Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Streptokoka dabīga samazināšana

kadikite87

kadikite87

Sveikas! Diemžēl uzrādijās,ka ir streptokoks-mērena augšana! Sistēmu saprotu,tagad uz dzemdībām laidīs AB,un viss cerams būs ok! Šī ir 3.grūtniecība, pirmajās buja negatīvs, tāpēc cik saprotu,man viņs ir visu dzīvi,tik ir periodi,kad ir savairojies un kad noplok! Internetā nav pilnīgi nekā rakstīts par to,kurās dzīves situācijās viņš sāk augt, un kas būtu ikdienā jādara, lai viņs samazinātos...

Gribu no savas puses izdarīt visu,lai (ja nu kas), mazulim ir pēc iespējas mazāks risks inficēties! Bail,ka 3.dzemdības un varu nepagūt 4 stundas pirms dzimšanas uzņemt AB kursu...

Ļoti ceru uz padomiem, ieteikumiem un pieredzi!

Paldies!

Ja gribētu darīt visu, lai ir mazāks risks inficēt mazuli, tad būtu jātaisa savlaicīgs ķeizargrieziens, lai bērnam nebūtu jāvirzās pa dzemdību ceļiem.

Papildināts 24.08.2019 18:52:

Bet streptokoka dēļ to diez vai kāds dara.

engelens

Nu man ar abiem bija streptakoks, pirmajam dzemdības bija 6 h, otrajam no iebraukšanas slimnīcā līdz nokļūšanai uz mana punča bija 2 h! antibiotikas ielaida un viss OK! Īsti par to nesatraucos, jo abos gadījumos uzreiz par šo vēlreiz brīdināju personālu, kaut gan to viņi redzēja arī mātes pasē!

dreamgirll
Un te nu atkal galvenais keizaru lobijs cālī Zinam, tu izvelejies pati maksat par pirmo keizaru, otrais pienacas un katra tema komente cik looti laba ideja ir keizars. Un protams, griezt vala adu, muskulus, taukus un dzemdi tev liekas atbilstoss risks, ja alternativa ir ielaist AB. Liecies miera, tev patika tavi keizari - super, bet nu beidz visu laiku bazt keizaru ka panaceju visam grutniecibas problemam

Fausts
Nu bet man bija pozitīvs streptokoks pirmajā grutniecībā un ārste teica, ka par to nav jāuztraucas, ja nav dabīgu dzemdību un tās nav sākušās. Autore jautāja kā max var samazināt riskus. (Muskuļus šajā operācijā negriež.)

kadikite87

Ķeizera noteikti neapsveru kā alternatīvu,protams ja ir reāls iemesls tam...

Palasījos ārzemju lapās, protams, dzemdību laikā laidīšu AB, bet no savas puses dabīgi, ķiploks, ingvers un bifido baktērijas...

Jo patreiz analīzēs uzrādās merena augšana, negribas lai savairojas daudz vairāk, tāpēc centīšos palīdzēt organismaz uzturēt mikroflora veselīgāku,lai neaug visādi mošči...

Papildināts 25.08.2019 10:36:

Vēl jautājums, ja mazulis tomēr dabūt,nu nepagūst iedarboties man AB, tad vnk pēc dzemdībām mazuli tur pie AB sistēmas un principā viss ok?!

engelens

Nu bet man bija pozitīvs streptokoks pirmajā grutniecībā un ārste teica, ka par to nav jāuztraucas, ja nav dabīgu dzemdību un tās nav sākušās

Ja B grupas streptokoka analīzes ir pozitīvas, sākoties dzemdībām, sievietei uz stacionāru iesaka doties nevilcinoties, lai līdz bērniņa piedzimšanai paspētu ievadīt profilaktisko antibakteriālā līdzekļa devu un mazuli izdotos no infekcijas pasargāt. Un nav tur ko satraukties!

Palasījos ārzemju lapās, protams, dzemdību laikā laidīšu AB, bet no savas puses dabīgi, ķiploks, ingvers un bifido baktērijas...

Organismu stiprinās, bet pa lielam vairs jau nav jēgas grūst ja negaršo! Antibiotikas tāpat laidīs un pa cik parasti, cik atceros, analīzes taisīja ap 36.nedēļu, tad principā pēc mēneša jau jādzemdē!

laa4ukinjsh

kadikite87

Streptokoku nevar samazināt.. tā augšanu ietekmēt īsti nevar. Vismaz cik es esmu dzirdējusi. Ko ieteiktu, nestresot, un baudīt pēdējās nedēļas esot stāvoklī. Nesatraukties par lietām, kas tāpat tiks atrisinātas(šajā gadījumā, laistas tiks ab). Un pat ja tā. Tu neuzzināsi palīdzēja vai nē tavi mēģinājumi, jo atkārtotu analīzi diezvai līdz dzemdībām kāds taisītu.

meeneshi

Meitenes, AB deva 4h pirms dzemdībām samazina iespēju bērnam saķert streptakoku par 50x (tā nav drukas kļūda). Tadel ar AB pilnīgi pietiek. Tas kas jāzina ir, ka noplūstot ūdeņiem vai sākoties regulāram kontrakcijam nav jāgaida bet uzreiz jādodas uz slimnīcu - ja streptakoks pozitīvs.

par ķeizaru. Kamēr vaginalam dzemdībām normāls asins zuduma ir līdz 500ml, ķeizara tas ir līdz litram. Ķeizara bērnam grūtāk pielāgoties dzīvei ārpus vēdera, viņam lielāks infekciju risks un krietni lielāka infekciju risks ir mammai. Tadel, ķeizars ir labs tikai ka citas izvēles nav.

kadikite87

Varbūt varat padalīties ar pieredzi, kā Jums gāja ar šo baktēriju dzemdību laikā, paguvāt laicīgi,AB iedarbojās un abiem viss kārtībā?!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18395639