Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ko "nedrīkst" un kas nav vēlams dzemdībās.

integraaale

adaata

Ljoljix
o, jā, sirdspukstu mērīšana. Brrr..

Otrajās dzemdībās noprotestēju - pateica - kā gribi, varam arī nelikt.

Ugnii

Ljoljix
Piekrītu daudz kam. Dzemdībām jāpieiet bez fanātisma, tas attiecas arī uz personāla klausīšanu. Es tomēr ieteiktu uzklausīt, ja pašai liekas ne tā, pajautāt par alternatīvām. Ja galīgi nav pieņemami, uzstāt uz savu un braukt prom. Bet savu nepopulāro lēmumu pieņemšana jau vairāk piedien ne pirmajām dzemdībām un tām, kurām par gēllaku vairs nav šaubu

meeneshi

Ljoljix. Vispār bērna sirdspukstus skatās lai pārliecinātos, ka bebim viss ok, nevis, jo personālam tā gribas. Var censties sarunāt ka pieraksta stāvus/sēdus, bet tad pašai raidītājs jāpietur.

Papildināts 26.08.2019 13:56:

Runājot par gēllaku. Droši var iet ar to. Tomēr vērts padomāt, vai dzemdību laikā, ja kkas ne tā, gribat lai personālam vieglāk pamanīt, ka kkas noiet greizi, jeb ne un smukie nagi svarīgāki par dzīvību. Tik vienkārši.

Pec divu dzemdibu pieredzes. Nedrikst spiest ka pagadas. Jaklausa, japrasa vecmatei ka ir pareizi, vai bernins labi virzas utt. To iesaku, lai nav plisumi. Otras dzemdibas bija loti straujas un viena bridi vecmate strikti aizliedza spiest, lika elpot ta ka SSSS pust un es izelpoju galvinu. Tas bija arkartigi gruti, jo ir neparvarama velme spiest. Un pec tam atlikuso kermeni atkal izspiedu. Biju pateiciga vecmatei, jo jutu jau, ka tik stipri dedzina, ka bus plisumi. Nebija un tas atviegloja atveselosanos.

adaata

meeneshi
Man 1. dzemdībās pateica, ka jāguļ mierīgi, lai tas pieraksts smuki papīros izskatās

integraaale

Paldies, tā sasmējos par Ljoljix atbildēm

man vienkārši tik ktegoriski pateica, ka nevar gēla nagus, ka domāju ko tad diez ar mani darīs - aidzīs mājās vai raus nagu nost, jo gēlu jau tik viegli dabūt nost nevar

sigro

Es dzemdēju vīra maikā ,man tas likās mīļi un tad es viņu izmazgāju un vīrs turpināja nēsat

supreme

Jauna ēra
Super! Man ļoti patika, kā uzrakstīji par kontrakcijām, pareizā attieksme. Paldies. Nevajag nobīties un jāvēro, es ceru, ka atcerēšos Tavu ieteikumu par augstāko punktu, kad pienāks laiks

Vilku parastu lielu vīriešu T kreklu ar priekšā pogām,kuras viegli attaisīt.

laa4ukinjsh

Pati dzemdēju ar kontaktlēcām, tas ko nevajadzētu, dzemdēt ar acīm ciet, lai nav asinsizplūdumu.

Dzemdēju naktskreklā, ko varēja ātri attaisīt, lai tiktu pie krūtīm krūšturi uzreiz var novilkt, lai vieglāk, un pēc tam nav jāņem nost.

Ieteiktu, neiespringt, neieciklēties. Maksimāli atslābināties. Uzticēties savām sajūtām, klausot paralēli arī dakteri un vecmāti. Nebaidīties, lai arī kāda ir dzemdību gaita..

Dzemdību somā ielikt ūdeni un kaut ko, kas iedos ātro enerģiju pēc dzemdībām. Man vismaz ļoti prasījās

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18395619