskrekli. Kad nonāc palātā, tad jau izvelc tīras citas drēbes, man bija barošanas kleita ar lencēm, arī parasti t krekli un šorti.

Bella88
Paldies! Tas nozmīmē, ka ņemu līdzi naktskrekls barošanai un halātu

Papildināts 24.08.2019 08:58:

Mango19
Pirmajās dzemdībās man tas naktskrekls, kurā dzemdēju bija tāds, ka uzreiz miskastē izmetu!

no psiholoģiskās puses, neieciklēties uz konkrētu dzemdību scenāriju, bet uzticēties savai vecmātei un viņas lēmumiem. dzemdības ir nopietns un neparedzams process, nesapņot par nekādu ucināšano bet domāt pragmatiski.

Meitenes, varbūt kāda zināt, kā ar to acu spiedienu ir? Esmu bijusi pārbaudīt pirms 2-2.5 gadiem. Bija ok.

Vai tagad pirms 2. dzemdībām vajadzētu atkārtot?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18395619