Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ko "nedrīkst" un kas nav vēlams dzemdībās.

integraaale

Vendija

integraaale
Nēsāju gēllaku ikdienā, dzemdībās ar bija un neviens neko neteica. Otrās dzemdībās arī būs.

Vilku naktskreklu uz lencītēm, bija ērti. Otrreiz pirkšu tāda paša tipa.

Laist domas brīvi, lai tās skrien klejot...

Rosalia

Pirmo reizi dzemdēju mazā lauku slimnīciņā, kas tagad sen jau slēgta. Tur vienai, kas dzemdēja divas dienas vēlāk, pēc dzemdībām acu āboli bija sarkani kā trusim. Māsiņas teica, ka tāpēc, ka spiežot acis bijušas aizmiegtas. Cik tur taisnības, nezinu, bet skats bija iespaidīgs. Tur vispār gāja jautri. Vīrs to sievieti pēc dzemdībām nāca apraudzīt, bet viņš nebija brīdināts par acīm, ieraudzīja un noģība, māsiņa skrēja ar ožamo spirtu atkačāt.

Varbūt kāda zina, ka ir uz ķeizaru ar kontaktlēcām?

--D_elicate--

Paramana

Kontaktlēcas labāk izņemt. pasai būs ertak .

Ko nedrīkst ? Nedrīkst panikot

Papildināts 25.08.2019 18:42:

D_elicate
Ielikt jau vari , taču ja Tev pēc tam nāks miegs un ar viņam aizmigsi?

AsTheCopperStatue

Dzemdēju jūnijā. Par acīm man neviens neko neteica, bet no rīta acu baltumos bija asins izplūdumi. Un man ir nosliece uz varikozajām vēnām.

Как медное изваянье

Paramana
Man likās, ka neredzēt ir maksimāli neērti, tāpēc pat neapsvēru iespēju ņemt lēcas ārā. Arī pēc dzemdībām uzreiz aizmigu un kopumā lēcas sabija acīs 48 stundas, nekas traks jau no tā nav. Tiesa gan lietoju pagarinātās lietošanas kontaktlēcas, varbūt tāpēc nejutu nekādu diskomfortu.

Pirmajās dzemdībās neatceros, kas bija mugurā, otrajās un trešajās bija ūdensdziedniecības, tātad dzemdēju plika. Pēc tam uzģērbu vīra kreklu, tas likās forši - gan simboliski, gan ērti!

Jā, man arī teica par acīm, ka nedrīkst būt ciet!

Svarīgi ir atcerēties, ka dzemdībās ir vairākas krīzes un pie 8 cm atvēruma ir izteikta. Otrajā reizē iekritu panikā, ka nezinu, kā to izturēšu! Bet tas ir tikai 1-2 kontrakciju garš periods, nedrīkst nobīties, jo bailes samazina oksitocīnu.

Un man ļoti palīdzēja tas, ka mēģināju izjust konktrakcijas - meklēju kontrakciju augstāko punktu un tad, jau iet uz otru pusi. Tāda veida domāšana principā saīsina kontrakciju uz pusi (cik attapīgi ) bet nopietni!

Ugnii

Nu nedrīkst - tas tā skaļi teikts.

Nav vēlams - kad sākušās kontrakcijas daudz ēst. Celt paniku. Dusmoties. Tēlot varoni un atteikties no pamatotas palīdzības. Ieciklēties uz izskatu (savu un bērna). Izplānot dzemdības un cieši turēties pie plāna. Kautrēties. Pēc dzemdībām ēst to, kas bērnam pūtīs vēderu vai var būt alerģisks.

Vajag- paņemt līdzi savu ūdeni un siermaizes (pēc dzemdībām gribēsies ēst). Neko nenoklusēt personālam par savām sajūtām, aizdomām. Ja šķiet, ka personāls ne tā reaģē, jāmeklē cits, jo visi ir tikai cilvēki. Ļauties tam, ko daba regulē un uzklausīt speciālistus. Atcerēties, ka ikvienas dzemdības ir atšķirīgas.

Ljoljix

Ugnii
ne vienmer visa piedāvātā palīdzība palīdz- man vienās dzemdībās piedāvāja bumbu- es domaju ka nolaidīšu tam sūdam gaisu- bija vel sliktāt. tāpat esmu sūtijusi rataa ar saviem sirdspuktu mērijiem- kad mani taa raava uz puseem- un man lika gulet mierigi ar štripu uz vedera, kad reāli gribēju vecmātei nogauzt rokas kad man lika uz vedera dačiku. vnk ja nevar galīgi izturēt- nevaig klausīt un par visām varītēm sevi mocīt jo personālam taa gribas. Un nevajag ļaut durt augļūdeņus- ja vien nav konkrēts pamatojums, kaut gan sastāstīt var jebko.

Ljoljix

Ugnii
Kaa ta nedrīkst? Visu drīkst! Arī uzvilkt mēteli un iet mājās kad dzemdību pasākums jau sāk besīt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18395619