Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ko "nedrīkst" un kas nav vēlams dzemdībās.

integraaale

Cassia

Ja ir problēmas ar vēnām, iesaka arī dzemdībās vilkt kompresijas zeķes.

Deisa

integraaale
Dzemdēju ar manikīru, bet Jūrmalas slimnīcas dzemdēšanas tērpā. Pat diezgan simpātisks.

Laimīgajiem veicas.

- Ты слишком много смеешься. Это несерьезно.
- А ты слишком серьезный. Это не смешно.

Sintule

Man ar neļāva acis vērt ciest uz spiešanu.

Un par naktskrekliem, nopirku HM tādu kā oversize flaneļveidīgu naktskreklu, kas priekšā sapogājas un bija ļoti labi, jo var ātri atvērt. Viss tas krekls gan bija netīrs pēc dzemdībām, jo mazo uzliek uz punča un es nezinu, kā to var izdarīt, nenosmērējot kaut nedaudz arī mammas drēbes, bet viss smuki atmazgājas.

Ļoti patika sava ūdens pudele, no kuras var sūkt ūdeni, likās ērti.

mazinskamitis
Lai gan acu ārsta apmeklējums grūtniecei nav obligāts, kāpēc gan nepārbaudīties.

Papildināts 24.08.2019 12:05:

Vēl mums lekcijā teica, ka nevajagot bļaut (var rūkt vai vienalga kādi zemie toņi, bet ne spalgoe,jo tad lejā viss saspringst un neveras vaļā). Nu es pirmajās 2dzemdībās nebļāvu, bet trešajās pie kādi 8cm visādas skaņas nāca ārā, bet no tā brīža līdz mazulim uz punča pagāja vien kādas 20min.

integraaale

paldies, meitenes - tad nesatraukšos par nagiem un lēcām

par to acu spiedienu - ir kaut kāda riska grupa, kam to ieteicams pārbaudīt? pirmo reizi dzirdu

ElzaLe

Šobrīd esmu vēl tikai gaidībās, bet sanāca nokļūt Stradiņos. Man nav gela nagi, bet gelish. Lika uz pirksta to knaģi, kas mēra skābekļa daudzumu organismā. pajautāja, vai savi nagi, jo ja nav savējie, tad varot kļūdaini nomērīt.

Izlēmu, ka nelikšu arī gelishu līdz dzmedībām, lai ir pāris mēnešus dabīgie nagi.

OremaD

Nedrīkst spiest ar visu ķermeni, bet tikai lejasgalu. Pirmajās dzemdībās spiedu, kā mācēju, viss augšgals bija mazos asinsizplūdumos.

integraaale
Man bez redzes problēmām bija ieteikums no ginekologa un aile mātes pasē - aiziet pie acu ārsta. Kā konsultācijā/ izmeklējumos noskaidroju - to dara ne tik daudz spiediena dēļ, cik pārbauda tīklenes veselību un vai nav mikro caurumtiņi, ko tad līdz dzemdībām ar lāzeru salabot vajadzētu. Es aizgāju uz Acu Veselības Centru, Čaka/Matīsa stūris. Un nu nemaz nenožēloju!

Hiacintte

OremaD
Normālās vecmātes visu to saka procesā un liek spiest pareizi, vairāk jau plīsumu dēļ un, lai normāli notiek process.

OremaD

Hiacintte
Tas ir forši

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18395619